Κατηγορίες

Γ Εθνική

1ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/2022
Νήαρ Ηστ – Πήγασος Θυρέας  82-57
ΣΚ Καλαμάτα – ΑΟ Αχαΐας  58-47
Γλαύκος – Ερμιονίδα  66-54
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Δίων Κυπαρισσίας  78-80
Παναχαϊκή – ΑΟ Καλαμάτα  66-54
Κόρινθος – Προμηθέας 2014  86-68

2η Αγωνιστική – 16/10/2022
ΑΟ Αχαΐας – Νήαρ Ηστ  53-73
Ερμιονίδα – ΣΚ Καλαμάτα  59-62
Δίων Κυπαρισσίας – Γλαύκος  69-65 
ΑΟ Καλαμάτα – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή  72-76 
Προμηθέας 2014 – Παναχαϊκή  62-75
Πήγασος Θυρέας – Κόρινθος  66-79

3η Αγωνιστική – 23/10/2022
Νήαρ Ηστ – Ερμιονίδα  85-57 
ΣΚ Καλαμάτα – Δίων Κυπαρισσίας  77-72
Γλαύκος – ΑΟ Καλαμάτα  79-43
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Προμηθέας 2014  78-64
Παναχαϊκή – Κόρινθος  70-75
Πήγασος Θυρέας – ΑΟ Αχαΐας  69-78

4η Αγωνιστική – 30/10/2022
Δίων Κυπαρισσίας – Νήαρ Ηστ  69-66
ΑΟ Καλαμάτα – ΣΚ Καλαμάτα  59-47
Προμηθέας 2014 – Γλαύκος  59-64
Κόρινθος – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή  84-76
Παναχαϊκή – Πήγασος Θυρέας  79-54
Ερμιονίδα – ΑΟ Αχαΐας  71-64

5η Αγωνιστική – 06/11/2022
Νήαρ Ηστ – ΑΟ Καλαμάτα  60-41
ΣΚ Καλαμάτα – Προμηθέας 2014  83-70
Γλαύκος – Κόρινθος  81-62
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Παναχαϊκή  72-70
Πήγασος Θυρέας – Ερμιονίδα  80-63
ΑΟ Αχαΐας – Δίων Κυπαρισσίας  62-68

6η Αγωνιστική – 13/11/2022
Προμηθέας 2014 – Νήαρ Ηστ  58-68
Κόρινθος – ΣΚ Καλαμάτα  75-71
Παναχαϊκή – Γλαύκος  64-57
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Πήγασος Θυρέας  93-48
ΑΟ Καλαμάτα – ΑΟ Αχαΐας  93-83
Δίων Κυπαρισσίας – Ερμιονίδα  95-81

7η Αγωνιστική – 20/11/2022
Νήαρ Ηστ – Κόρινθος  73-68
ΣΚ Καλαμάτα – Παναχαϊκή  74-72
Γλαύκος – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή  65-74
Πήγασος Θυρέας – Δίων Κυπαρισσίας  55-77
ΑΟ Αχαΐας – Προμηθέας 2014  77-75
Ερμιονίδα – ΑΟ Καλαμάτα  72-62

8η Αγωνιστική – 27/11/2022
Παναχαϊκή – Νήαρ Ηστ  71-62    
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – ΣΚ Καλαμάτα  61-48
Γλαύκος – Πήγασος Θυρέας  83-55
Κόρινθος – ΑΟ Αχαΐας  80-69
Προμηθέας 2014 – Ερμιονίδα  96-53
ΑΟ Καλαμάτα – Δίων Κυπαρισσίας  80-75

9η Αγωνιστική – 04/12/2022
Νήαρ Ηστ – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή  95-84  
ΣΚ Καλαμάτα – Γλαύκος  75-76
Πήγασος Θυρέας – ΑΟ Καλαμάτα  59-63
ΑΟ Αχαΐας – Παναχαϊκή  62-75
Ερμιονίδα – Κόρινθος  77-78
Δίων Κυπαρισσίας – Προμηθέας 2014  73-65

10η Αγωνιστική – 11/12/2022
Γλαύκος – Νήαρ Ηστ
ΣΚ Καλαμάτα – Πήγασος Θυρέας
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – ΑΟ Αχαΐας
Παναχαϊκή – Ερμιονίδα
Κόρινθος – Δίων Κυπαρισσίας
Προμηθέας 2014 – ΑΟ Καλαμάτα

11η Αγωνιστική – 18/12/2022
Νήαρ Ηστ – ΣΚ Καλαμάτα
Πήγασος Θυρέας – Προμηθέας 2014
ΑΟ Αχαΐας – Γλαύκος
Ερμιονίδα – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
Δίων Κυπαρισσίας – Παναχαϊκή
ΑΟ Καλαμάτα – Κόρινθος

12η Αγωνιστική – 08/01/2023
Πήγασος Θυρέας – Νήαρ Ηστ
ΑΟ Αχαΐας – ΣΚ Καλαμάτα
Ερμιονίδα – Γλαύκος
Δίων Κυπαρισσίας – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
ΑΟ Καλαμάτα – Παναχαϊκή
Προμηθέας 2014 – Κόρινθος

13η Αγωνιστική – 15/01/2023
Νήαρ Ηστ – ΑΟ Αχαΐας
ΣΚ Καλαμάτα – Ερμιονίδα
Γλαύκος – Δίων Κυπαρισσίας
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – ΑΟ Καλαμάτα
Παναχαϊκή – Προμηθέας 2014
Κόρινθος – Πήγασος Θυρέας

14η Αγωνιστική – 22/01/2023
Ερμιονίδα – Νήαρ Ηστ
Δίων Κυπαρισσίας – ΣΚ Καλαμάτα
ΑΟ Καλαμάτα – Γλαύκος
Προμηθέας 2014 – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
Κόρινθος – Παναχαϊκή
ΑΟ Αχαΐας – Πήγασος Θυρέας

15η Αγωνιστική – 29/01/2023
Νήαρ Ηστ – Δίων Κυπαρισσίας
ΣΚ Καλαμάτα – ΑΟ Καλαμάτα
Γλαύκος – Προμηθέας 2014
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Κόρινθος
Πήγασος Θυρέας – Παναχαϊκή
ΑΟ Αχαΐας – Ερμιονίδα

16η Αγωνιστική – 05/02/2023
ΑΟ Καλαμάτα – Νήαρ Ηστ
Προμηθέας 2014 – ΣΚ Καλαμάτα
Κόρινθος – Γλαύκος
Παναχαϊκή – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
Ερμιονίδα – Πήγασος Θυρέας
Δίων Κυπαρισσίας – ΑΟ Αχαΐας

