Da Manha – Hotel Kapsalis (2-7 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Da Manha – Hotel Kapsalis  2-7 (τελικό)

37′ Δοκάρι για το Da Manha με τον Τσαγιόπουλο

27′ ΓΚΟΛ! Η σειρά του Νίκου Σπανού εξ επαφής να διευρύνει στο 2-7

26′ ΓΚΟΛ! Πάσα του Μάκη στον Νίκο Σπανό, αυτός θα αφήσει τη μπάλα να περάσει και θα καταλήξει στα δίχτυα (2-6)

25′ ΓΚΟΛ! Ωραίος συνδυασμός για τους φιλοξενούμενους, ο Κώστας Παγγούρας από κοντά θα κάνει το 2-5

Σημαντικό το παιχνίδι και για τις δύο ομάδες, με το Hotel Kapsalis να επιδιώκει εκτός της νίκης και το στραβοπάτημα του Scandal

22′ ΓΚΟΛ! Αρχή στο δεύτερο με γκολ για το Da Manha με ωραίο πλασέ του Τσαγιόπουλου ανάμεσα σε πολλούς παίκτες (2-4)

17′ ΓΚΟΛ! Τέταρτο γκολ για τους φιλοξενούμενους και δεύτερο προσωπικό για τον Μάκη Σπανό με ωραίο σουτ από τον άξονα (1-4)

7′ ΓΚΟΛ! Ωραίος συνδυασμός για το Hotel Kapsalis, o Κώστας Παγγούρας τελικός αποδέκτης και 1-3

4′ ΓΚΟΛ! Συνεχίζεται το σερί των γκολ, με τον Μάκη Σπανό και πάλι μετά από πάσα “πάρε βάλε” του Νίκου (1-2)

3′ ΓΚΟΛ! Απαντά το Da Manha με εξαιρετικό σε εκτέλεση σουτ από τα αριστερά του Δεμερτζίδη (1-1)

2′ ΓΚΟΛ! Ανοίγει το σκορ για τους φιλοξενούμενους με δυνατό σουτ του Μάκη Σπανού από το ύψος του πέναλτι (0-1)

Da Manha : Πάππου, Πουλασουχίδης, Τσιμτσιρίδης, Λέφας, Καρατσανίδης, Μπιτζίδης, Τσαγιόπουλος, Δεμερτζίδης, Λεμονίδης, Κοσμίδης.

Hotel Kapsalis : Σπανός Ν., Σπανός Μ., Ποζιάδης, Παγγούρας, Μανιόπουλος, Παπανώτας, Καμπάς, Καψάλης