Χάντμπολ Ανδρών-Γυναικών

Handball Premier 2018/2019

22.09.2018 1η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 12.01.2019
Φίλιππος Βέροιας – ΧΑΝΘ  27-20 | 22-20
Άρης Νίκαιας – ΑΕΚ  18-32 | 17-32
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ολυμπιακός  19-27 | 22-39
ΑΣΕ Δούκα – Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86  30-18 | 30-28
Αερωπός Έδεσσας – Φοίβος Συκεών  34-26 | 29-26
ΠΑΟΚ – Διομήδης Άργους  28-24

29.09.2018 2η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 19.01.2019
ΠΑΟΚ – Φίλιππος Βέροιας  33-25 | 26-20
ΧΑΝΘ – Άρης Νίκαιας  19-20 | 26-27
ΑΕΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας  29-26 | 30-19
Ολυμπιακός – ΑΣΕ Δούκα  30-23 | 25-20
Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86 – Αερωπός Έδεσσας  23-22 | 25-34
Διομήδης Άργους – Φοίβος Συκεών  10-0 α.α. | 22-22

06.10.2018 3η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 26.01.2019
Άρης Νίκαιας – ΠΑΟΚ  21-34 | 16-38
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΧΑΝΘ  33-21 | 38-30
ΑΣΕ Δούκα – ΑΕΚ  24-32 | 24-30
Αερωπός Έδεσσας – Ολυμπιακός  24-29 | 16-20
Φοίβος Συκεών – Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86  27-27 | 20-29
Φίλιππος Βέροιας – Διομήδης Άργους  28-35 | 15-26

13.10.2018 4η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική 02.02.2019
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας  37-18 | 29-24
Φίλιππος Βέροιας – Άρης Νίκαιας  29-22 | 23-26
ΧΑΝΘ – ΑΣΕ Δούκα  19-32 | 22-38
ΑΕΚ – Αερωπός Έδεσσας  33-22 | 22-15
Ολυμπιακός – Φοίβος Συκεών  34-19 | 29-23
Διομήδης Άργους – Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86  26-22 | 24-25

03.11.2018 5η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική 09.02.2019
ΑΣΕ Δούκα – ΠΑΟΚ  25-24 | 19-25
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Φίλιππος Βέροιας  28-18 | 24-26
Αερωπός Έδεσσας – ΧΑΝΘ  20-21 | 33-21
Φοίβος Συκεών – ΑΕΚ  22-32
Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86 – Ολυμπιακός  28-32 | 12-38
Άρης Νίκαιας – Διομήδης Άργους  18-17 | 18-21

10.11.2018 6η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική 16.02.2019
ΠΑΟΚ – Αερωπός Έδεσσας  21-17
Φίλιππος Βέροιας – ΑΣΕ Δούκα  20-24
Άρης Νίκαιας – ΑΕΣΧ Πυλαίας  15-21
ΧΑΝΘ – Φοίβος Συκεών  30-24
ΑΕΚ – Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86  39-16
Διομήδης Άργους – Ολυμπιακός  21-25

17.11.2018 7η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική 23.02.2019
Φοίβος Συκεών – ΠΑΟΚ  18-30
Αερωπός Έδεσσας – Φίλιππος Βέροιας  26-21
ΑΣΕ Δούκα – Άρης Νίκαιας  25-19
Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86 – ΧΑΝΘ  25-20
Ολυμπιακός – ΑΕΚ  23-23
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Διομήδης Άργους  23-24

24.11.2018 8η Αγωνιστική – 19η Αγωνιστική 02.03.2019
ΠΑΟΚ – Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86  32-21
Φίλιππος Βέροιας – Φοίβος Συκεών  25-23
Άρης Νίκαιας – Αερωπός Έδεσσας  19-27
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΣΕ Δούκα  22-20
ΧΑΝΘ – Ολυμπιακός  20-42
Διομήδης Άργους – ΑΕΚ  22-22

08.12.2018 9η Αγωνιστική – 20η Αγωνιστική 09.03.2019
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ  21-16
Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86 – Φίλιππος Βέροιας  34-25
Φοίβος Συκεών – Άρης Νίκαιας  27-23
Αερωπός Έδεσσας – ΑΕΣΧ Πυλαίας  24-20
ΑΕΚ – ΧΑΝΘ  46-19
ΑΣΕ Δούκα – Διομήδης Άργους  22-23

