De Facto – Ελιά (9-3 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

De Facto  –  Ελιά  9-3 (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Σιδηρόπουλος σε δύο συνεχόμενα τέρματα και 9-3

38′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι φιλοξενούμενοι με τον Τζιβανίδη, ο οποίος πετυχαίνει το δεύτερο προσωπικό του τέρμα (7-3)

36′ ΓΚΟΛ! Πετρίδης και 7-2

33′ ΓΚΟΛ! Απαντά στην Ελιά το De Facto με πολύ δυνατό σουτ του Πετρίδη (6-2)

32′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι φιλοξενούμενοι με τον Τζιβανίδη μέσα σε αποθέωση από τους συμπαίκτες του! (5-2)

26′ ΓΚΟΛ! Πολύ όμορφος συνδυασμός Σαρηγιαννίδη-Πετρίδη-Κολεσίδη και πλασέ του τελευταίου για το 5-1

24′ Δοκάρι για το De Facto με τον Κολεσίδη

20′ ΓΚΟΛ! Ωραίος συνδυσμός Κολεσίδη-Απόσογλου και πλασέ του τελευταίου από κοντά (4-1)

19′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Σαρηγιαννίδης θα σκοράρει δίνοντας αέρα δύο γκολ στην ομάδα του

15′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραίο σουτ του Σαρηγιαννίδη από μακριά και η μπάλα στη γωνία της εστίας (2-1)

Το σκορ έχει κρατηθεί σε χαμηλά επίπεδα χάρη στην καλή αμυντική λειτουργία της Ελιάς

7′ ΓΚΟΛ! Άμεση απάντηση για την Ελιά με ωραία κίνηση και σουτ του Μπίκα στην κίνηση (1-1)

6′ ΓΚΟΛ! Ανοίγουν το σκορ οι γηπεδούχοι με σουτ του Κολεσίδη από μακρινή απόσταση (1-0)

1′ Δοκάρι με το καλημέρα για τους γηπεδούχους με τον Κολεσίδη

De Facto : Κολεσίδης, Πετρίδης, Απόσογλου, Σαρηγιαννίδης, Σιδηρόπουλος, Τσανακτσίδης.

Ελιά : Μπίκας, Σαββουλίδης, Κόγιας, Μουρτζίλας, Καρέτσας, Αντωνίου, Γώτας, Μουρατσασβίλι, Καραλής, Ντιβανίδης, Κοσφίτσκας, Μύτιλης, Παπαδόπουλος, Γκέκας.