Το Σερραϊκό – Hot Spot (8-3 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Το Σερραϊκό  –  Hot Spot  8-3 (τελικό)

33′ ΓΚΟΛ! Εξαιρετικός συνδυασμός για τους γηπεδούχους, τελικός αποδέκτης ο Κακούδης ο οποίος με πλασέ θα νικήσει τον Δεληφώτη (8-3)

30′ ΓΚΟΛ! Μειώνει περισσότερο το Hot Spot με ωραία κίνηση, προσποίηση και πλασέ του Κραβαριώτη (7-3)

27′ ΓΚΟΛ! Η σειρά του Γρηγόρη Αργυρίου να χριστεί σκόρερ με πλασέ από τα δεξιά (7-2)

26′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι φιλοξενούμενοι με τον Μάρτο μετά από ατομική προσπάθεια του Θεοδωρίδη (6-2)

25′ ΓΚΟΛ! “Ιστορικό” τέρμα για το Σερραϊκό, με τον Βασίλη Αργυρίου να πετυχαίνει το 6-1 μέσα σε αποθέωση

23′ ΓΚΟΛ! Ωραία κίνηση του Κακούδη από δεξιά, θα πετύχει το δεύτερο προσωπικό του τέρμα (5-1)

21′ ΓΚΟΛ! Ξεκίνημα με γκολ για τους φιλοξενούμενους, οι οποίοι θα μειώσουν με ατομική ενέργεια του Μάρτου και πλασέ (4-1)

Σοβαρό προβάδισμα στην ανάπαυλα για την ομάδα από τη Νάουσα. Στα αξιοσημείωτα, η παρουσία του προπονητή του ΦΑΣ Βασίλη Αργυρίου, ο οποίος θα αγωνιστεί για μερικά λεπτά

11′ ΓΚΟΛ! Εξαιρετική ενέργεια του Πασχάλη Αργυρίου και 4-0

7′ ΓΚΟΛ! Συνεχίζει το κρεσέντο το Σερραϊκό, με ατομική προσπάθεια του Στογιάννη και πλασέ στην κίνηση (3-0)

5′ ΓΚΟΛ! Δεύτερο τέρμα σε δύο λεπτά για τον ίδιο παίκτη, με δυνατό σουτ από τον άξονα (2-0)

4′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραίο σε εκτέλεση τέρμα για το Σερραϊκό, με δυνατό διαγώνιο σουτ του Κακούδη, στη γωνία του Δεληφώτη (1-0)

3′ Δοκάρι για το Σερραϊκό μετά από δυνατό σουτ του Στογιάννη

Με στόχο τους τρεις βαθμούς και οι δύο ομάδες, σε έναν πολύ αμφίρροπο όμιλο

Το Σερραϊκό : Αργυρίου Γ., Αργυρίου Π., Στογιάννης, Μπουμπουλέντρας, Κακούδης, Αποστόλου, Ζιαμπάκας, Τσολακίδης, Αργυρίου Β.

Hot Spot : Ιακωβίδης, Παπαδόπουλος, Κούλης, Θεοδωρίδης Γιαν., Δεληφώτης, Μάρτος, Ντόκας, Πετρόπουλος, Κραβαριώτης, Αβραμίδης, Φωτιάδης, Βύζας.