Envy / Μακεδονική Κτηματομεσιτική – Pro Net (τελικό 9-6)

(F5 για ανανέωση)

Envy / Μακεδ. Κτηματομεσιτική  –  Pro Net  9-6 (τελικό)

40′ Μειώνει ο Ηλιάδης για το Pro Net, διαμορφώνοντας το τελικό 9-6

38′ ΓΚΟΛ! Άνοιξε το παιχνίδι για τα καλά! Χαρίσης και 9-5

37′ ΓΚΟΛ! Μειώνει το Pro Net με τον Τσικνιδά (8-5)

36′ ΓΚΟΛ! Νταμπλ σκορ για τους γηπεδούχους που στα τελευταία λεπτά είναι αποτελεσματικοί. Σκόρερ αυτή τη φορά ο Στέλιος Σίμος (8-4).

34′ ΓΚΟΛ! Χατ-τρικ για τον Κατσουγιαννόπουλο, που στην κρίσιμη στιγμή πετυχαίνει το 7-4

31′ ΓΚΟΛ! Ο Κατσιγιαννόπουλος αυτή τη φορά θα σκοράρει για τους γηπεδούχους δίνοντας αέρα δύο γκολ στην ομάδα του (6-4)

Εντυπωσιακό και δραματικό το πρώτο παιχνίδι της ημέρας, αναμένεται πολύ ενδιαφέρουσα η συνέχεια

30′ ΓΚΟΛ! Παίρνει κεφάλι στο σκορ το Envy / Μακεδ. Κτηματομεσιτική με σουτ του Κατσουγιαννόπουλου από μακριά (5-4).

26′ ΓΚΟΛ! Συνεχίζουν το…κρεσέντο οι φιλοξενούμενοι, εξαιρετικός συνδυασμός στην επίθεση, τελικός αποδέκτης ο Ευλιίδης και με σουτ από κοντά θα ισοφαρίσει για την ομάδα του (4-4)

25′ ΓΚΟΛ! Μπαίνει στο παιχνίδι και πάλι το Pro Net, μετά από φάση διαρκείας ο Λάμε σουτ από την κορυφή της περιοχής θα στείλει τη μπάλα στη γωνία της εστίας (4-3)

24′ ΓΚΟΛ! Γκολ με τη…σέντρα για το Pro Net, ο Ηλιάδης θα αλλάξει ωραία τη μπάλα με συμπαίκτη του και από κοντλα θα νικήσει τον Μελιόπουλο (4-2)

23′ ΓΚΟΛ! Άτυχη στιγμή για τους φιλοξενούμενους, η μπάλα πήρε περίεργη τροχιά και πέφτοντας στο έδαφος δεν μπορεί η άμυνα να διώξει τη μπάλα (4-1)

14′ ΓΚΟΛ! Αντεπίθεση για το Envy / Μακεδ. Κτηματομεσιτική και ο Κατσιγιαννόπουλος από κοντά θα κάνει το 3-1.

To Pro Net προσπαθεί να αντιδράσει αλλά οι γηπεδούχοι είναι πολύ επικίνδυνοι στις αντεπιθέσεις

8′ ΓΚΟΛ! Δεύτερο γκολ και ανατροπή από τον Καφετζή που με πλασέ από κοντά θα βάλει την ομάδα του μπροστά στο σκορ (2-1)

5′ ΓΚΟΛ! Άμεση απάντηση για τους γηπεδούχους, ο Καφετζής θα αλλάξει ωραία τη μπάλα με τον Κατσουγιαννόπουλο και με πλασέ από κοντά θα ισοφαρίσει (1-1).

3′ ΓΚΟΛ! Στην πρώτη φάση του αγώνα ο Ρέτζιας βγαίνει τετ-α-τετ με τον Κατσιγιαννόπουλο και ανοίγει το σκορ (0-1).

Envy : Κατσιγιαννόπουλος, Κατσουγιαννόπουλος, Σίμος Σ., Χαρίσης, Καφετζής, Μελιόπουλος.

Pro Net : Λαζαρίδης, Λάμε, Λευκόπουλος, Τσικνιδάς, Ηλιάδης, Χαλίδης, Τσαντεκίδης, Μπεράτης, Τζίμπουλας, Ρέντζας, Ευλιίδης.