Orange – Goody’s (3-4 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Orange  –  Goody’s  3-4 (τελικό)

34′ Κίτρινη κάρτα στους Σαρηκυρικίδη και Χατζηγεωργίου

Δραματικό το παιχνίδι, η μπάλα πάνω κάτω

29′ Δοκάρι για τους γηπεδούχους με τον Κοσέογλου

26′ ΓΚΟΛ! Μειώνει περισσότερο το Orange. Ο Αλμπανάκης θα κερδίσει τις κόντρες στο χώρο του κέντρου του γηπέδου και στο τετ-α-τετ με τον τερματοφύλακα θα κάνει το 3-4

23′ Δοκάρι για τους φιλοξενούμενους με τον Χατζηγεωργίου

22′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν τα Goody’s με εκτέλεση πέναλτι του Αλμπανάκη (2-4)

18′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Παπαρέντης θα χριστεί σκόρερ από αριστερά αυτή τη φορά και σουτ στη γωνία (1-4)

16′ ΓΚΟΛ! Τυχερό τέρμα για τον Παπαδίνα, που από πλάγια θα επιχειρήσει το σουτ, ο τερματοφύλακας θα προσπαθήσει να διώξει, η μπάλα θα βρει στο οριζόντιο δοκάρι και στα δίχτυα (1-3)

14′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Παπαρέντης θα χριστεί σκόρερ μετά από λάθος γύρισμα της άμυνας και κοντινό πλασέ του ίδιου (1-2)

9′ Δοκάρι για το Orange με τον Κανδηλίδη

8′ ΓΚΟΛ! Άμεση απάντηση για το Orange με κοντινή προβολή του Αλμπανάκη μετά την ωραία πάσα του Κανδηλίδη (1-1)

7′ ΓΚΟΛ! Ανοίγει το σκορ στο τελευταίο χρονικά παιχνίδι της ημέρας. Ο Παπαρέντης θα σουτάρει από μακριά και θα νικήσει τον αντίπαλο τερματοφύλακα (0-1)

Orange  : Συμπεθέρης, Αλμπανάκης, Σαρηκυριακίδης, Παπαδόπουλος, Συμεωνίδης, Κοσέογλου, Κανδηλίδης, Μωυσιάδης.

Goody’s : Βασιλείου, Παπαδίνας, Τσιότσιος, Παπαρέντης, Λιάτσος, Καρολίδης, Χατζηγεωργίου, Σπυριδωνίδης.