Moments – Κοχλίας (7-6 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Moments – Κοχλίας 7-6 (τελικό)

38′ ΓΚΟΛ! Και πάλι γκολ για τον Χαρισιάδη, που μειώνει για την ομάδα του λίγο πριν τη λήξη.

35′ ΓΚΟΛ! Κρίσιμο γκολ για τους γηπεδούχους με τον Βασίλη Κακαγιάννη να πετυχαίνει το 7-5 με ωραία κίνηση από δεξιά

34′ ΓΚΟΛ! Χατ-τρικ για τον Χαρισιάδη, που εξελίσσεται σε…ήρωα για τους φιλοξενούμενους στα τελευταία λεπτά. Από το σημείο του κόρνερ θα σουτάρει με δύναμη και η μπάλα στη γωνία του τέρματος (6-5)

33′ ΓΚΟΛ! Νέα μείωση του σκορ με εκτελεστή τον Χαρισιάδη αυτή τη φορά και δημιουργό τον Σβαρνογιαννόπουλο (6-4)

31′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι φιλοξενούμενοι με ωραίο συνδυασμό Χαρισιάδη-Σβαρνογιαννόπουλου και σουτ του τελευταίου (6-3)

29′ ΓΚΟΛ! Διαστάσεις θριάμβου στη νίκη του Moments, με τον Κοτσαγκόγκο αυτή τη φορά να κάνει χατ-τρικ (6-2)

28′ ΓΚΟΛ! Τέρμα με τη…σέντρα για τους γηπεδούχους, με το τέταρτο γκολ του Βασίλη Κακαγιάννη.

27′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραίο σε εκτέλεση γκολ του Κοτσαγκόγκου δίνει αέρα τριών τερμάτων στο Moments (5-2)

20′ ΓΚΟΛ! Αντεπίθεση για το Moments, απόκρουση του τερματοφύλακα και στην επαναφορά ο Βασίλης Κακαγιάννης θα κάνει χατ-τρικ και το 4-2 για την ομάδα του.

18′ ΓΚΟΛ! Εξαιρετικής εκτέλεσης γκολ από τον Νικολαϊδη, που θα περάσει έναν αμυντικό και με φάλτσο θα στείλει τη μπάλα στο Γ της εστίας (3-2)

15′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Βασίλης Κακαγιάννης θα χριστεί σκόρερ για την ομάδα του με πλασέ από αριστερά (3-1)

10′ ΓΚΟΛ! Απόλυτη ανατροπή για τους γηπεδούχους. Ο Χασιώτης θα κάνει την ασίστ στον Βασίλη Κακαγιάννη και αυτός εξ επαφής θα κάνει το 2-1

6′ ΓΚΟΛ! Ισοφαρίζει το Moments με πολύ ωραίο αριστερό σουτ του Κοτσαγκόγκου (1-1)

3′ ΓΚΟΛ! Οι φιλοξενούμενοι είναι αυτοί που θα μπουν μπροστά με ωραία κίνηση και σουτ του Χαρισιάδη (0-1)

Moments : Κακαγιάννης Σ., Κακαγιάννης Β., Κακαγιάννης Γ., Τσαντίλας, Χασιώτης, Κοτσαγκόγκος, Τσαπράνης, Κακαγιάννης Π.

Κοχλίας : Σβαρνογιαννόπουλος, Χαρισιάνης, Νικολαϊδης, Γκούρτσας, Τσακαλίδης.