17η Αγωνιστική – 12/02/2023
Νήαρ Ηστ – Προμηθέας 2014
ΣΚ Καλαμάτα – Κόρινθος
Γλαύκος – Παναχαϊκή
Πήγασος Θυρέας – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
ΑΟ Αχαΐας – ΑΟ Καλαμάτα
Ερμιονίδα – Δίων Κυπαρισσίας

18η Αγωνιστική – 19/02/2023
Κόρινθος – Νήαρ Ηστ
Παναχαϊκή – ΣΚ Καλαμάτα
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Γλαύκος
Δίων Κυπαρισσίας – Πήγασος Θυρέας
Προμηθέας 2014 – ΑΟ Αχαΐας
ΑΟ Καλαμάτα – Ερμιονίδα

19η Αγωνιστική – 05/03/2023
Νήαρ Ηστ – Παναχαϊκή
ΣΚ Καλαμάτα – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
Πήγασος Θυρέας – Γλαύκος
ΑΟ Αχαΐας – Κόρινθος
Ερμιονίδα – Προμηθέας 2014
Δίων Κυπαρισσίας – ΑΟ Καλαμάτα

20η Αγωνιστική – 12/03/2023
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Νήαρ Ηστ
Γλαύκος – ΣΚ Καλαμάτα
ΑΟ Καλαμάτα – Πήγασος Θυρέας
Παναχαϊκή – ΑΟ Αχαΐας
Κόρινθος – Ερμιονίδα
Προμηθέας 2014 – Δίων Κυπαρισσίας

21η Αγωνιστική – 19/03/2023
Νήαρ Ηστ – Γλαύκος
Πήγασος Θυρέας – ΣΚ Καλαμάτα
ΑΟ Αχαΐας – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
Ερμιονίδα – Παναχαϊκή
Δίων Κυπαρισσίας – Κόρινθος
ΑΟ Καλαμάτα – Προμηθέας 2014

22η Αγωνιστική – 02/04/2023
ΣΚ Καλαμάτα – Νήαρ Ηστ
Προμηθέας 2014 – Πήγασος Θυρέας
Γλαύκος – ΑΟ Αχαΐας
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Ερμιονίδα
Παναχαϊκή – Δίων Κυπαρισσίας
Κόρινθος – ΑΟ Καλαμάτα

2ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/2022
ΑΟΦ Πορφύρας – Μελίσσια  78-66
Πανναξιακός – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου (9/12)
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Ηλιούπολη  79-71
Χαλάνδρι – Κορωπί  75-67
Εργοτέλης – Άρης Νίκαιας  61-74
Πεντέλη – ΑΣ Πέρα  95-100

2η Αγωνιστική – 16/10/2022
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – ΑΟΦ Πορφύρας  80-70   
Ηλιούπολη – Πανναξιακός  84-79  
Κορωπί – Κρόνος Αγίου Δημητρίου  81-75 
Άρης Νίκαιας – Χαλάνδρι  88-55
ΑΣ Πέρα – Εργοτέλης  93-70
Μελίσσια – Πεντέλη  50-69

3η Αγωνιστική – 23/10/2022
ΑΟΦ Πορφύρας – Ηλιούπολη  60-69
Πανναξιακός – Κορωπί  68-94
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Άρης Νίκαιας  89-58
Χαλάνδρι – ΑΣ Πέρα  65-71
Εργοτέλης – Πεντέλη  57-65 
Μελίσσια – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου  67-75

4η Αγωνιστική – 30/10/2022
Κορωπί – ΑΟΦ Πορφύρας  69-75  
Άρης Νίκαιας – Πανναξιακός  75-69
ΑΣ Πέρα – Κρόνος Αγίου Δημητρίου  76-71
Πεντέλη – Χαλάνδρι  73-78 
Εργοτέλης – Μελίσσια  71-88  
Ηλιούπολη – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου  67-71

5η Αγωνιστική – 06/11/2022
ΑΟΦ Πορφύρας – Άρης Νίκαιας  57-59 
Πανναξιακός – ΑΣ Πέρα (21/12)
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Πεντέλη  83-78
Χαλάνδρι – Εργοτέλης  63-65 
Μελίσσια – Ηλιούπολη  79-84
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Κορωπί  78-70

6η Αγωνιστική – 13/11/2022
ΑΣ Πέρα – ΑΟΦ Πορφύρας  89-76
Πεντέλη – Πανναξιακός  54-69
Εργοτέλης – Κρόνος Αγίου Δημητρίου  70-73
Χαλάνδρι – Μελίσσια  65-53
Άρης Νίκαιας – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου  69-91
Κορωπί – Ηλιούπολη  71-77

7η Αγωνιστική – 20/11/2022
ΑΟΦ Πορφύρας – Πεντέλη  54-75 
Πανναξιακός – Εργοτέλης  65-50
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Χαλάνδρι  76-65
Μελίσσια – Κορωπί  89-80 
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – ΑΣ Πέρα  81-74 
Ηλιούπολη – Άρης Νίκαιας  89-87

8η Αγωνιστική – 27/11/2022
Εργοτέλης – ΑΟΦ Πορφύρας  57-60
Χαλάνδρι – Πανναξιακός  77-75
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Μελίσσια  105-65
Πεντέλη – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου  75-70
ΑΣ Πέρα – Ηλιούπολη  65-73
Άρης Νίκαιας – Κορωπί  93-82

9η Αγωνιστική – 04/12/2022
ΑΟΦ Πορφύρας – Χαλάνδρι  73-52
Πανναξιακός – Κρόνος Αγίου Δημητρίου  70-65
Μελίσσια – Άρης Νίκαιας  78-77
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Εργοτέλης  83-62
Ηλιούπολη – Πεντέλη  75-67 
Κορωπί – ΑΣ Πέρα  55-73

10η Αγωνιστική – 11/12/2022
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – ΑΟΦ Πορφύρας
Πανναξιακός – Μελίσσια
Χαλάνδρι – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου
Εργοτέλης – Ηλιούπολη
Πεντέλη – Κορωπί
ΑΣ Πέρα – Άρης Νίκαιας

11η Αγωνιστική – 18/12/2022
ΑΟΦ Πορφύρας – Πανναξιακός
Μελίσσια – ΑΣ Πέρα
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Ηλιούπολη – Χαλάνδρι
Κορωπί – Εργοτέλης
Άρης Νίκαιας – Πεντέλη

