Bar-B@γιαννης – Το Στέκι Βέροια (0-7 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Bar-B@γιαννης  –  Το Στέκι Βέροια  0-7 (τελικό)

39′ ΓΚΟΛ! Τέταρτο τέρμα για τον Πέτγαζλη και το σκορ φτάνει στο 0-7

37′ Εξαιρετικό σε εκτέλεση γκολ του Θοδωρή Δημούλτση στο “Γ” της εστίας (0-6)

36′ ΓΚΟΛ! Ατομική προσπάθεια του Μπρέγκου και 0-5

31′ ΓΚΟΛ! Αντεπίθεση για τους φιλοξενούμενους ο Θοδωρής Δημούλτσης στο τετ-α-τετ θα νικήσει τον αντίπαλο τερματοφύλακα (0-4)

24′ ΓΚΟΛ! Χατ-τρικ για τον Πέτγαζλη, ο οποίος εξελίσσεται σε “man of the match”. Ο Λιλιόπουλος θα χάσει τη μπάλα λίγο έξω από την περιοχή και ο ποδοσφαιριστής του Στέκι θα κάνει το 0-3

22′ Κίτρινη κάρτα Αμοιρίδης

21′ ΓΚΟΛ! Με το…καλημέρα στο δεύτερο μέρος ο Πέτγαζλης και πάλι θα δώσει αέρα δύο γκολ στην ομάδα του με ωραία ατομική προσπάθεια και σουτ από κοντά (0-2)

Πολύ δυνατό ματς με εκατέρωθεν ευκαιρίες. Το δεύτερο μέρος αναμένεται με ιδιαίτερο ενδιαφέρον

15′ Δεύτερο δοκάρι με τον ίδιο παίκτη!

14′ Δοκάρι για το Στέκι με τον Θοδωρή Δημούλτση

10′ ΓΚΟΛ! Σε ένα πραγματικά αμφίρροπο παιχνίδι το σκορ θα ανοίξει έπειτα από δέκα λεπτά. Οι φιλοξενούμενοι θα αλλάξουν ωραία τη μπάλα στην επίθεση και ο Πέτγαζλης με σουτ θα κάνει το 0-1

Bar-B@γιαννης : Νεστορόπουλος Σ., Νεστορόπουλος Δ., Καρίπογλου, Αγγελίνας, Δαλήγκαρος Α., Δαλήγκαρος Ν., Στεφάνου, Λιλιόπουλος, Πεχλιβάνος.

Το Στέκι Βέροια : Ιωακειμίδης, Δημούλτσης Κ., Δημούλτσης Π., Δημούλτσης Θ., Πέτγαζλης, Αμοιρίδης, Κοσμίδης, Τάσος, Μπρέγκου, Χαρισιάδης.