Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Ένωση Αστυν.Υπαλλ.Ημαθίας – Scandal (2-9 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Ένωση Αστυν.Υπαλλ.Ημαθίας  –  Scandal  2-9 (τελικό)

39′ ΓΚΟΛ! Λουμάνι τα δύο τελευταία και 2-9

38′ ΓΚΟΛ! Η σειρά του Πιτσάβα να χριστεί σκόρερ για το 2-7

36′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραίο σε εκτέλεση γκολ του Ανδρίτσου η μπάλα στο Γ της εστίας

34′ ΓΚΟΛ! Λουμάνι με ατομική ενέργεια και εύστοχο πλασέ για το 2-5

32′ ΓΚΟΛ! Το πρώτο τέρμα των φιλοξενούμενων στο δεύτερο μέρος, με τον Πιτσάβα να δέχεται την πάσα του Αράπου και με πλασέ θα κάνει το 2-4

31′ Δοκάρι για το Scandal με τον Πιτσάβα

30′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν περισσότερο οι γηπεδούχοι, μετά από εξαιρετικό τριγωνάκι και τελικό αποδέκτη τον Τσιγκογιάννη (2-3)

28′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι γηπεδούχοι με πολύ ωραία ατομική προσπάθεια του Τσιγκογιάννη, ο οποίος κέρδισε τις κόντρες και με πλασέ έκανε το 1-3

24′ Δοκάρι για τους φιλοξενούμενους με τον Τεγούση

17′ ΓΚΟΛ! Σουτ του Λουμάνι από δεξιά με τη βοήθεια κόντρας θα γίνει το 0-3

13′ ΓΚΟΛ! Σουτ του Τεγούση από τον άξονα η μπάλα θα βρει σε πλάτη αμυντικού και θα καταλήξει στη γωνία της εστίας (0-2)

10′ ΓΚΟΛ! Χρειάστηκε ένα δεκάλεπτο για το πρώτο τέρμα με τον Λουμάνι να περνά τη μπάλα πάνω από τον τερματοφύλακα και να τη σπρώχνει εύκολα στα δίχτυα (0-1)