12η Αγωνιστική – 08/01/2023
Μελίσσια – ΑΟΦ Πορφύρας
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Πανναξιακός
Ηλιούπολη – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Κορωπί – Χαλάνδρι
Άρης Νίκαιας – Εργοτέλης
ΑΣ Πέρα – Πεντέλη

13η Αγωνιστική – 15/01/2023
ΑΟΦ Πορφύρας – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου
Πανναξιακός – Ηλιούπολη
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Κορωπί
Χαλάνδρι – Άρης Νίκαιας
Εργοτέλης – ΑΣ Πέρα
Πεντέλη – Μελίσσια

14η Αγωνιστική – 22/01/2023
Ηλιούπολη – ΑΟΦ Πορφύρας
Κορωπί – Πανναξιακός
Άρης Νίκαιας – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
ΑΣ Πέρα – Χαλάνδρι
Πεντέλη – Εργοτέλης
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Μελίσσια

15η Αγωνιστική – 29/01/2023
ΑΟΦ Πορφύρας – Κορωπί
Πανναξιακός – Άρης Νίκαιας
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – ΑΣ Πέρα
Χαλάνδρι – Πεντέλη
Μελίσσια – Εργοτέλης
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Ηλιούπολη

16η Αγωνιστική – 05/02/2023
Άρης Νίκαιας – ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΣ Πέρα – Πανναξιακός
Πεντέλη – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Εργοτέλης – Χαλάνδρι
Ηλιούπολη – Μελίσσια
Κορωπί – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου

17η Αγωνιστική – 12/02/2023
ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΣ Πέρα
Πανναξιακός – Πεντέλη
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Εργοτέλης
Μελίσσια – Χαλάνδρι
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Άρης Νίκαιας
Ηλιούπολη – Κορωπί

18η Αγωνιστική – 19/02/2023
Πεντέλη – ΑΟΦ Πορφύρας
Εργοτέλης – Πανναξιακός
Χαλάνδρι – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Κορωπί – Μελίσσια
ΑΣ Πέρα – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου
Άρης Νίκαιας – Ηλιούπολη

19η Αγωνιστική – 05/03/2023
ΑΟΦ Πορφύρας – Εργοτέλης
Πανναξιακός – Χαλάνδρι
Μελίσσια – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Πεντέλη
Ηλιούπολη – ΑΣ Πέρα
Κορωπί – Άρης Νίκαιας

20η Αγωνιστική – 12/03/2023
Χαλάνδρι – ΑΟΦ Πορφύρας
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Πανναξιακός
Άρης Νίκαιας – Μελίσσια
Εργοτέλης – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου
Πεντέλη – Ηλιούπολη
ΑΣ Πέρα – Κορωπί

21η Αγωνιστική – 19/03/2023
ΑΟΦ Πορφύρας – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Μελίσσια – Πανναξιακός
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Χαλάνδρι
Ηλιούπολη – Εργοτέλης
Κορωπί – Πεντέλη
Άρης Νίκαιας – ΑΣ Πέρα

22η Αγωνιστική – 02/04/2023
Πανναξιακός – ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΣ Πέρα – Μελίσσια
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου
Χαλάνδρι – Ηλιούπολη
Εργοτέλης – Κορωπί
Πεντέλη – Άρης Νίκαιας

3ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/2022
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Ελευθερία Μοσχάτου  70-73
Πικέρμι – Μανδραϊκός  81-70
Αιολικός – Αργοναύτης Τριγλίας  60-77
Ένωση Αττάλου Καλύμνου – Ίκαρος Καλλιθέας  58-64
ΦΟ Βροντάδου – Νίκη Αμαρουσίου  78-71
Δάφνη – Φοίνικας Πειραιά  96-66

2η Αγωνιστική – 16/10/2022
Μανδραϊκός – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού  77-84
Αργοναύτης Τριγλίας – Πικέρμι  71-65
Ίκαρος Καλλιθέας – Αιολικός  74-52
Νίκη Αμαρουσίου – Ένωση Αττάλου Καλύμνου  74-40
Φοίνικας Πειραιά – ΦΟ Βροντάδου  65-71
Ελευθερία Μοσχάτου – Δάφνη  67-72

3η Αγωνιστική – 23/10/2022
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Αργοναύτης Τριγλίας  70-74
Πικέρμι – Ίκαρος Καλλιθέας  82-71
Αιολικός – Νίκη Αμαρουσίου  54-67
Ένωση Αττάλου Καλύμνου – Φοίνικας Πειραιά  83-70
ΦΟ Βροντάδου – Δάφνη  73-86
Ελευθερία Μοσχάτου – Μανδραϊκός  83-72

4η Αγωνιστική – 30/10/2022
Ίκαρος Καλλιθέας – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού  78-71
Νίκη Αμαρουσίου – Πικέρμι  90-71 
Φοίνικας Πειραιά – Αιολικός  85-75
Δάφνη – Ένωση Αττάλου Καλύμνου  84-73  
ΦΟ Βροντάδου – Ελευθερία Μοσχάτου  79-87  
Αργοναύτης Τριγλίας – Μανδραϊκός  68-56

5η Αγωνιστική – 06/11/2022
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Νίκη Αμαρουσίου  60-78
Πικέρμι – Φοίνικας Πειραιά  92-72
Αιολικός – Δάφνη  75-88
Ένωση Αττάλου Καλύμνου – ΦΟ Βροντάδου (16/12)
Ελευθερία Μοσχάτου – Αργοναύτης Τριγλίας  77-86 
Μανδραϊκός – Ίκαρος Καλλιθέας  59-79

6η Αγωνιστική – 13/11/2022
Φοίνικας Πειραιά – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού  69-62  
Δάφνη – Πικέρμι  99-82    
ΦΟ Βροντάδου – Αιολικός  77-55
Ένωση Αττάλου Καλύμνου – Ελευθερία Μοσχάτου  69-76
Νίκη Αμαρουσίου – Μανδραϊκός  80-50
Ίκαρος Καλλιθέας – Αργοναύτης Τριγλίας  76-61

7η Αγωνιστική – 20/11/2022
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Δάφνη  65-80
Πικέρμι – ΦΟ Βροντάδου  88-71 
Αιολικός – Ένωση Αττάλου Καλύμνου  65-63
Ελευθερία Μοσχάτου – Ίκαρος Καλλιθέας  73-68   
Μανδραϊκός – Φοίνικας Πειραιά  68-75    
Αργοναύτης Τριγλίας – Νίκη Αμαρουσίου  73-54

