Κατηγορίες

Β Μπάσκετ (2ος όμιλος) 2019/2020

1η Αγωνιστική – 06/10/19
ΠΣ Ευκαρπίας – ΓΣ Φαρσάλων
Ερμής Λαγκαδά – ΓΑΣ Κομοτηνή
Μαχητές Πειραματικό – Καβάλα
Στρατώνι – Έσπερος Λαμίας
ΠΑΣ Γιάννινα – ΚΣ Γέφυρας
Ευρώπη Πευκοχωρίου – Δόξα Λευκάδας
Φίλιππος Βέροιας – Πρωτέας Γρεβενών
Αίας Ευόσμου – ΧΑΝΘ

2η Αγωνιστική – 13/10/19
ΓΑΣ Κομοτηνή – ΠΣ Ευκαρπίας
Καβάλα – Ερμής Λαγκαδά
Έσπερος Λαμίας – Μαχητές Πειραματικό
ΚΣ Γέφυρας – Στρατώνι
Δόξα Λευκάδας – ΠΑΣ Γιάννινα
Πρωτέας Γρεβενών – Ευρώπη Πευκοχωρίου
ΧΑΝΘ – Φίλιππος Βέροιας
ΓΣ Φαρσάλων – Αίας Ευόσμου

3η Αγωνιστική – 20/10/19
ΠΣ Ευκαρπίας – Καβάλα
Ερμής Λαγκαδά – Έσπερος Λαμίας
Μαχητές Πειραματικό – ΚΣ Γέφυρας
Στρατώνι – Δόξα Λευκάδας
ΠΑΣ Γιάννινα – Πρωτέας Γρεβενών
Ευρώπη Πευκοχωρίου – ΧΑΝΘ
Φίλιππος Βέροιας – Αίας Ευόσμου
ΓΣ Φαρσάλων – ΓΑΣ Κομοτηνή

4η Αγωνιστική – 27/10/19
Έσπερος Λαμίας – ΠΣ Ευκαρπίας
ΚΣ Γέφυρας – Ερμής Λαγκαδά
Δόξα Λευκάδας – Μαχητές Πειραματικό
Πρωτέας Γρεβενών – Στρατώνι
ΧΑΝΘ – ΠΑΣ Γιάννινα
Αίας Ευόσμου – Ευρώπη Πευκοχωρίου
Φίλιππος Βέροιας – ΓΣ Φαρσάλων
Καβάλα – ΓΑΣ Κομοτηνή

5η Αγωνιστική – 03/11/19
ΠΣ Ευκαρπίας – ΚΣ Γέφυρας
Ερμής Λαγκαδά – Δόξα Λευκάδας
Μαχητές Πειραματικό – Πρωτέας Γρεβενών
Στρατώνι – ΧΑΝΘ
ΠΑΣ Γιάννινα – Αίας Ευόσμου
Ευρώπη Πευκοχωρίου – Φίλιππος Βέροιας
ΓΣ Φαρσάλων – Καβάλα
ΓΑΣ Κομοτηνή – Έσπερος Λαμίας

6η Αγωνιστική – 10/11/19
Δόξα Λευκάδας – ΠΣ Ευκαρπίας
Πρωτέας Γρεβενών – Ερμής Λαγκαδά
ΧΑΝΘ – Μαχητές Πειραματικό
Αίας Ευόσμου – Στρατώνι
Φίλιππος Βέροιας – ΠΑΣ Γιάννινα
Ευρώπη Πευκοχωρίου – ΓΣ Φαρσάλων
ΚΣ Γέφυρας – ΓΑΣ Κομοτηνή
Έσπερος Λαμίας – Καβάλα

7η Αγωνιστική – 16/11/19
ΠΣ Ευκαρπίας – Πρωτέας Γρεβενών
Ερμής Λαγκαδά – ΧΑΝΘ
Μαχητές Πειραματικό – Αίας Ευόσμου
Στρατώνι – Φίλιππος Βέροιας
ΠΑΣ Γιάννινα – Ευρώπη Πευκοχωρίου
ΓΣ Φαρσάλων – Έσπερος Λαμίας
ΓΑΣ Κομοτηνή – Δόξα Λευκάδας
Καβάλα – ΚΣ Γέφυρας

