Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Πλάτανος – Original (4-4 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Πλάτανος  –  Original 4-4 (τελικό)

39′ ΓΚΟΛ! Απίστευτη εξέλιξη λίγο πριν το τέλος του αγώνα, ο Μπίρνας από πλάγια θα σουτάρει στη γωνία για το 4-4

37′ Δυνατό σουτ του Καλφούντζου λίγο άουτ

Η βαθμολογία αυτή τη στιγμή 1. Πλάτανος, 2. Σερραϊκό, 3. Original

33′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραία κίνηση του Νήτσιου στον άξονα, προσποίηση στον Δουϊτση και εύστοχο πλασέ (4-3)

Η βαθμολογία αυτή τη στιγμή 1. Σερραϊκό, 2. Πλάτανος, 3. Original

29′ ΓΚΟΛ! Απίστευτη εξέλιξη, ο Καλφούντζος από αριστερά θα πλασάρει εύστοχα ισοφαρίζοντας για την ομάδα του (3-3)

28′ ΓΚΟΛ! Πολύ δύσκολο σε εκτέλεση γκολ του Παγούρα από πολύ πλάγια στη γωνία της εστίας (3-2)

27′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση κόρνερ του Τσανασίδη, ο Αντώνης Ντόγος θα ξεμαρκαριστεί έξυπνα και με πλασέ θα νικήσει τον Δουϊτση (3-1)

26′ Κίτρινη κάρτα Δουϊτσης

25′ ΓΚΟΛ! Γρήγορη απάντηση για τον Πλάτανο, ο Κιατικίδης θα πασάρει παράλληλα και ο ανενόχλητος Πράπας θα κάνει το 2-1

22′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραία κίνηση του Καλφούντζου από δεξιά, δυνατό σουτ και η μπάλα θα βρεθεί στο Γ της εστίας (1-1)

16′ Δοκάρι για τον Πλάτανο με τον Αντώνη Ντόγο

14′ ΓΚΟΛ! Το πρώτο τέρμα του αγώνα, ο Μουστάκας θα κλέψει τη μπάλα στον άξονα, θα πασάρει παράλληλα στον Αντώνη Ντόγο και με προβολή θα ανοίξει το σκορ (1-0)

13′ Δοκάρι για τους φιλοξενούμενους με τον Μπίρνα

11′ Τετ-α-τετ του Καλφούντζου πλασέ λίγο άουτ. Στην επόμενη φάση δοκάρι ο ίδιος παίκτης!

10′ Δοκάρι για τον Πλάτανος με τον Αντώνη Ντόγο

8′ Η πρώτη μεγάλη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους, με δυνατό σουτ του Μπίρνα λίγο άουτ

Ματς πρωτιάς το σημερινό για τις δύο ομάδες, με την ισοπαλία υπό προϋποθέσεις να δίνει την πρώτη θέση στο Σερραϊκό!

Πλάτανος : Μουστάκας Α., Μουστάκας Σ., Ντόγος Α., Τσανασίδης, Κιατικίδης, Χριστοφορίδης, Μιχαηλίδης, Νήτσιος, Πράπας.

Original : Καραμίχος, Παπαδόπουλος, Δουϊτσης, Καλφούντζος, Παγούρας, Μπίρνας, Ορταντζόγλου, Αλεξανδρίδης