Bowling City Club – Κρεοπωλείο Ανθιμίδης (14-5 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Bowling City Club  –  Κρεοπωλεία Ανθιμίδης   14-5 (τελικό)

39′ ΓΚΟΛ! Φιλιππίδης και 14-5

39′ ΓΚΟΛ! Ο πρόεδρος Μίμης Στεφανόπουλος σκοράρει και 13-5

36′ ΓΚΟΛ! Φιλιππίδης ο σκόρερ για το 12-5

35′ ΓΚΟΛ! Αναστασίου και 11-5

33′ ΓΚΟΛ! Φιλιππίδης και 11-4

32′ ΓΚΟΛ! Αναστασίου για τους φιλοξενούμενους από κοντά (10-4)

31′ ΓΚΟΛ! Θεοδωρίδης και 10-3

30′ ΓΚΟΛ! Έχει ανοίξει…για τα καλά το ματς, με τον Ξαγοράρη αυτή τη φορά με δυνατό αριστερό να κάνει το 9-3

27′ ΓΚΟΛ! Κάθε λεπτό και γκολ στο ματς, με τον Λαζαρίδη να σουτάρει δυνατά και 8-3

26′ ΓΚΟΛ! Όλη η ομάδα του Ανθιμίδη στην επίθεση, θα επωφεληθεί ο Θεοδωρίδης και στην αντεπίθεση θα κάνει το 8-2

25′ ΓΚΟΛ! Αντεπίθεση για τους γηπεδούχους, ο Ζαρογιάννης θα αλλάξει με τον Θεοδωρίδη και ο πρώτος από κοντά θα κάνει το 7-2

23′ ΓΚΟΛ! Δεύτερο συνεχόμενο γκολ του Καραγιάννη μειώνουν οι φιλοξενούμενοι (6-2)

22′ ΓΚΟΛ! Το πρώτο γκολ του Ανθιμίδη στο Τουρνουά, με κοντινό πλασέ του Καραγιάννη (6-1)

21′ ΓΚΟΛ! Δυνατό σουτ του Ξαγοράρη και 6-0

18′ Δοκάρι και πάλι ο Θεοδωρίδης για τους γηπεδούχους

16′ ΓΚΟΛ! Εκτελεστής ο Ζαρογιάννης αυτή τη φορά, μετά από ωραία πάσα του Θεοδωρίδη (5-0)

14′ Δοκάρι για το Bowling με τον Φιλιππίδη

9′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραία πάσα “πάρε-βάλε” του Ζαρογιάννη στον Θεοδωρίδη, αυτός θα περάσει και τον τερματοφύλακα και εύκολα θα κάνει το 4-0

7′ ΓΚΟΛ! Εντυπωσιακό σε εκτέλεση γκολ του Καϊογλίδη, που θα βάλει πολύ φάλτσο στη μπάλα και θα ξεγελάσει τον τερματοφύλακα (3-0)

5′ ΓΚΟΛ! Ωραίος συνδυασμός Ζαρογιάννη-Θεοδωρίδη σουτ του τελευταίου από πλάγια και 2-0

4′ ΓΚΟΛ! Μακρινό σουτ του Ζαρογιάννη η μπάλα θα περάσει ανάμεσα από πολλούς και ανοίγει το σκορ για τους γηπεδούχους (1-0)

2′ Δοκάρι για τους φιλοξενούμενους με τον Θεοδωρίδη

Bowling City Club : Στεφανόπουλος Μ., Ανθυμιάδης, Θεοδωρίδης, Ζαρογιάννης, Φιλιππίδης, Καϊογλίδης, Μαυρόπουλος, Ξαγοράρης

Κρεοπωλεία Ανθιμίδης : Ανθιμίδης, Αμπατζίδης, Αναστασίου Δ., Τσουφλίδης, Καραγιάννης, Φίλιεβ, Γιουρούδης, Λαζαρίδης.