8η Αγωνιστική – 24/11/19
ΧΑΝΘ – ΠΣ Ευκαρπίας
Αίας Ευόσμου – Ερμής Λαγκαδά
Φίλιππος Βέροιας – Μαχητές Πειραματικό
Ευρώπη Πευκοχωρίου – Στρατώνι
ΠΑΣ Γιάννινα – ΓΣ Φαρσάλων
Πρωτέας Γρεβενών – ΓΑΣ Κομοτηνή
Δόξα Λευκάδας – Καβάλα
ΚΣ Γέφυρας – Έσπερος Λαμίας

9η Αγωνιστική – 01/12/19
ΠΣ Ευκαρπίας – Αίας Ευόσμου
Ερμής Λαγκαδά – Φίλιππος Βέροιας
Μαχητές Πειραματικό – Ευρώπη Πευκοχωρίου
Στρατώνι – ΠΑΣ Γιάννινα
ΓΣ Φαρσάλων – ΚΣ Γέφυρας
ΓΑΣ Κομοτηνή – ΧΑΝΘ
Καβάλα – Πρωτέας Γρεβενών
Έσπερος Λαμίας – Δόξα Λευκάδας

10η Αγωνιστική – 08/12/19
Φίλιππος Βέροιας – ΠΣ Ευκαρπίας
Ευρώπη Πευκοχωρίου – Ερμής Λαγκαδά
ΠΑΣ Γιάννινα – Μαχητές Πειραματικό
Στρατώνι – ΓΣ Φαρσάλων
Αίας Ευόσμου – ΓΑΣ Κομοτηνή
ΧΑΝΘ – Καβάλα
Πρωτέας Γρεβενών – Έσπερος Λαμίας
Δόξα Λευκάδας – ΚΣ Γέφυρας

11η Αγωνιστική – 15/12/19
ΠΣ Ευκαρπίας – Ευρώπη Πευκοχωρίου
Ερμής Λαγκαδά – ΠΑΣ Γιάννινα
Μαχητές Πειραματικό – Στρατώνι
ΓΣ Φαρσάλων – Δόξα Λευκάδας
ΓΑΣ Κομοτηνή – Φίλιππος Βέροιας
Καβάλα – Αίας Ευόσμου
Έσπερος Λαμίας – ΧΑΝΘ
ΚΣ Γέφυρας – Πρωτέας Γρεβενών

12η Αγωνιστική – 22/12/19
ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΣ Ευκαρπίας
Στρατώνι – Ερμής Λαγκαδά
Μαχητές Πειραματικό – ΓΣ Φαρσάλων
Ευρώπη Πευκοχωρίου – ΓΑΣ Κομοτηνή
Φίλιππος Βέροιας – Καβάλα
Αίας Ευόσμου – Έσπερος Λαμίας
ΧΑΝΘ – ΚΣ Γέφυρας
Πρωτέας Γρεβενών – Δόξα Λευκάδας

13η Αγωνιστική – 05/01/20
ΠΣ Ευκαρπίας – Στρατώνι
Ερμής Λαγκαδά – Μαχητές Πειραματικό
ΓΣ Φαρσάλων – Πρωτέας Γρεβενών
ΓΑΣ Κομοτηνή – ΠΑΣ Γιάννινα
Καβάλα – Ευρώπη Πευκοχωρίου
Έσπερος Λαμίας – Φίλιππος Βέροιας
ΚΣ Γέφυρας – Αίας Ευόσμου
Δόξα Λευκάδας – ΧΑΝΘ

14η Αγωνιστική – 12/01/20
Μαχητές Πειραματικό – ΠΣ Ευκαρπίας
Ερμής Λαγκαδά – ΓΣ Φαρσάλων
Στρατώνι – ΓΑΣ Κομοτηνή
ΠΑΣ Γιάννινα – Καβάλα
Ευρώπη Πευκοχωρίου – Έσπερος Λαμίας
Φίλιππος Βέροιας – ΚΣ Γέφυρας
Αίας Ευόσμου – Δόξα Λευκάδας
ΧΑΝΘ – Πρωτέας Γρεβενών

15η Αγωνιστική – 19/01/20
ΠΣ Ευκαρπίας – Ερμής Λαγκαδά
ΓΣ Φαρσάλων – ΧΑΝΘ
ΓΑΣ Κομοτηνή – Μαχητές Πειραματικό
Καβάλα – Στρατώνι
Έσπερος Λαμίας – ΠΑΣ Γιάννινα
ΚΣ Γέφυρας – Ευρώπη Πευκοχωρίου
Δόξα Λευκάδας – Φίλιππος Βέροιας
Πρωτέας Γρεβενών – Αίας Ευόσμου

