La Notte – Envy/Μακεδονική Κτηματομεσιτική (5-4 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

La Notte  –  Envy/Μακεδονική Κτηματομεσιτική  5-4 (τελικό)

39′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι φιλοξενούμενοι με ωραία κίνηση και πλασέ του Σίμου από τα αριστερά (5-4)

37′ ΓΚΟΛ! Μεγαλώνει η ψαλίδα του σκορ λίγο πριν τη λήξη. Ο Νησελίτης θα πασάρει ωραία στον Παρσόπουλο, αυτός με τη μία στον αμαρκάριστο Γκογκόπουλο και με πλασέ κάνει το 5-3

35′ ΓΚΟΛ! Νέα μείωση του σκορ για το Envy/Μακεδονική Κτηματομεσιτική, με μακρινό σουτ του Καφετζή στη γωνία του Τσιώμου (4-3)

33′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι φιλοξενούμενοι μετά από ωραίο συνδυασμό Παπαδόπουλου και Κατσιγιαννόπουλου και πλασέ του τελευταίου (4-2)

27′ Δοκάρι και πάλι για το La Notte!

26′ Δοκάρι για το La Notte με τον Καραγκιζόπουλο

25′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραία κάθετη πάσα και εκτέλεση από τον Ανασταασόπουλο που βρέθηκε τετ-α-τετ με τον Αγαθαγγελίδη (4-1)

16′ Μεγάλη ευκαιρία για το La Notte. Ο Παρσόπουλος μόνος με τον Αγαθαγγελίδη δεν θα πασάρει στον αμαρκάριστο Πίσιο και θα μπλοκαριστεί στη γραμμή του άουτ

14′ Κίτρινη κάρτα Κατσιγιαννόπουλος

13′ ΓΚΟΛ! Άμεση απάντηση για τους φιλοξενούμενους, με κοντινό σουτ του Παπαδόπουλου (3-1)

12′ ΓΚΟΛ! Εξαιρετικό σε εκτέλεση γκολ για τους γηπεδούχους! Ο Καραγκιζόπουλος θα εκτελέσει κόρνερ ο Νησελίτης θα ζυγίσει το πόδι του και με δυνατό σουτ θα στείλει τη μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και μέσα (3-0)

10′ ΓΚΟΛ! Διπλασιάζει τα τέρματα το La Notte με ωραία κίνηση και σουτ με το αριστερό του Γκογκόπουλου (2-0)

Το παιχνίδι ήταν εκ προοιμίου ντέρμπι και έτσι αποκυκνείεται. Οι δύο ομάδες επιτίθονται κατά ριπάς

Μεγάλη ευκαιρία για το La Notte αμέσως μετά το γκολ. Ο Καραγκιζόπουλος από κοντά θα πλασάρει και ο Κατσιγιαννόπουλος θα διώξει πάνω στη γραμμή

4′ ΓΚΟΛ! Ανοίγει το σκορ στο παιχνίδι, με ωραία μακρινό σουτ του Νησελίτη (1-0)

La Notte : Νησελίτης, Βενιόπουλος, Τσιώμος, Λουκανόπουλος, Μαγαλιός, Γατόπουλος, Κουτσιαμπασόπουλος, Παρσόπουλος, Αναστασόπουλος, Πίσιος, Γκογκόπουλος, Καραγκιζόπουλος

Envy/Μακεδονική Κτηματομεσιτική : Κατσιγιαννόπουλος, Καφετζής, Σίμος Σ., Παπαδόπουλος Κ., Στεργιόπουλος, Αγαθαγγελίδης, Χαρίσης.