Ψυγεία Μαυρίδης – Παγούρας (7-4 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Ψυγεία Μαυρίδης  – Παγούρας 7-4 (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Τέλος του αγώνα με γκολ του Μαραγκού

40′ ΓΚΟΛ! “Τελειώνει” το ματς ο Ντέλλας που δίκαια χαρακτηρίζεται “man of the match”. Στο γέμισμα του Τσάκα θα δεχτεί τη μπάλα και με πλασέ θα κάνει το 6-4

39′ ΓΚΟΛ! Συνεχίζει το κρεσέντο του ο Ντέλλας, ο οποίος στην αντεπίθεση δίνει προβάδισμα στην ομάδα του ένα λεπτό πριν τη λήξη (5-4)

35′ ΓΚΟΛ! Νέο ενδιαφέρον στο ματς με την ισοφάριση του Ντέλλα, που εχει πετύχει όλα τα γκολ της ομάδας του.

Το παιχνίδι είναι πραγματικό ντέρμπι και το τελευταίο δεκάλεπτο αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον

28′ ΓΚΟΛ! Ανατροπή στο ματς με τον Παγούρα να παίρνει το προβάδισμα. Ο Τσάκας στην προσπάθεια να διώξει θα βρει την πλάτη του Μίλτου Χερίδη και το σκορ γίνεται 3-4

26′ ΓΚΟΛ! Ισοφάριση στο σκορ για τον Παγούρα, με εξαιρετική ατομική προσπάθεια του Μίλτου Χερίδη (3-3)

17′ ΓΚΟΛ! Μειώνει το σκορ ο Παγούρας, δίνοντας νέο ενδιαφέρον στον αγώνα. Ο Καραγαβριηλίδης θα δεχτεί τη μπάλα στο ύψος της περιοχής και με πλασέ θα κάνει το 3-2

12′ ΓΚΟΛ! Χατ τρικ για τον Ντέλλα και σχεδόν με πανομοιότυπο τρόπο θα κάνει το 3-1 για τους γηπεδούχους.

11′ ΓΚΟΛ! Ανατροπή για τα Ψυγεία Μαυρίδης, με τον Ντέλλα να πετυχαίνει από κοντά το 2-1

6′ ΓΚΟΛ! Ισοφαρίζουν οι γηπεδούχοι με τον Κώστα Ντέλλα που ρόλαρε ωραία στον αντίπαλο του και με το αριστερό έφερε στα ίσια το ματς (1-1)

2′ ΓΚΟΛ! Εντυπωσιακή επέλαση του Σούλη Χερίδη, πέρασε 3 παίκτες και προ του Τσάκα πλάσαρε ανοίγοντας το σκορ για την ομάδα του (0-1)

Ψυγεία Μαυρίδης : Τσάκας, Μαραγκός, Ντέλλας, Φωτιάδης, Μήκας, Ατματζίδης, Μαυρίδης, Γκόγκος, Τοσουνίδης Σ., Τοσουνίδης Γ.

Παγούρας : Οικονόμου, Καραγαβριηλίδης, Λαμές, Φέιμ, Φωκάς, Μισοκέφαλος, Αβραμίδης, Χερίδης Σ., Χερίδης Μ., Κυπαρισσόπουλος, Σπυριδωνίδου