Κατηγορίες

Β Μπάσκετ (3ος όμιλος) 2020/2021

1η Αγωνιστική – 11/10/20
ΜΕΝΤ – ΓΑΣ Μελίκη  78-80
Αίολος Τρικάλων – ΣΚ Ιωάννινα  74-68
Έσπερος Λαμίας – Πρωτέας Γρεβενών  80-78 παρ, 70-70 κ.α.
Μαχητές Πειραματικό – Ερμής Σχηματαρίου  61-72
Δόξα Λευκάδας – Ίκαροι Τρικάλων  74-63
Νίκη Βόλου – ΑΚ Χαλκίδας  73-69

2η Αγωνιστική – 18/10/20
ΣΚ Ιωάννινα – ΜΕΝΤ  87-79
Πρωτέας Γρεβενών – Αίολος Τρικάλων  52-72
Ερμής Σχηματαρίου – Έσπερος Λαμίας
Ίκαροι Τρικάλων – Μαχητές Πειραματικό  70-79
ΑΚ Χαλκίδας – Δόξα Λευκάδας  66-73
ΓΑΣ Μελίκη – Νίκη Βόλου  66-77

3η Αγωνιστική – 25/10/20
ΜΕΝΤ – Πρωτέας Γρεβενών
Αίολος Τρικάλων – Ερμής Σχηματαρίου
Έσπερος Λαμίας – Ίκαροι Τρικάλων
Μαχητές Πειραματικό – ΑΚ Χαλκίδας
Δόξα Λευκάδας – Νίκη Βόλου  71-73
ΓΑΣ Μελίκη – ΣΚ Ιωάννινα

4η Αγωνιστική – 01/11/20
Ερμής Σχηματαρίου – ΜΕΝΤ
Ίκαροι Τρικάλων – Αίολος Τρικάλων
ΑΚ Χαλκίδας – Έσπερος Λαμίας
Νίκη Βόλου – Μαχητές Πειραματικό
Δόξα Λευκάδας – ΓΑΣ Μελίκη
Πρωτέας Γρεβενών – ΣΚ Ιωάννινα

5η Αγωνιστική – 08/11/20
ΜΕΝΤ – Ίκαροι Τρικάλων
Αίολος Τρικάλων – ΑΚ Χαλκίδας
Έσπερος Λαμίας – Νίκη Βόλου
Μαχητές Πειραματικό – Δόξα Λευκάδας
ΓΑΣ Μελίκη – Πρωτέας Γρεβενών
ΣΚ Ιωάννινα – Ερμής Σχηματαρίου

6η Αγωνιστική – 15/11/20
ΑΚ Χαλκίδας – ΜΕΝΤ
Νίκη Βόλου – Αίολος Τρικάλων
Δόξα Λευκάδας – Έσπερος Λαμίας
Μαχητές Πειραματικό – ΓΑΣ Μελίκη
Ίκαροι Τρικάλων – ΣΚ Ιωάννινα
Ερμής Σχηματαρίου – Πρωτέας Γρεβενών

7η Αγωνιστική – 22/11/20
ΜΕΝΤ – Νίκη Βόλου
Αίολος Τρικάλων – Δόξα Λευκάδας
Έσπερος Λαμίας – Μαχητές Πειραματικό
ΓΑΣ Μελίκη – Ερμής Σχηματαρίου
ΣΚ Ιωάννινα – ΑΚ Χαλκίδας
Πρωτέας Γρεβενών – Ίκαροι Τρικάλων

8η Αγωνιστική – 29/11/20
Δόξα Λευκάδας – ΜΕΝΤ
Μαχητές Πειραματικό – Αίολος Τρικάλων
Έσπερος Λαμίας – ΓΑΣ Μελίκη
Νίκη Βόλου – ΣΚ Ιωάννινα
ΑΚ Χαλκίδας – Πρωτέας Γρεβενών
Ίκαροι Τρικάλων – Ερμής Σχηματαρίου

9η Αγωνιστική – 06/12/20
ΜΕΝΤ – Μαχητές Πειραματικό
Αίολος Τρικάλων – Έσπερος Λαμίας
ΓΑΣ Μελίκη – Ίκαροι Τρικάλων
ΣΚ Ιωάννινα – Δόξα Λευκάδας
Πρωτέας Γρεβενών – Νίκη Βόλου
Ερμής Σχηματαρίου – ΑΚ Χαλκίδας

10η Αγωνιστική – 13/12/20
Έσπερος Λαμίας – ΜΕΝΤ
Αίολος Τρικάλων – ΓΑΣ Μελίκη
Μαχητές Πειραματικό – ΣΚ Ιωάννινα
Δόξα Λευκάδας – Πρωτέας Γρεβενών
Νίκη Βόλου – Ερμής Σχηματαρίου
ΑΚ Χαλκίδας – Ίκαροι Τρικάλων

11η Αγωνιστική – 20/12/20
ΜΕΝΤ – Αίολος Τρικάλων
ΓΑΣ Μελίκη – ΑΚ Χαλκίδας
ΣΚ Ιωάννινα – Έσπερος Λαμίας
Πρωτέας Γρεβενών – Μαχητές Πειραματικό
Ερμής Σχηματαρίου – Δόξα Λευκάδας
Ίκαροι Τρικάλων – Νίκη Βόλου