8η Αγωνιστική – 27/11/2022
ΦΟ Βροντάδου – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού  58-67 
Ένωση Αττάλου Καλύμνου – Πικέρμι  75-74  
Αιολικός – Ελευθερία Μοσχάτου  58-80
Δάφνη – Μανδραϊκός  82-62   
Φοίνικας Πειραιά – Αργοναύτης Τριγλίας  52-67  
Νίκη Αμαρουσίου – Ίκαρος Καλλιθέας  57-62

9η Αγωνιστική – 04/12/2022
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Ένωση Αττάλου Καλύμνου  82-71
Πικέρμι – Αιολικός  68-78  
Ελευθερία Μοσχάτου – Νίκη Αμαρουσίου  74-66 
Μανδραϊκός – ΦΟ Βροντάδου  73-66
Αργοναύτης Τριγλίας – Δάφνη  80-71
Ίκαρος Καλλιθέας – Φοίνικας Πειραιά  87-69

10η Αγωνιστική – 11/12/2022
Αιολικός – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Πικέρμι – Ελευθερία Μοσχάτου
Ένωση Αττάλου Καλύμνου – Μανδραϊκός
ΦΟ Βροντάδου – Αργοναύτης Τριγλίας
Δάφνη – Ίκαρος Καλλιθέας
Φοίνικας Πειραιά – Νίκη Αμαρουσίου

11η Αγωνιστική – 18/12/2022
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Πικέρμι
Ελευθερία Μοσχάτου – Φοίνικας Πειραιά
Μανδραϊκός – Αιολικός
Αργοναύτης Τριγλίας – Ένωση Αττάλου Καλύμνου
Ίκαρος Καλλιθέας – ΦΟ Βροντάδου
Νίκη Αμαρουσίου – Δάφνη

12η Αγωνιστική – 08/01/2023
Ελευθερία Μοσχάτου – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Μανδραϊκός – Πικέρμι
Αργοναύτης Τριγλίας – Αιολικός
Ίκαρος Καλλιθέας – Ένωση Αττάλου Καλλιθέας
Νίκη Αμαρουσίου – ΦΟ Βροντάδου
Φοίνικας Πειραιά – Δάφνη

13η Αγωνιστική – 15/01/2023
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Μανδραϊκός
Πικέρμι – Αργοναύτης Τριγλίας
Αιολικός – Ίκαρος Καλλιθέας
Ένωση Αττάλου Καλύμνου – Νίκη Αμαρουσίου
ΦΟ Βροντάδου – Φοίνικας Πειραιά
Δάφνη – Ελευθερία Μοσχάτου

14η Αγωνιστική – 22/01/2023
Αργοναύτης Τριγλίας – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Ίκαρος Καλλιθέας – Πικέρμι
Νίκη Αμαρουσίου – Αιολικός
Φοίνικας Πειραιά – Ένωση Αττάλου Καλύμνου
Δάφνη – ΦΟ Βροντάδου
Μανδραϊκός – Ελευθερία Μοσχάτου

15η Αγωνιστική – 29/01/2023
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Ίκαρος Καλλιθέας
Πικέρμι – Νίκη Αμαρουσίου
Αιολικός – Φοίνικας Πειραιά
Ένωση Αττάλου Καλύμνου – Δάφνη
Ελευθερία Μοσχάτου – ΦΟ Βροντάδου
Μανδραϊκός – Αργοναύτης Τριγλίας

16η Αγωνιστική – 05/02/2023
Νίκη Αμαρουσίου – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Φοίνικας Πειραιά – Πικέρμι
Δάφνη – Αιολικός
ΦΟ Βροντάδου – Ένωση Αττάλου Καλύμνου
Αργοναύτης Τριγλίας – Ελευθερία Μοσχάτου
Ίκαρος Καλλιθέας – Μανδραϊκός

17η Αγωνιστική – 12/02/2023
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Φοίνικας Πειραιά
Πικέρμι – Δάφνη
Αιολικός – ΦΟ Βροντάδου
Ελευθερία Μοσχάτου – Ένωση Αττάλου Καλύμνου
Μανδραϊκός – Νίκη Αμαρουσίου
Αργοναύτης Τριγλίας – Ίκαρος Καλλιθέας

18η Αγωνιστική – 19/02/2023
Δάφνη – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
ΦΟ Βροντάδου – Πικέρμι
Ένωση Αττάλου Καλύμνου – Αιολικός
Ίκαρος Καλλιθέας – Ελευθερία Μοσχάτου
Φοίνικας Πειραιά – Μανδραϊκός
Νίκη Αμαρουσίου – Αργοναύτης Τριγλίας

19η Αγωνιστική – 05/03/2023
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – ΦΟ Βροντάδου
Πικέρμι – Ένωση Αττάλου Καλύμνου
Ελευθερία Μοσχάτου – Αιολικός
Μανδραϊκός – Δάφνη
Αργοναύτης Τριγλίας – Φοίνικας Πειραιά
Ίκαρος Καλλιθέας – Νίκη Αμαρουσίου

20η Αγωνιστική – 12/03/2023
Ένωση Αττάλου Καλύμνου – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Αιολικός – Πικέρμι
Νίκη Αμαρουσίου – Ελευθερία Μοσχάτου
ΦΟ Βροντάδου – Μανδραϊκός
Δάφνη – Αργοναύτης Τριγλίας
Φοίνικας Πειραιά – Ίκαρος Καλλιθέας

21η Αγωνιστική – 19/03/2023
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Αιολικός
Ελευθερία Μοσχάτου – Πικέρμι
Μανδραϊκός – Ένωση Αττάλου Καλύμνου
Αργοναύτης Τριγλίας – ΦΟ Βροντάδου
Ίκαρος Καλλιθέας – Δάφνη
Νίκη Αμαρουσίου – Φοίνικας Πειραιά

22η Αγωνιστική – 02/04/2023
Πικέρμι – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Φοίνικας Πειραιά – Ελευθερία Μοσχάτου
Αιολικός – Μανδραϊκός
Ένωση Αττάλου Καλύμνου – Αργοναύτης Τριγλίας
ΦΟ Βροντάδου – Ίκαρος Καλλιθέας
Δάφνη – Νίκη Αμαρουσίου

4ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/2022
ΑΟ Τρίκαλα – Αγριά  72-58
Αχέρων Καναλακίου – ΣΚ Ιωάννινα  47-73
Νίκαια 2012 – Αλμυρός  75-88
Άμφισσα – Παραμυθιά  63-56
Ανόρθωση Βόλου – Αμπελώνας  72-74
Τιτάνες Παλαμά – Σοφάδες  79-83