15.12.2018 10η Αγωνιστική – 21η Αγωνιστική 23.03.2019
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ  23-17
Φίλιππος Βέροιας – Ολυμπιακός  16-26
Άρης Νίκαιας – Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86  24-26
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Φοίβος Συκεών  30-19
ΑΣΕ Δούκα – Αερωπός Έδεσσας  23-20
Διομήδης Άργους – ΧΑΝΘ  35-30

22.12.2018 11η Αγωνιστική – 22η Αγωνιστική 30.03.2019
ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ  24-45
ΑΕΚ – Φίλιππος Βέροιας  38-22
Ολυμπιακός – Άρης Νίκαιας  26-15 
Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86 – ΑΕΣΧ Πυλαίας  29-29
Φοίβος Συκεών – ΑΣΕ Δούκα  24-32
Αερωπός Έδεσσας – Διομήδης Άργους  29-21


Α1 Χάντμπολ Γυναικών

13.10.2018 1η Αγωνιστική – 10η Αγωνιστική 09.02.2019
Πανόραμα – Φίλιππος Βέροιας  20-19 | 25-21
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Αναγέννηση Άρτας  20-32 | 19-30
Βέροια 2017 – ΠΑΟΚ  21-38 | 18-37
ΓΑΣ Καματερού – ΑΕΣΧ Πυλαίας  17-17 | 25-33
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης – Νέα Ιωνία  10-34 | 12-39

20.10.2018 2η Αγωνιστική – 11η Αγωνιστική 16.02.2019
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης – Πανόραμα  17-23
Φίλιππος Βέροιας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  23-21
Αναγέννηση Άρτας – Βέροια 2017  25-24
ΠΑΟΚ – ΓΑΣ Καματερού  29-10
Νέα Ιωνία – ΑΕΣΧ Πυλαίας  37-21

27.10.2018 3η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 02.03.2019
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης  30-15
Βέροια 2017 – Φίλιππος Βέροιας  25-24
ΓΑΣ Καματερού – Αναγέννηση Άρτας  25-34
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΠΑΟΚ  14-31
Πανόραμα – Νέα Ιωνία  15-37

03.11.2018 4η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 09.03.2019
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης – Βέροια 2017  19-30
Πανόραμα – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  16-21
Φίλιππος Βέροιας – ΓΑΣ Καματερού  26-21
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΣΧ Πυλαίας  31-21
Νέα Ιωνία – ΠΑΟΚ  19-26

10.11.2018 5η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 16.03.2019
ΓΑΣ Καματερού – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης  27-20
Βέροια 2017 – Πανόραμα  27-18
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Φίλιππος Βέροιας  23-23
ΠΑΟΚ – Αναγέννηση Άρτας  31-22
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Νέα Ιωνία  23-28

08.12.2018 6η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική 30.03.2019
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης – ΑΕΣΧ Πυλαίας  21-27
Πανόραμα – ΓΑΣ Καματερού  26-19
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Βέροια 2017  24-24
Φίλιππος Βέροιας – ΠΑΟΚ  21-34
Νέα Ιωνία – Αναγέννηση Άρτας  20-18

15.12.2018 7η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική 06.04.2019
ΠΑΟΚ – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης  49-23
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Πανόραμα  25-23
ΓΑΣ Καματερού – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  19-28
Αναγέννηση Άρτας – Φίλιππος Βέροιας  33-24
Βέροια 2017 – Νέα Ιωνία  14-27

12.01.2019 8η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική 13.04.2019
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Άρτας  43-27
Πανόραμα – ΠΑΟΚ  15-42
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΑΕΣΧ Πυλαίας  18-11
Βέροια 2017 – ΓΑΣ Καματερού  19-17
Νέα Ιωνία – Φίλιππος Βέροιας  22-19

19.01.2019 9η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική 20.04.2019
Φίλιππος Βέροιας – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης  32-15
Αναγέννηση Άρτας – Πανόραμα  31-25
ΠΑΟΚ – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  38-7
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Βέροια 2017  27-28
ΓΑΣ Καματερού – Νέα Ιωνία  15-27