16η Αγωνιστική – 26/01/20
ΓΣ Φαρσάλων – ΠΣ Ευκαρπίας
ΓΑΣ Κομοτηνή – Ερμής Λαγκαδά
Καβάλα – Μαχητές Πειραματικό
Έσπερος Λαμίας – Στρατώνι
ΚΣ Γέφυρας – ΠΑΣ Γιάννινα
Δόξα Λευκάδας – Ευρώπη Πευκοχωρίου
Πρωτέας Γρεβενών – Φίλιππος Βέροιας
ΧΑΝΘ – Αίας Ευόσμου

17η Αγωνιστική – 02/02/20
ΠΣ Ευκαρπίας – ΓΑΣ Κομοτηνή
Ερμής Λαγκαδά – Καβάλα
Μαχητές Πειραματικό – Έσπερος Λαμίας
Στρατώνι – ΚΣ Γέφυρας
ΠΑΣ Γιάννινα – Δόξα Λευκάδας
Ευρώπη Πευκοχωρίου – Πρωτέας Γρεβενών
Φίλιππος Βέροιας – ΧΑΝΘ
Αίας Ευόσμου – ΓΣ Φαρσάλων

18η Αγωνιστική – 09/02/20
Καβάλα – ΠΣ Ευκαρπίας
Έσπερος Λαμίας – Ερμής Λαγκαδά
ΚΣ Γέφυρας – Μαχητές Πειραματικό
Δόξα Λευκάδας – Στρατώνι
Πρωτέας Γρεβενών – ΠΑΣ Γιάννινα
ΧΑΝΘ – Ευρώπη Πευκοχωρίου
Αίας Ευόσμου – Φίλιππος Βέροιας
ΓΑΣ Κομοτηνή – ΓΣ Φαρσάλων

19η Αγωνιστική – 23/02/20
ΠΣ Ευκαρπίας – Έσπερος Λαμίας
Ερμής Λαγκαδά – ΚΣ Γέφυρας
Μαχητές Πειραματικό – Δόξα Λευκάδας
Στρατώνι – Πρωτέας Γρεβενών
ΠΑΣ Γιάννινα – ΧΑΝΘ
Ευρώπη Πευκοχωρίου – Αίας Ευόσμου
ΓΣ Φαρσάλων – Φίλιππος Βέροιας
ΓΑΣ Κομοτηνή – Καβάλα

20η Αγωνιστική – 29/02/20
ΚΣ Γέφυρας – ΠΣ Ευκαρπίας
Δόξα Λευκάδας – Ερμής Λαγκαδά
Πρωτέας Γρεβενών – Μαχητές Πειραματικό
ΧΑΝΘ – Στρατώνι
Αίας Ευόσμου – ΠΑΣ Γιάννινα
Φίλιππος Βέροιας – Ευρώπη Πευκοχωρίου
Καβάλα – ΓΣ Φαρσάλων
Έσπερος Λαμίας – ΓΑΣ Κομοτηνή

21η Αγωνιστική – 08/03/20
ΠΣ Ευκαρπίας – Δόξα Λευκάδας
Ερμής Λαγκαδά – Πρωτέας Γρεβενών
Μαχητές Πειραματικό – ΧΑΝΘ
Στρατώνι – Αίας Ευόσμου
ΠΑΣ Γιάννινα – Φίλιππος Βέροιας
ΓΣ Φαρσάλων – Ευρώπη Πευκοχωρίου
ΓΑΣ Κομοτηνή – ΚΣ Γέφυρας
Καβάλα – Έσπερος Λαμίας

22η Αγωνιστική – 15/03/20
Πρωτέας Γρεβενών – ΠΣ Ευκαρπίας
ΧΑΝΘ – Ερμής Λαγκαδά
Αίας Ευόσμου – Μαχητές Πειραματικό
Φίλιππος Βέροιας – Στρατώνι
Ευρώπη Πευκοχωρίου – ΠΑΣ Γιάννινα
Έσπερος Λαμίας – ΓΣ Φαρσάλων
Δόξα Λευκάδας – ΓΑΣ Κομοτηνή
ΚΣ Γέφυρας – Καβάλα