2η Αγωνιστική – 16/10/2022
ΣΚ Ιωάννινα – ΑΟ Τρίκαλα  73-69
Αλμυρός – Αχέρων Καναλακίου  81-49
Παραμυθιά – Νίκαια 2012  64-51
Αμπελώνας – Άμφισσα  78-79
Σοφάδες – Ανόρθωση Βόλου  100-75
Αγριά – Τιτάνες Παλαμά  76-84

3η Αγωνιστική – 23/10/2022
ΑΟ Τρίκαλα – Αλμυρός  79-72
Αχέρων Καναλακίου – Παραμυθιά  53-67
Νίκαια 2012 – Αμπελώνας  73-66
Άμφισσα – Σοφάδες  61-77
Ανόρθωση Βόλου – Τιτάνες Παλαμά  74-80
ΣΚ Ιωάννινα – Αγριά  74-63

4η Αγωνιστική – 30/10/2022
Παραμυθιά – ΑΟ Τρίκαλα  70-71
Αμπελώνας – Αχέρων Καναλακίου  69-53
Σοφάδες – Νίκαια 2012  104-76
Τιτάνες Παλαμά – Άμφισσα  75-70
Ανόρθωση Βόλου – Αγριά  87-73
Αλμυρός – ΣΚ Ιωάννινα  92-67

5η Αγωνιστική – 06/11/2022
ΑΟ Τρίκαλα – Αμπελώνας  74-58
Αχέρων Καναλακίου – Σοφάδες  45-71
Νίκαια 2012 – Τιτάνες Παλαμά  72-82
Άμφισσα – Ανόρθωση Βόλου  69-74
Αγριά – Αλμυρός  53-93
ΣΚ Ιωάννινα – Παραμυθιά  65-67

6η Αγωνιστική – 13/11/2022
Σοφάδες – ΑΟ Τρίκαλα  79-72
Τιτάνες Παλαμά – Αχέρων Καναλακίου  97-53
Ανόρθωση Βόλου – Νίκαια 2012  78-68
Άμφισσα – Αγριά  68-64 
Αμπελώνας – ΣΚ Ιωάννινα  52-96
Παραμυθιά – Αλμυρός  84-86

7η Αγωνιστική – 20/11/2022
ΑΟ Τρίκαλα – Τιτάνες Παλαμά  76-62
Αχέρων Καναλακίου – Ανόρθωση Βόλου  64-80
Νίκαια 2012 – Άμφισσα  64-75
Αγριά – Παραμυθιά  55-69
ΣΚ Ιωάννινα – Σοφάδες  77-74
Αλμυρός – Αμπελώνας  81-65

8η Αγωνιστική – 27/11/2022
Ανόρθωση Βόλου – ΑΟ Τρίκαλα  65-80
Άμφισσα – Αχέρων Καναλακίου  82-57
Νίκαια 2012 – Αγριά  65-73
Τιτάνες Παλαμά – ΣΚ Ιωάννινα  74-64
Σοφάδες – Αλμυρός  (14/12)
Αμπελώνας – Παραμυθιά  68-62

9η Αγωνιστική – 04/12/2022
ΑΟ Τρίκαλα – Άμφισσα  86-73
Αχέρων Καναλακίου – Νίκαια 2012  61-58
Αγριά – Αμπελώνας  64-49
ΣΚ Ιωάννινα – Ανόρθωση Βόλου (14/12)
Αλμυρός – Τιτάνες Παλαμά  106-82
Παραμυθιά – Σοφάδες  65-67

10η Αγωνιστική – 11/12/2022
Νίκαια 2012 – ΑΟ Τρίκαλα
Αχέρων Καναλακίου – Αγριά
Άμφισσα – ΣΚ Ιωάννινα
Ανόρθωση Βόλου – Αλμυρός
Τιτάνες Παλαμά – Παραμυθιά
Σοφάδες – Αμπελώνας

11η Αγωνιστική – 18/12/2022
ΑΟ Τρίκαλα – Αχέρων Καναλακίου
Αγριά – Σοφάδες
ΣΚ Ιωάννινα – Νίκαια 2012
Αλμυρός – Άμφισσα
Παραμυθιά – Ανόρθωση Βόλου
Αμπελώνας – Τιτάνες Παλαμά

12η Αγωνιστική – 08/01/2023
Αγριά – ΑΟ Τρίκαλα
ΣΚ Ιωάννινα – Αχέρων Καναλακίου
Αλμυρός – Νίκαια 2012
Παραμυθιά – Άμφισσα
Αμπελώνας – Ανόρθωση Βόλου
Σοφάδες – Τιτάνες Παλαμά

13η Αγωνιστική – 15/01/2023
ΑΟ Τρίκαλα – ΣΚ Ιωάννινα
Αχέρων Καναλακίου – Αλμυρός
Νίκαια 2012 – Παραμυθιά
Άμφισσα – Αμπελώνας
Ανόρθωση Βόλου – Σοφάδες
Τιτάνες Παλαμά – Αγριά

14η Αγωνιστική – 22/01/2023
Αλμυρός – ΑΟ Τρίκαλα
Παραμυθιά – Αχέρων Καναλακίου
Αμπελώνας – Νίκαια 2012
Σοφάδες – Άμφισσα
Τιτάνες Παλαμά – Ανόρθωση Βόλου
ΣΚ Ιωάννινα – Αγριά

15η Αγωνιστική – 29/01/2023
ΑΟ Τρίκαλα – Παραμυθιά
Αχέρων Καναλακίου – Αμπελώνας
Νίκαια 2012 – Σοφάδες
Άμφισσα – Τιτάνες Παλαμά
Αγριά – Ανόρθωση Βόλου
ΣΚ Ιωάννινα – Αλμυρός

16η Αγωνιστική – 05/02/2023
Αμπελώνας – ΑΟ Τρίκαλα
Σοφάδες – Αχέρων Καναλακίου
Τιτάνες Παλαμά – Νίκαια 2012
Ανόρθωση Βόλου – Άμφισσα
Αλμυρός – Αγριά
Παραμυθιά – ΣΚ Ιωάννινα

17η Αγωνιστική – 12/02/2023
ΑΟ Τρίκαλα – Σοφάδες
Αχέρων Καναλακίου – Τιτάνες Παλαμά
Νίκαια 2012 – Ανόρθωση Βόλου
Αγριά – Άμφισσα
ΣΚ Ιωάννινα – Αμπελώνας
Αλμυρός – Παραμυθιά

