Queen’s Boyz – De Facto (4-12 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Queen’s Boyz  –  De Facto  4-12 (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Πετρίδης το τελευταίο τέρμα του αγώνα (4-12)

39′ ΓΚΟΛ! Ωραίο κοντρόλ και πλασέ από τον Συμεωνίδη (4-11)

38′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Δημήτρης Βούλγαρης, δίκαια “man of the match” (3-11)

36′ ΓΚΟΛ! Βούλγαρης και 3-10

35′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Κολεσίδης, 3-9

32′ ΓΚΟΛ! Όγδοο τέρμα για τους φιλοξενούμενους, ο Τσακαλίδης θα εκμεταλλευτεί ωραία πάσα του Πετρίδη και με πλασέ θα σκοράρει για την ομάδα του (3-8)

31′ ΓΚΟΛ! Και πάλι αντεπίθεση για το De Facto, συνεργασία τριών παικτών με τελικό αποδέκτη τον Κολεσίδη και πλασέ (3-7)

29′ ΓΚΟΛ! Αντεπίθεση για τους φιλοξενούμενους με τον Τσακαλίδη να σκοράρει εξ επαφής (3-5)

28′ ΓΚΟΛ! Κόρνερ του Τσακαλίδη και προβολή του Κολεσίδη από κοντά (3-4)

27′ ΓΚΟΛ! Ισοφίζουν οι Queen’s Boyz, δίνοντας νέο ενδιαφέρον στο ματς. Πολύ δύσκολο σε εκτέλεση γκολ του Μπάμπη Κρομλίδη από πολύ πλάγια (3-3)

26′ Δοκάρι για το De Facto με τον Βούλγαρη

25′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι γηπεδούχοι με ωραίο διαγώνιο σουτ του Συμεωνίδη (2-3)

19′ ΓΚΟΛ! Το έχει πάρει….προσωπικά ο Βούλγαρης, ο οποίος με χατ-τρικ δίνει αέρα δύο γκολ στην ομάδα του (1-3)

16′ ΓΚΟΛ! Ωραίο σε εκτέλεση γκολ του Βούλγαρη από τον άξονα, ανατροπή για την ομάδα του (1-2)

12′ ΓΚΟΛ! Εκετέλεση φάουλ του Βούλγαρη, η μπάλα θα βρει στα σώματα και ο τερματοφύλακας δεν θα μπορέσει να την συγκρατήσει (1-1)

11′ Δοκάρι του De Facto με τον Βούλγαρη!

Συνεχόμενες μεγάλες ευκαιρίες για το De Facto, κυρίως με τον Κελεσίδη

1′ ΓΚΟΛ! Με το…καλημέρα οι γηπεδούχοι θα ανοίξουν το σκορ με σουτ του Συμεωνίδη από το ύψος της περιοχής.

Queen’s Boyz : Κρομλίδης Φ., Κρομλίδης Μ., Τσεκούρας, Παππάς, Καραγαβριηλίδης, Κυριακίδης, Χατζηθεοδώρου, Στεργιόπουλος, Συμεωνίδης, Μπούτσης, Φωτιάδης.

De Facto : Πετρίδης, Κελεσίδης, Βούλγαρης, Τσακαλίδης, Κολεσίδης, Σιδηρόπουλος, Τσανακτσίδης, Σαρηγιαννίδης