23η Αγωνιστική – 22/03/20
ΠΣ Ευκαρπίας – ΧΑΝΘ
Ερμής Λαγκαδά – Αίας Ευόσμου
Μαχητές Πειραματικό – Φίλιππος Βέροιας
Στρατώνι – Ευρώπη Πευκοχωρίου
ΓΣ Φαρσάλων – ΠΑΣ Γιάννινα
ΓΑΣ Κομοτηνή – Πρωτέας Γρεβενών
Καβάλα – Δόξα Λευκάδας
Έσπερος Λαμίας – ΚΣ Γέφυρας

24η Αγωνιστική – 29/03/20
Αίας Ευόσμου – ΠΣ Ευκαρπίας
Φίλιππος Βέροιας – Ερμής Λαγκαδά
Ευρώπη Πευκοχωρίου – Μαχητές Πειραματικό
ΠΑΣ Γιάννινα – Στρατώνι
ΚΣ Γέφυρας – ΓΣ Φαρσάλων
ΧΑΝΘ – ΓΑΣ Κομοτηνή
Πρωτέας Γρεβενών – Καβάλα
Δόξα Λευκάδας – Έσπερος Λαμίας

25η Αγωνιστική – 05/04/20
ΠΣ Ευκαρπίας – Φίλιππος Βέροιας
Ερμής Λαγκαδά – Ευρώπη Πευκοχωρίου
Μαχητές Πειραματικό – ΠΑΣ Γιάννινα
ΓΣ Φαρσάλων – Στρατώνι
ΓΑΣ Κομοτηνή – Αίας Ευόσμου
Καβάλα – ΧΑΝΘ
Έσπερος Λαμίας – Πρωτέας Γρεβενών
ΚΣ Γέφυρας – Δόξα Λευκάδας

26η Αγωνιστική – 12/04/20
Ευρώπη Πευκοχωρίου – ΠΣ Ευκαρπίας
ΠΑΣ Γιάννινα – Ερμής Λαγκαδά
Στρατώνι – Μαχητές Πειραματικό
Δόξα Λευκάδας – ΓΣ Φαρσάλων
Φίλιππος Βέροιας – ΓΑΣ Κομοτηνή
Αίας Ευόσμου – Καβάλα
ΧΑΝΘ – Έσπερος Λαμίας
Πρωτέας Γρεβενών – ΚΣ Γέφυρας

27η Αγωνιστική – 26/04/20
ΠΣ Ευκαρπίας – ΠΑΣ Γιάννινα
Ερμής Λαγκαδά – Στρατώνι
ΓΣ Φαρσάλων – Μαχητές Πειραματικό
ΓΑΣ Κομοτηνή – Ευρώπη Πευκοχωρίου
Καβάλα – Φίλιππος Βέροιας
Έσπερος Λαμίας – Αίας Ευόσμου
ΚΣ Γέφυρας – ΧΑΝΘ
Δόξα Λευκάδας – Πρωτέας Γρεβενών

28η Αγωνιστική – 03/05/20
Στρατώνι – ΠΣ Ευκαρπίας
Μαχητές Πειραματικό – Ερμής Λαγκαδά
Πρωτέας Γρεβενών – ΓΣ Φαρσάλων
ΠΑΣ Γιάννινα – ΓΑΣ Κομοτηνή
Ευρώπη Πευκοχωρίου – Καβάλα
Φίλιππος Βέροιας – Έσπερος Λαμίας
Αίας Ευόσμου – ΚΣ Γέφυρας
ΧΑΝΘ – Δόξα Λευκάδας

29η Αγωνιστική – 10/05/20
ΠΣ Ευκαρπίας – Μαχητές Πειραματικό
ΓΣ Φαρσάλων – Ερμής Λαγκαδά
ΓΑΣ Κομοτηνή – Στρατώνι
Καβάλα – ΠΑΣ Γιάννινα
Έσπερος Λαμίας – Ευρώπη Πευκοχωρίου
ΚΣ Γέφυρας – Φίλιππος Βέροιας
Δόξα Λευκάδας – Αίας Ευόσμου
Πρωτέας Γρεβενών – ΧΑΝΘ

30η Αγωνιστική – 17/05/20
Ερμής Λαγκαδά – ΠΣ Ευκαρπίας
ΧΑΝΘ – ΓΣ Φαρσάλων
Μαχητές Πειραματικό – ΓΑΣ Κομοτηνή
Στρατώνι – Καβάλα
ΠΑΣ Γιάννινα – Έσπερος Λαμίας
Ευρώπη Πευκοχωρίου – ΚΣ Γέφυρας
Φίλιππος Βέροιας – Δόξα Λευκάδας
Αίας Ευόσμου – Πρωτέας Γρεβενών

error: Protected