18η Αγωνιστική – 19/02/2023
Τιτάνες Παλαμά – ΑΟ Τρίκαλα
Ανόρθωση Βόλου – Αχέρων Καναλακίου
Άμφισσα – Νίκαια 2012
Παραμυθιά – Αγριά
Σοφάδες – ΣΚ Ιωάννινα
Αμπελώνας – Αλμυρός

19η Αγωνιστική – 05/03/2023
ΑΟ Τρίκαλα – Ανόρθωση Βόλου
Αχέρων Καναλακίου – Άμφισσα
Αγριά – Νίκαια 2012
ΣΚ Ιωάννινα – Τιτάνες Παλαμά
Αλμυρός – Σοφάδες
Παραμυθιά – Αμπελώνας

20η Αγωνιστική – 12/03/2023
Άμφισσα – ΑΟ Τρίκαλα
Νίκαια 2012 – Αχέρων Καναλακίου
Αμπελώνας – Αγριά
Ανόρθωση Βόλου – ΣΚ Ιωάννινα
Τιτάνες Παλαμά – Αλμυρός
Σοφάδες – Παραμυθιά

21η Αγωνιστική – 19/03/2023
ΑΟ Τρίκαλα – Νίκαια 2012
Αγριά – Αχέρων Καναλακίου
ΣΚ Ιωάννινα – Άμφισσα
Αλμυρός – Ανόρθωση Βόλου
Παραμυθιά – Τιτάνες Παλαμά
Αμπελώνας – Σοφάδες

22η Αγωνιστική – 02/04/2023
Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Τρίκαλα
Σοφάδες – Αγριά
Νίκαια 2012 – ΣΚ Ιωάννινα
Άμφισσα – Αλμυρός
Ανόρθωση Βόλου – Παραμυθιά
Τιτάνες Παλαμά – Αμπελώνας

5ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/2022
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας  74-64
Εθνικός Κοζάνης – Καστοριά  55-60
ΜΕΝΤ – ΓΑΣ Μελίκη  89-48
Πιερικός Αρχέλαος – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού  67-74
Ιωνικός Ιωνίας – ΚούΠα Κιλκίς  58-54
Ρεπό: Αρετσού Καλαμαριάς

2η Αγωνιστική – 16/10/2022
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Αρετσού Καλαμαριάς  65-72
Καστοριά – Άθλος Αλεξάνδρειας  75-50
ΓΑΣ Μελίκη – Εθνικός Κοζάνης  69-75
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – ΜΕΝΤ  71-75
ΚούΠα Κιλκίς – Πιερικός Αρχέλαος  75-68
Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας

3η Αγωνιστική – 23/10/2022
Αρετσού Καλαμαριάς – Καστοριά  78-56
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Μελίκη  84-81
Εθνικός Κοζάνης – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού  82-76
ΜΕΝΤ – ΚούΠα Κιλκίς  80-60
Πιερικός Αρχέλαος – Ιωνικός Ιωνίας  81-74
Ρεπό: ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας

4η Αγωνιστική – 30/10/2022
ΓΑΣ Μελίκη – Αρετσού Καλαμαριάς  72-77
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – Άθλος Αλεξάνδρειας  61-58
ΚούΠα Κιλκίς – Εθνικός Κοζάνης  85-67
Ιωνικός Ιωνίας – ΜΕΝΤ  46-44
Καστοριά – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας  49-57
Ρεπό: Πιερικός Αρχέλαος

5η Αγωνιστική – 06/11/2022
Αρετσού Καλαμαριάς – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού  89-57
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΚούΠα Κιλκίς  60-68
Εθνικός Κοζάνης – Ιωνικός Ιωνίας  65-76
ΜΕΝΤ – Πιερικός Αρχέλαος  75-73
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – ΓΑΣ Μελίκη  86-78
Ρεπό: Καστοριά

6η Αγωνιστική – 13/11/2022
ΚούΠα Κιλκίς – Αρετσού Καλαμαριάς  73-77
Ιωνικός Ιωνίας – Άθλος Αλεξάνδρειας  81-62
Πιερικός Αρχέλαος – Εθνικός Κοζάνης  77-49
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας  78-63
ΓΑΣ Μελίκη – Καστοριά  94-70
Ρεπό: ΜΕΝΤ

7η Αγωνιστική – 20/11/2022
Αρετσού Καλαμαριάς – Ιωνικός Ιωνίας  66-59
Άθλος Αλεξάνδρειας – Πιερικός Αρχέλαος  70-83
Εθνικός Κοζάνης – ΜΕΝΤ  81-108
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – ΚούΠα Κιλκίς  68-63
Καστοριά – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού  69-76
Ρεπό: ΓΑΣ Μελίκη

8η Αγωνιστική – 27/11/2022
Πιερικός Αρχέλαος – Αρετσού Καλαμαριάς  75-79
ΜΕΝΤ – Άθλος Αλεξάνδρειας  87-78
Ιωνικός Ιωνίας – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας  70-53
ΚούΠα Κιλκίς – Καστοριά  85-64
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – ΓΑΣ Μελίκη  73-70
Ρεπό: Εθνικός Κοζάνης

9η Αγωνιστική – 04/12/2022
Αρετσού Καλαμαριάς – ΜΕΝΤ  63-60
Άθλος Αλεξάνδρειας – Εθνικός Κοζάνης  69-64
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Πιερικός Αρχέλαος  56-66
Καστοριά – Ιωνικός Ιωνίας  62-53
ΓΑΣ Μελίκη – ΚούΠα Κιλκίς  61-82
Ρεπό: Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού

10η Αγωνιστική – 11/12/2022
Εθνικός Κοζάνης – Αρετσού Καλαμαριάς
ΜΕΝΤ – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
Πιερικός Αρχέλαος – Καστοριά
Ιωνικός Ιωνίας – ΓΑΣ Μελίκη
ΚούΠα Κιλκίς – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Ρεπό: Άθλος Αλεξάνδρειας

11η Αγωνιστική – 18/12/2022
Αρετσού Καλαμαριάς – Άθλος Αλεξάνδρειας
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Εθνικός Κοζάνης
Καστοριά – ΜΕΝΤ
ΓΑΣ Μελίκη – Πιερικός Αρχέλαος
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – Ιωνικός Ιωνίας
Ρεπό: ΚούΠα Κιλκίς

12η Αγωνιστική – 08/01/2023
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Άθλος Αλεξάνδρειας
Καστοριά – Εθνικός Κοζάνης
ΓΑΣ Μελίκη – ΜΕΝΤ
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – Πιερικός Αρχέλαος
ΚούΠα Κιλκίς – Ιωνικός Ιωνίας
Ρεπό: Αρετσού Καλαμαριάς

