Φούρνος – Ερατεινό (10-1 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Φούρνος  – Ερατεινό  10-1  (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Το γκολ της τιμής για το Ερατεινό, ο Αρβανίτης με σουτ από δεξιά θα κάνει το 10-1

31′-38′ ΓΚΟΛ! Οικονόμου Χρήστος και δύο γκολ ο Τέτου τα επόμενα γκολ του Φούρνου (10-0)

29′ ΓΚΟΛ! Δεύτερο προσωπικό τέρμα του Τέτου (7-0)

26′ ΓΚΟΛ! Τέρμα καρμπόν με το προηγούμενο με το δεύτερο συνεχόμενο γκολ του Αλέξη Οικονόμου (6-0)

25′ ΓΚΟΛ! Ενυπωσιακό γκολ για τους γηπεδούχους με μακρινό σουτ από τον Αλέξη Οικονόμου (5-0)

22′ ΓΚΟΛ! Ξεκίνημα για το δεύτερο με γκολ για τους γηπεδούχους. Ο Σάκης Τέτος θα διπλασιάσει τα προσωπικά του τέρματα με σουτ από κοντινή απόσταση (4-0)

20′ ΓΚΟΛ! Και πάλι οι γηπεδούχοι θα εκμεταλλευτούν την αδράνεια της άμυνας του Ερατεινού και με τον Τέτο θα κάνουν το 3-0, που θα είναι και το σκορ ημιχρόνου

18′ ΓΚΟΛ! Ο Χρήστος Οικονόμου διπλασιάζει τα τέρματα της ομάδας του με ωραίο διαγώνιο σουτ από τα αριστερά (2-0)

Συνεχίζεται ο ίδιος ρυθμός με τις δύο ομάδες να χάνουν εκατέρωθεν ευκαιρίες.

11′ ΓΚΟΛ! Χρειάστηκε να περάσουν 11 λεπτά για να δούμε το πρώτο γκολ της συνάντησης. Ο Χριστιάς με ατομική προσπάθεια από τα δεξιά θα σουτάρει με δύναμη, με τον Ανδρεόπουλο να μην μπορεί να διώξει (1-0)

10′ Απίστευτη διπλή ευκαρία για τον Φούρνο. Ο Τέτος αρχικά και ο Χριστιάς στην επαναφορά δεν θα μπορέσουν να νικήσουν τον Ανδρεόπουλο που κάνει εντυπωσιακή διπλή απόκρουση

Ένα πραγματικό ντέρμπι με τους δύο τερματοφύλακες να είναι ουσιαστικά θεατές, αφού παρακολουθούμε ένα παιχνίδι κέντρου