Κατηγορίες

National League 2 (1ος όμιλος)

1η αγωνιστική (22/10/23)
Αστέρας Τέμενης – Παναχαϊκή
Γλαύκος/Έσπερος – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Γαργαλιάνοι – Ιόνιος Κέρκυρας
Αργοναύτης Νέας Κίου – Παραμυθιά
Ιωάννινα ΣΚ – Αχαγιά ’82
Δόξα Πύρρου Άρτας – Προμηθέας 2014

2η αγωνιστική (29/10/23)
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Αστέρας Τέμενης
Ιόνιος Κέρκυρας – Γλαύκος/Έσπερος
Παραμυθιά – Γαργαλιάνοι
Αχαγιά ’82 – Αργοναύτης Νέας Κίου
Προμηθέας 2014 – Ιωάννινα ΣΚ
Παναχαϊκή – Δόξα Πύρρου Άρτας

3η αγωνιστική (5/11/23)
Αστέρας Τέμενης – Ιόνιος Κέρκυρας
Γλαύκος/Έσπερος – Παραμυθιά
Γαργαλιάνοι – Αχαγιά ’82
Αργοναύτης Νέας Κίου – Προμηθέας 2014
Ιωάννινα ΣΚ – Δόξα Πύρρου Άρτας
Παναχαϊκή – ΑΓΣ Ιωαννίνων

4η αγωνιστική (12/11/23)
Παραμυθιά – Αστέρας Τέμενης
Αχαγιά ’82 – Γλαύκος/Έσπερος
Προμηθέας 2014 – Γαργαλιάνοι
Δόξα Πύρρου Άρτας – Αργοναύτης Νέας Κίου
Ιωάννινα ΣΚ – Παναχαϊκή
Ιόνιος Κέρκυρας – ΑΓΣ Ιωαννίνων

5η αγωνιστική (19/11/23)
Αστέρας Τέμενης – Αχαγιά ’82
Γλαύκος/Έσπερος – Προμηθέας 2014
Γαργαλιάνοι – Δόξα Πύρρου Άρτας
Αργοναύτης Νέας Κίου – Ιωάννινα ΣΚ
Παναχαϊκή – Ιόνιος Κέρκυρας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Παραμυθιά

6η αγωνιστική (26/11/23)
Προμηθέας 2014 – Αστέρας Τέμενης
Δόξα Πύρρου Άρτας – Γλαύκος/Έσπερος
Ιωάννινα ΣΚ – Γαργαλιάνοι
Αργοναύτης Νέας Κίου – Παναχαϊκή
Αχαγιά ’82 – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Παραμυθιά – Ιόνιος Κέρκυρας

7η αγωνιστική (3/12/23)
Αστέρας Τέμενης – Δόξα Πύρρου Άρτας
Γλαύκος/Έσπερος – Ιωάννινα ΣΚ
Γαργαλιάνοι – Αργοναύτης Νέας Κίου
Παναχαϊκή – Παραμυθιά
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Προμηθέας 2014
Ιόνιος Κέρκυρας – Αχαγιά ’82

8η αγωνιστική (10/12/23)
Ιωάννινα ΣΚ – Αστέρας Τέμενης
Αργοναύτης Νέας Κίου – Γλαύκος/Έσπερος
Γαργαλιάνοι – Παναχαϊκή
Δόξα Πύρρου Άρτας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Προμηθέας 2014 – Ιόνιος Κέρκυρας
Αχαγιά ’82 – Παραμυθιά

9η αγωνιστική (17/12/23)
Αστέρας Τέμενης – Αργοναύτης Νέας Κίου
Γλαύκος/Έσπερος – Γαργαλιάνοι
Παναχαϊκή – Αχαγιά ’82
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ιωάννινα ΣΚ
Ιόνιος Κέρκυρας – Δόξα Πύρρου Άρτας
Παραμυθιά – Προμηθέας 2014

10η αγωνιστική (7/1/24)
Γαργαλιάνοι – Αστέρας Τέμενης
Γλαύκος/Έσπερος – Παναχαϊκή
Αργοναύτης Νέας Κίου – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ιωάννινα ΣΚ – Ιόνιος Κέρκυρας
Δόξα Πύρρου Άρτας – Παραμυθιά
Προμηθέας 2014 – Αχαγιά ’82

11η αγωνιστική (14/1/24)
Αστέρας Τέμενης – Γλαύκος/Έσπερος
Παναχαϊκή – Προμηθέας 2014
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Γαργαλιάνοι
Ιόνιος Κέρκυρας – Αργοναύτης Νέας Κίου
Παραμυθιά – Ιωάννινα ΣΚ
Αχαγιά ’82 – Δόξα Πύρρου Άρτας

