Taboo – La Notte (4-4 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Taboo  –  La Notte  4-4 (τελικό)

39′ ΓΚΟΛ! Απίστευτη εξέλιξη με τον Καραγκιοζόπουλο να κάνει πολύ ωραία κίνηση και με το αριστερό πρώτα στο δοκάρι και στη συνέχεια (4-4)

38′ Κίτρινη κάρτα Βενιόπουλος Π.

36′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν  άμεσα οι φιλοξενούμενοι με ωραία ατομική προσπάθεια του Παρσόπουλου και πλασέ στη γωνία (4-3)

34′ ΓΚΟΛ! Τέρμα που ίσως κρίνει το ματς πετυχαίνει ο Τσέος με πλασέ από το ύψος της περιοχής (4-2)

28′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση κόρνερ του Κοτζαχρήστου ολιγωρία της άμυνας των φιλοξενούμενων και ο Νικολαϊδης θα κάνει το 3-2

Έχει “αγριέψει” το παιχνίδι, οι δύο ομάδες επιζητούν το γκολ

24′ ΓΚΟΛ! Στα ίσια το παιχνίδι με τον Ρίσσου να επωφελείται από το ασθενές διώξιμο του Τσιώμου και από κοντά θα κάνει το 2-2

19′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραίο σουτ του Καραγκιοζόπουλου από πλάγια η μπάλα στη γωνία της εστίας, δίνοντας το προβάδισμα στην ομάδα του λίγο πριν την ανάπαυλα (1-2)

14′ Κίτρινη κάρτα Νικολαϊδης

5′ ΓΚΟΛ! Άμεση απάντηση για το Taboo με ωραίο σουτ του Στεφανόπουλου από το ύψος της περιοχής (1-1)

3′ ΓΚΟΛ! Λάθος της άμυνας του Taboo ο Παρσόπουλος με πλασέ από κοντά θα ανοίξει το σκορ για τους φιλοξενούμενους

Το μεγάλο παιχνίδι της ημέρας μόλις ξεκίνησε, με τις δύο ομάδες να παρουσιάζονται με όλα τα “όπλα” τους

Taboo : Τσέος, Σιδηρόπουλος, Ταυλίκος, Πετράκης, Ρίσσου, Σαμσωνίδης, Κοτζαχρήστος, Στεφανόπουλος, Νικολαϊδης, Τσαχαλίδης.

La Notte : Βενιόπουλος Π., Νησελίτης, Βενιόπουλος Σ., Τσιώμος, Λουκανόπουλος, Γατόπουλος, Κουτσιαμπασόπουλος, Παρσόπουλος, Αναστασόπουλος, Πίσιος, Γκογκόπουλος, Καραγκιοζόπουλος, Μπαρτζώκας.