13η Αγωνιστική – 15/01/2023
Αρετσού Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
Άθλος Αλεξάνδρειας – Καστοριά
Εθνικός Κοζάνης – ΓΑΣ Μελίκη
ΜΕΝΤ – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Πιερικός Αρχέλαος – ΚούΠα Κιλκίς
Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας

14η Αγωνιστική – 22/01/2023
Ρεπό: ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
Καστοριά – Αρετσού Καλαμαριάς
ΓΑΣ Μελίκη – Άθλος Αλεξάνδρειας
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – Εθνικός Κοζάνης
ΚούΠα Κιλκίς – ΜΕΝΤ
Ιωνικός Ιωνίας – Πιερικός Αρχέλαος
Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας

15η Αγωνιστική – 29/01/2023
Αρετσού Καλαμαριάς – ΓΑΣ Μελίκη
Άθλος Αλεξάνδρειας – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Εθνικός Κοζάνης – ΚούΠα Κιλκίς
ΜΕΝΤ – Ιωνικός Ιωνίας
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Καστοριά
Ρεπό: Πιερικός Αρχέλαος

16η Αγωνιστική – 05/02/2023
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – Αρετσού Καλαμαριάς
ΚούΠα Κιλκίς – Άθλος Αλεξάνδρειας
Ιωνικός Ιωνίας – Εθνικός Κοζάνης
Πιερικός Αρχέλαος – ΜΕΝΤ
ΓΑΣ Μελίκη – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
Ρεπό: Καστοριά

17η Αγωνιστική – 12/02/2023
Αρετσού Καλαμαριάς – ΚούΠα Κιλκίς
Άθλος Αλεξάνδρειας – Ιωνικός Ιωνίας
Εθνικός Κοζάνης – Πιερικός Αρχέλαος
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Καστοριά – ΓΑΣ Μελίκη
Ρεπό: ΜΕΝΤ

18η Αγωνιστική – 19/02/2023
Ιωνικός Ιωνίας – Αρετσού Καλαμαριάς
Πιερικός Αρχέλαος – Άθλος Αλεξάνδρειας
ΜΕΝΤ – Εθνικός Κοζάνης
ΚούΠα Κιλκίς – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – Καστοριά
Ρεπό: ΓΑΣ Μελίκη

19η Αγωνιστική – 05/03/2023
Αρετσού Καλαμαριάς – Πιερικός Αρχέλαος
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΜΕΝΤ
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Ιωνικός Ιωνίας
Καστοριά – ΚούΠα Κιλκίς
ΓΑΣ Μελίκη – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Ρεπό: Εθνικός Κοζάνης

20η Αγωνιστική – 12/03/2023
ΜΕΝΤ – Αρετσού Καλαμαριάς
Εθνικός Κοζάνης – Άθλος Αλεξάνδρειας
Πιερικός Αρχέλαος – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
Ιωνικός Ιωνίας – Καστοριά
ΚούΠα Κιλκίς – ΓΑΣ Μελίκη
Ρεπό: Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού

21η Αγωνιστική – 19/03/2023
Αρετσού Καλαμαριάς – Εθνικός Κοζάνης
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – ΜΕΝΤ
Καστοριά – Πιερικός Αρχέλαος
ΓΑΣ Μελίκη – Ιωνικός Ιωνίας
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – ΚούΠα Κιλκίς
Ρεπό: Άθλος Αλεξάνδρειας

22η Αγωνιστική – 02/04/2023
Άθλος Αλεξάνδρειας – Αρετσού Καλαμαριάς
Εθνικός Κοζάνης – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
ΜΕΝΤ – Καστοριά
Πιερικός Αρχέλαος – ΓΑΣ Μελίκη
Ιωνικός Ιωνίας – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Ρεπό: ΚούΠα Κιλκίς

6ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/2022
Ανατόλια – Βασιλικά Θεσσαλονίκης  77-84
ΓΑΣ Κομοτηνή – Γαλάτιστα  70-51
ΚΑΟΧ – Ασπίδα Ξάνθης  48-79
Αρίωνας Ξάνθης – Ελπίδα Αμπελοκήπων  58-86
ΚΑΟΔ – Ρούπελ Σιδηροκάστρου  61-49
Διγενής Λακκώματος – Απόλλων Καλαμαριάς  48-86

2η Αγωνιστική – 16/10/2022
Γαλάτιστα – Ανατόλια  83-80
Ασπίδα Ξάνθης – ΓΑΣ Κομοτηνή  54-61
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΚΑΟΧ  63-47
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Αρίωνας Ξάνθης  82-55
Απόλλων Καλαμαριάς – ΚΑΟΔ  45-59
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Διγενής Λακκώματος  81-52

3η Αγωνιστική – 23/10/2022
Ανατόλια – Ασπίδα Ξάνθης  66-59
ΓΑΣ Κομοτηνή – Ελπίδα Αμπελοκήπων  74-49
ΚΑΟΧ – Ρούπελ Σιδηροκάστρου  49-72
Αρίωνας Ξάνθης – Απόλλων Καλαμαριάς  67-79
ΚΑΟΔ – Διγενής Λακκώματος  73-46
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Γαλάτιστα  86-69

4η Αγωνιστική – 30/10/2022
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ανατόλια  75-86
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – ΓΑΣ Κομοτηνή  61-55
Απόλλων Καλαμαριάς – ΚΑΟΧ  75-82
Διγενής Λακκώματος – Αρίωνας Ξάνθης  84-85
ΚΑΟΔ – Βασιλικά Θεσσαλονίκης  64-56
Ασπίδα Ξάνθης – Γαλάτιστα  61-67

5η Αγωνιστική – 06/11/2022
Ανατόλια – Ρούπελ Σιδηροκάστρου  75-69
ΓΑΣ Κομοτηνή – Απόλλων Καλαμαριάς  83-59
ΚΑΟΧ – Διγενής Λακκώματος  89-51
Αρίωνας Ξάνθης – ΚΑΟΔ  53-66
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Ασπίδα Ξάνθης  61-73
Γαλάτιστα – Ελπίδα Αμπελοκήπων  75-62

6η Αγωνιστική – 13/11/2022
Απόλλων Καλαμαριάς – Ανατόλια  83-88
Διγενής Λακκώματος – ΓΑΣ Κομοτηνή  49-83
ΚΑΟΔ – ΚΑΟΧ  69-49
Αρίωνας Ξάνθης – Βασιλικά Θεσσαλονίκης  69-80
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Γαλάτιστα  75-74
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ασπίδα Ξάνθης  78-72