12η αγωνιστική (21/1/24)
Παναχαϊκή – Αστέρας Τέμενης
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Γλαύκος/Έσπερος
Ιόνιος Κέρκυρας – Γαργαλιάνοι
Παραμυθιά – Αργοναύτης Νέας Κίου
Αχαγιά ’82 – Ιωάννινα ΣΚ
Προμηθέας 2014 – Δόξα Πύρρου Άρτας

13η αγωνιστική (28/1/24)
Αστέρας Τέμενης – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Γλαύκος/Έσπερος – Ιόνιος Κέρκυρας
Γαργαλιάνοι – Παραμυθιά
Αργοναύτης Νέας Κίου – Αχαγιά ’82
Ιωάννινα ΣΚ – Προμηθέας 2014
Δόξα Πύρρου Άρτας – Παναχαϊκή

14η αγωνιστική (4/2/24)
Ιόνιος Κέρκυρας – Αστέρας Τέμενης
Παραμυθιά – Γλαύκος/Έσπερος
Αχαγιά ’82 – Γαργαλιάνοι
Προμηθέας 2014 – Αργοναύτης Νέας Κίου
Δόξα Πύρρου Άρτας – Ιωάννινα ΣΚ
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Παναχαϊκή

15η αγωνιστική (11/2/24)
Αστέρας Τέμενης – Παραμυθιά
Γλαύκος/Έσπερος – Αχαγιά ’82
Γαργαλιάνοι – Προμηθέας 2014
Αργοναύτης Νέας Κίου – Δόξα Πύρρου Άρτας
Παναχαϊκή – Ιωάννινα ΣΚ
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ιόνιος Κέρκυρας

16η αγωνιστική (18/2/24)
Αχαγιά ’82 – Αστέρας Τέμενης
Προμηθέας 2014 – Γλαύκος/Έσπερος
Δόξα Πύρρου Άρτας – Γαργαλιάνοι
Ιωάννινα ΣΚ – Αργοναύτης Νέας Κίου
Ιόνιος Κέρκυρας – Παναχαϊκή
Παραμυθιά – ΑΓΣ Ιωαννίνων

17η αγωνιστική (25/2/24)
Αστέρας Τέμενης – Προμηθέας 2014
Γλαύκος/Έσπερος – Δόξα Πύρρου Άρτας
Γαργαλιάνοι – Ιωάννινα ΣΚ
Παναχαϊκή – Αργοναύτης Νέας Κίου
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Αχαγιά ’82
Ιόνιος Κέρκυρας – Παραμυθιά

18η αγωνιστική (3/3/24)
Δόξα Πύρρου Άρτας – Αστέρας Τέμενης
Ιωάννινα ΣΚ – Γλαύκος/Έσπερος
Αργοναύτης Νέας Κίου – Γαργαλιάνοι
Παραμυθιά – Παναχαϊκή
Προμηθέας 2014 – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Αχαγιά ’82 – Ιόνιος Κέρκυρας

19η αγωνιστική (10/3/24)
Αστέρας Τέμενης – Ιωάννινα ΣΚ
Γλαύκος/Έσπερος – Αργοναύτης Νέας Κίου
Παναχαϊκή – Γαργαλιάνοι
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Δόξα Πύρρου Άρτας
Ιόνιος Κέρκυρας – Προμηθέας 2014
Παραμυθιά – Αχαγιά ’82

20ή αγωνιστική (17/3/24)
Αργοναύτης Νέας Κίου – Αστέρας Τέμενης
Γαργαλιάνοι – Γλαύκος/Έσπερος
Αχαγιά ’82 – Παναχαϊκή
Ιωάννινα ΣΚ – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Δόξα Πύρρου Άρτας – Ιόνιος Κέρκυρας
Προμηθέας 2014 – Παραμυθιά

21η αγωνιστική (24/3/24)
Αστέρας Τέμενης – Γαργαλιάνοι
Παναχαϊκή – Γλαύκος/Έσπερος
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Αργοναύτης Νέας Κίου
Ιόνιος Κέρκυρας – Ιωάννινα ΣΚ
Παραμυθιά – Δόξα Πύρρου Άρτας
Αχαγιά ’82 – Προμηθέας 2014

22η αγωνιστική (31/3/24)
Γλαύκος/Έσπερος – Αστέρας Τέμενης
Προμηθέας 2014 – Παναχαϊκή
Γαργαλιάνοι – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Αργοναύτης Νέας Κίου – Ιόνιος Κέρκυρας
Ιωάννινα ΣΚ – Παραμυθιά
Δόξα Πύρρου Άρτας – Αχαγιά ’82

error: Protected