Crystal Palace – Bar-B@γιαννης (3-5 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Crystal Palace  –  Bar-B@γιαννης  3-5 (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Το τελικό 3-5 θα διαμορφώσει στην τελευταία φάση ο Ιωσηφίδης με κοντινή κεφαλιά

38′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραίες προσποιήσεις του Ζούρκου, θα ξεμαρκαριστεί και με δυνατό σουτ θα κάνει το 2-5 “κλειδώνοντας” τη νίκη για την ομάδα του.

32′ Δύο φάσεις με συνεχόμενα δοκάρια για το Crystal Palace!

31′ ΓΚΟΛ! Δεύτερο τέρμα σε δύο λεπτά για τον Νίκο Δαλήγκαρο μετά από ωραία κίνηση από δεξιά (2-4)

30′ ΓΚΟΛ! Μπροστά και πάλι οι φιλοξενούμενοι με πολύ ωραίο μακρινό σουτ του Νίκου Δαληγκάρου και λάθος εκτίμηση του τερματοφύλακα (2-3)

25′ ΓΚΟΛ! Άμεσα απαντά το Bar-B@γιαννης με πολύ δύσκολο σουτ του Ζούρκου από τα πλάγια (2-2)

24′ ΓΚΟΛ! Απόλυτη ανατροπή για τους γηπεδούχος με εξαιρετική κίνηση και σουτ με το αριστερό του Βάσσου (2-1)

22′ ΓΚΟΛ! Δυνατό ξεκίνημα για το Crystal Palace που πετυχαίνει την ισοφάριση με πλασέ του Μαυρίδη από τον άξονα (1-1)

17′ ΓΚΟΛ! Ανοίγει το σκορ με πολύ ωραία κίνηση και σουτ του Ζούρκου στη γωνία της εστίας (0-1)

Πολύ δυνατό παιχνίδι με τις δύο ομάδες να θέλουν το παιχνίδι για την πρόκριση. Ελάχιστες οι φάσεις στα πρώτα 15 λεπτά.

Crystal Palace : Παντσερίδης, Μαυρίδης, Τσάκας, Τσολάκης, Τορτοπίδης, Καστανίδης, Δελησανόπουλος, Ντόγος, Ιωσηφίδης, Συμεωνίδης, Γιαννακοβίτης, Καλολιμνιώτης, Τσιάπλας, Βάσσος.

Bar-B@γιαννης : Νεστορόπουλος Σ., Καρίπογλου, Αγγελίνας, Νεστορόπουλος Δ., Δαληγκάρος Ν., Δαληγκάρος Α., Ζούρκος, Λιλιόπουλος, Πεχλιβάνος