Alobar – Cpiti (5-11 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Alobar  –  Cpiti  5-11 (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Μειώνει περισσότερο το Alobar με το πέμπτο γκολ του Δρένου (5-11)

39′ ΓΚΟΛ! Αλέξανδρος Δρένος για το Alobar και 4-11

34′ ΓΚΟΛ! Ουλούμης και 3-11

31′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι γηπεδούχοι με χατ-τρικ του Δρένου (3-10)

30′ ΓΚΟΛ! Καρβαριώτης και 2-10

27′ ΓΚΟΛ! Ουλούμης και 2-9

23′ ΓΚΟΛ! Ο Κωτιάδης θα σουτάρει από αριστερά και η μπάλα στη γωνία του Φούρκα (2-8)

22′ ΓΚΟΛ! Αρχή δευτέρου μέρους με γκολ για το Alobar με κοντινή προβολή του Δρένου (2-7)

20′ ΓΚΟΛ! Λίγο πριν την ανάπαυλα ο Χατζηκώστας από κοντά θα κάνει το 1-7

16′ Δοκάρι για το Cpiti αυτή τη φορά με τον Ουλούμη

15′ Και πάλι δοκάρι ο Δρένος σε εξ επαφής κεφαλιά με άδειο τέρμα!

10′ ΓΚΟΛ! Έκτο τέρμα για το Cpiti με τον Γιώργο Τσικίνα (1-6)

8′ ΓΚΟΛ! Με τη σέντρα ο Δρένος με πολύ ωραία κίνηση από αριστερά θα βρεθεί τετ-α-τετ με τον αντίπαλο τερματοφύλακα και θα μειώσει σε 1-5

8′ ΓΚΟΛ! Λαζαριώτης 0-5

7′ ΓΚΟΛ! Ο Κωτιάδης “δράστης” του τέταρτου τέρματος για τους φιλοξενούμενους

Δυνατό ξεκίνημα για το Cpiti, που θέλει να “σβήσει” την ήττα της 1ης αγωνιστικής

5′ ΓΚΟΛ! Συνεχίζεται το κρεσέντο των φιλοξενούμενων, με τον Λαζαριώτη αυτή τη φορά με δυνατό σουτ από δεξιά (0-3)

4′ ΓΚΟΛ! Δεύτερο γκολ σε δύο λεπτά για το Cpiti με ωραίο σε εκτέλεση τέρμα του Κωτιάδη από πολύ πλάγια (0-2)

3′ ΓΚΟΛ! Ανοίγουν το σκορ οι φιλοξενούμενοι με κοντινό πλασέ του Ουλούμη μετά από ωραία πάσα του Κωτιάδη (0-1)

2′ Δοκάρι για το Alobar με τον Δρένο από δεξιά

Alobar  : Δρένος, Χριστοδούλου, Φούρκας Α., Παπαδόπουλος Δ., Λευκόπουλος.

Cpiti : Κωτιάδης, Ουλούμης, Λαζαριώτης, Τσικίνας, Χατζηκώστας, Καρβαριώτης, Τριανταφυλλίδης, Ζούρος.