12η Αγωνιστική – 31/01/21
ΓΑΣ Μελίκη – ΜΕΝΤ
ΣΚ Ιωάννινα – Αίολος Τρικάλων
Πρωτέας Γρεβενών – Έσπερος Λαμίας
Ερμής Σχηματαρίου – Μαχητές Πειραματικό
Ίκαροι Τρικάλων – Δόξα Λευκάδας
ΑΚ Χαλκίδας – Νίκη Βόλου

13η Αγωνιστική – 07/02/21
ΜΕΝΤ – ΣΚ Ιωάννινα
Αίολος Τρικάλων – Πρωτέας Γρεβενών
Έσπερος Λαμίας – Ερμής Σχηματαρίου
Μαχητές Πειραματικό – Ίκαροι Τρικάλων
Δόξα Λευκάδας – ΑΚ Χαλκίδας
Νίκη Βόλου – ΓΑΣ Μελίκη

14η Αγωνιστική – 21/02/21
Πρωτέας Γρεβενών – ΜΕΝΤ
Ερμής Σχηματαρίου – Αίολος Τρικάλων
Ίκαροι Τρικάλων – Έσπερος Λαμίας
ΑΚ Χαλκίδας – Μαχητές Πειραματικό
Νίκη Βόλου – Δόξα Λευκάδας
ΣΚ Ιωάννινα – ΓΑΣ Μελίκη

15η Αγωνιστική – 28/02/21
ΜΕΝΤ – Ερμής Σχηματαρίου
Αίολος Τρικάλων – Ίκαροι Τρικάλων
Έσπερος Λαμίας – ΑΚ Χαλκίδας
Μαχητές Πειραματικό – Νίκη Βόλου
ΓΑΣ Μελίκη – Δόξα Λευκάδας
ΣΚ Ιωάννινα – Πρωτέας Γρεβενών

16η Αγωνιστική – 07/03/21
Ίκαροι Τρικάλων – ΜΕΝΤ
ΑΚ Χαλκίδας – Αίολος Τρικάλων
Νίκη Βόλου – Έσπερος Λαμίας
Δόξα Λευκάδας – Μαχητές Πειραματικό
Πρωτέας Γρεβενών – ΓΑΣ Μελίκη
Ερμής Σχηματαρίου – ΣΚ Ιωάννινα

17η Αγωνιστική – 21/03/21
ΜΕΝΤ – ΑΚ Χαλκίδας
Αίολος Τρικάλων – Νίκη Βόλου
Έσπερος Λαμίας – Δόξα Λευκάδας
ΓΑΣ Μελίκη – Μαχητές Πειραματικό
ΣΚ Ιωάννινα – Ίκαροι Τρικάλων
Πρωτέας Γρεβενών – Ερμής Σχηματαρίου

18η Αγωνιστική – 28/03/21
Νίκη Βόλου – ΜΕΝΤ
Δόξα Λευκάδας – Αίολος Τρικάλων
Μαχητές Πειραματικό – Έσπερος Λαμίας
Ερμής Σχηματαρίου – ΓΑΣ Μελίκη
ΑΚ Χαλκίδας – ΣΚ Ιωάννινα
Ίκαροι Τρικάλων – Πρωτέας Γρεβενών

19η Αγωνιστική – 04/04/21
ΜΕΝΤ – Δόξα Λευκάδας
Αίολος Τρικάλων – Μαχητές Πειραματικό
ΓΑΣ Μελίκη – Έσπερος Λαμίας
ΣΚ Ιωάννινα – Νίκη Βόλου
Πρωτέας Γρεβενών – ΑΚ Χαλκίδας
Ερμής Σχηματαρίου – Ίκαροι Τρικάλων

20η Αγωνιστική – 11/04/21
Μαχητές Πειραματικό – ΜΕΝΤ
Έσπερος Λαμίας – Αίολος Τρικάλων
Ίκαροι Τρικάλων – ΓΑΣ Μελίκη
Δόξα Λευκάδας – ΣΚ Ιωάννινα
Νίκη Βόλου – Πρωτέας Γρεβενών
ΑΚ Χαλκίδας – Ερμής Σχηματαρίου

21η Αγωνιστική – 18/04/21
ΜΕΝΤ – Έσπερος Λαμίας
ΓΑΣ Μελίκη – Αίολος Τρικάλων
ΣΚ Ιωάννινα – Μαχητές Πειραματικό
Πρωτέας Γρεβενών – Δόξα Λευκάδας
Ερμής Σχηματαρίου – Νίκη Βόλου
Ίκαροι Τρικάλων – ΑΚ Χαλκίδας

22η Αγωνιστική – 25/04/21
Αίολος Τρικάλων – ΜΕΝΤ
ΑΚ Χαλκίδας – ΓΑΣ Μελίκη
Έσπερος Λαμίας – ΣΚ Ιωάννινα
Μαχητές Πειραματικό – Πρωτέας Γρεβενών
Δόξα Λευκάδας – Ερμής Σχηματαρίου
Νίκη Βόλου – Ίκαροι Τρικάλων