7η Αγωνιστική – 20/11/2022
Ανατόλια – Διγενής Λακκώματος  102-47
ΓΑΣ Κομοτηνή – ΚΑΟΔ  62-55
ΚΑΟΧ – Αρίωνας Ξάνθης  85-64
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Ελπίδα Αμπελοκήπων  81-62
Γαλάτιστα – Απόλλων Καλαμαριάς  71-66
Ασπίδα Ξάνθης – Ρούπελ Σιδηροκάστρου  65-64

8η Αγωνιστική – 27/11/2022 
ΚΑΟΔ – Ανατόλια  66-51
Αρίωνας Ξάνθης – ΓΑΣ Κομοτηνή  52-90
ΚΑΟΧ – Βασιλικά Θεσσαλονίκης  62-81
Διγενής Λακκώματος – Γαλάτιστα  0-20 α.α.
Απόλλων Καλαμαριάς – Ασπίδα Ξάνθης  72-60
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Ελπίδα Αμπελοκήπων  94-65

9η Αγωνιστική – 04/12/2022
Ανατόλια – Αρίωνας Ξάνθης  97-70
ΓΑΣ Κομοτηνή – ΚΑΟΧ  89-67
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Ρούπελ Σιδηροκάστρου  68-60 
Γαλάτιστα – ΚΑΟΔ  64-80
Ασπίδα Ξάνθης – Διγενής Λακκώματος  20-0 α.α.
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Απόλλων Καλαμαριάς  76-75

10η Αγωνιστική – 11/12/2022
ΚΑΟΧ – Ανατόλια
ΓΑΣ Κομοτηνή – Βασιλικά Θεσσαλονίκης
Αρίωνας Ξάνθης – Γαλάτιστα
ΚΑΟΔ – Ασπίδα Ξάνθης
Διγενής Λακκώματος – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Απόλλων Καλαμαριάς – Ρούπελ Σιδηροκάστρου

11η Αγωνιστική – 18/12/2022
Ανατόλια – ΓΑΣ Κομοτηνή
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γαλάτιστα – ΚΑΟΧ
Ασπίδα Ξάνθης – Αρίωνας Ξάνθης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΚΑΟΔ
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Διγενής Λακκώματος

12η Αγωνιστική – 08/01/2023
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Ανατόλια
Γαλάτιστα – ΓΑΣ Κομοτηνή
Ασπίδα Ξάνθης – ΚΑΟΧ
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Αρίωνας Ξάνθης
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – ΚΑΟΔ
Απόλλων Καλαμαριάς – Διγενής Λακκώματος

13η Αγωνιστική – 15/01/2023
Ανατόλια – Γαλάτιστα
ΓΑΣ Κομοτηνή – Ασπίδα Ξάνθης
ΚΑΟΧ – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Αρίωνας Ξάνθης – Ρούπελ Σιδηροκάστρου
ΚΑΟΔ – Απόλλων Καλαμαριάς
Διγενής Λακκώματος – Βασιλικά Θεσσαλονίκης

14η Αγωνιστική – 22/01/2023
Ασπίδα Ξάνθης – Ανατόλια
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΓΑΣ Κομοτηνή
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – ΚΑΟΧ
Απόλλων Καλαμαριάς – Αρίωνας Ξάνθης
Διγενής Λακκώματος – ΚΑΟΔ
Γαλάτιστα – Βασιλικά Θεσσαλονίκης

15η Αγωνιστική – 29/01/2023
Ανατόλια – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΓΑΣ Κομοτηνή – Ρούπελ Σιδηροκάστρου
ΚΑΟΧ – Απόλλων Καλαμαριάς
Αρίωνας Ξάνθης – Διγενής Λακκώματος
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – ΚΑΟΔ
Γαλάτιστα – Ασπίδα Ξάνθης

16η Αγωνιστική – 05/02/2023
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Ανατόλια
Απόλλων Καλαμαριάς – ΓΑΣ Κομοτηνή
Διγενής Λακκώματος – ΚΑΟΧ
ΚΑΟΔ – Αρίωνας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης – Βασιλικά Θεσσαλονίκης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Γαλάτιστα

17η Αγωνιστική – 12/02/2023
Ανατόλια – Απόλλων Καλαμαριάς
ΓΑΣ Κομοτηνή – Διγενής Λακκώματος
ΚΑΟΧ – ΚΑΟΔ
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Αρίωνας Ξάνθης
Γαλάτιστα – Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Ασπίδα Ξάνθης – Ελπίδα Αμπελοκήπων

18η Αγωνιστική – 19/02/2023
Διγενής Λακκώματος – Ανατόλια
ΚΑΟΔ – ΓΑΣ Κομοτηνή
Αρίωνας Ξάνθης – ΚΑΟΧ
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Βασιλικά Θεσσαλονίκης
Απόλλων Καλαμαριάς – Γαλάτιστα
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Ασπίδα Ξάνθης

19η Αγωνιστική – 05/03/2023
Ανατόλια – ΚΑΟΔ
ΓΑΣ Κομοτηνή – Αρίωνας Ξάνθης
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – ΚΑΟΧ
Γαλάτιστα – Διγενής Λακκώματος
Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Καλαμαριάς
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ρούπελ Σιδηροκάστρου

20η Αγωνιστική – 12/03/2023
Αρίωνας Ξάνθης – Ανατόλια
ΚΑΟΧ – ΓΑΣ Κομοτηνή
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Βασιλικά Θεσσαλονίκης
ΚΑΟΔ – Γαλάτιστα
Διγενής Λακκώματος – Ασπίδα Ξάνθης
Απόλλων Καλαμαριάς – Ελπίδα Αμπελοκήπων

21η Αγωνιστική – 19/03/2023
Ανατόλια – ΚΑΟΧ
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – ΓΑΣ Κομοτηνή
Γαλάτιστα – Αρίωνας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης – ΚΑΟΔ
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Διγενής Λακκώματος
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Απόλλων Καλαμαριάς

22η Αγωνιστική – 02/04/2023
ΓΑΣ Κομοτηνή – Ανατόλια
Απόλλων Καλαμαριάς – Βασιλικά Θεσσαλονίκης
ΚΑΟΧ – Γαλάτιστα
Αρίωνας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης
ΚΑΟΔ – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Διγενής Λακκώματος – Ρούπελ Σιδηροκάστρου

error: Protected