To Μεϊντάνι – Tzimos Service (9-1 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Το Μεϊντάνι  – Tzimos Service  9-1 (τελικό)

35′ ΓΚΟΛ! Παλούκας και 9-1

32′ ΓΚΟΛ! Χριστοδουλόπουλος το όγδοο γκολ για το Μεϊντάνι (8-1)

23′ ΓΚΟΛ! Παλούκας και πάλι για το 7-1

21′ ΓΚΟΛ! Έκτο γκολ για τους γηπεδούχους με μακρινό δυνατό σουτ του Παλούκα (6-1)

18′ ΓΚΟΛ! Πέμπτο γκολ για το Μεϊντάνι στην αντεπίθεση και δυνατό σουτ του Σαουλίδη (5-1)

14′ ΓΚΟΛ! Συνεχίζεται το επιθετικό κρεσέντο των γηπεδούχων, με κοντινό σουτ του Λάμπρου που πετυχαίνει το δεύτερο προσωπικό τέρμα (4-1)

12′ ΓΚΟΛ! Μειώνει άμεσα ο Tzimos Service με μακρινό σουτ του Τσάκαλου (3-1)

11′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Μάριος Τζιβάρας θα σκοράρει, δίνοντας σαφές προβάδισμα στην ομάδα του (3-0)

10′ ΓΚΟΛ! Δεύτερο γκολ σε δύο λεπτά για τους γηπεδούχους με μακρινό σουτ του Μάριου Τζιβάρα (2-0)

9′ ΓΚΟΛ! Το πρώτο γκολ της δεύτερης αγωνιστικής με τον Λάμπρου που εκμεταλλεύτηκε το λάθος του τερματοφύλακα (1-0)

6′ Κίτρινη κάρτα Λάμπρου (Μεϊντάνι)

Το Μεϊντάνι : Σαουλίδης, Κουτζημπασόπουλος, Τζιβάρας Μ., Χριστοδουλόπουλος, Παλούκας, Λάμπρου

Tzimos Service : Καραγκιζόπουλος, Τζίμος, Κεσόγλου, Μαυρίδης, Χριστοδουλόπουλος, Παπαδόπουλος, Τατούλης, Τσιπουρλιάνος, Τσάκαλος