Στέκι Βέροια – Μπρίκι (14-2 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Στέκι Βέροια  –  Μπρίκι  14-2 (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Πέτγαζλης και 14-2

39′ Κίτρινη κάρτα Ιωακειμίδης

39′ ΓΚΟΛ! Τάσος αυτή τη φορά και 13-2

38′ ΓΚΟΛ! Συνεχίζει το εντυπωσιακό σερί ο Μπρέγκου, πετυχαίνει το 12-2

37′ ΓΚΟΛ! Μπρέγκου και πάλι για το 11-2

36′ ΓΚΟΛ! Μπρέγκου αυτή τη φορά με εξαιρετικό σουτ από δεξιά και 10-2

35′ ΓΚΟΛ! Παναγιώτης Δημούλτσης και 9-2

34′ ΓΚΟΛ! Τάσος και 8-2

32′ ΓΚΟΛ! Πέτγαζλης και πάλι για το Στέκι (7-2)

28′ ΓΚΟΛ! Παράλληλη πάσ του Μπρέγκου στον Πέτγαζλη, σουτ με το αριστερό και 6-2

27′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι φιλοξενούμενοι με σουτ του Καζαντζίδη από πλάγια (5-2)

26′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραίο σε εκτέλεση γκολ του Μπρέγκου, που από πολύ πλάγια σούταρε με τη μπάλα να βρίσκει πρώτα στο δοκάρι (5-1)

25′ ΓΚΟΛ! Συνεχίζει το κρεσέντο του το Στέκι, με τον Πέτγαζλη να γυρίζει ωραία το σώμα του και με δυνατό σουτ θα κάνει το 4-1

23′ ΓΚΟΛ! Αέρα δύο τερμάτων για τους γηπεδούχους και πάλι με τον Θοδωρή Δημούλτση, που δέχτηκε την πάσα του Πέτγαζλη (3-1)

22′ ΓΚΟΛ! Δυνατό ξεκίνημα για το Στέκι, με τον Θοδωρή Δημούλτση να εκμεταλλεύεται το λάθος των αμυντικών και με δυνατό σουτ θα κάνει το 2-1

15′ ΓΚΟΛ! Ισοφαρίζουν οι φιλοξενούμενοι με τον Λαζαρίδη, ο οποίος δέχτηκε πάσα “πάρε βάλε” από τον συμπαίκτη του. Αυτό είναι το πρώτο τέρμα που δέχεται το Στέκι Βέροια μετά από 55 λεπτά αγώνων! (1-1)

3′ ΓΚΟΛ! Ανοίγουν το σκορ οι γηπεδούχοι. Αντεπίθεση μετά από κλέψιμο στο κέντρο, ο Πέτγαζλης θα αλλάξει με τον Θοδωρή Δημούλτση και ο πρώτος από κοντά θα κάνει το 1-0

2′ Νέο δοκάρι για τους γηπεδούχος με τον Θοδωρή Δημούλτση

2′ Δοκάρι για το Στέκι Βέροια με τον Πέτγαζλη

Στέκι Βέροια : Ιωακειμίδης, Δημούλτσης Θ., Πέτγαζλης, Μπρέγκου, Αμοιρίδης, Κοσμίδης, Τάσος, Δημούλτσης Π.

Μπρίκι : Δημητριάδης, Καζαντζίδης, Χριστοφορίδης, Πίκος, Τζανέτος, Γκεκόπουλος, Καρβουνάς, Κόγιας, Σουραντάνης.