Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Spot Puma – Ελιά (18-0 Livescore)

(F5 για ανανέωση)

Spot Puma  –  Ελιά  18-0 (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Φωτιάδης και 18-0

37′ ΓΚΟΛ! Στο ίδιο λεπτό ο Μπλούκας θα κάνει το 17-0

37′ ΓΚΟΛ! Χειμωνίδης και 16-0

35′ ΓΚΟΛ! Χειμωνίδης αυτή τη φορά και 15-0

34′ ΓΚΟΛ! Τέταρτο σερί τέρμα για τον Αμπρικίδη και 14-0

32′ ΓΚΟΛ! Σερί ο Αμπρικίδης και 13-0

29′ ΓΚΟΛ! Αμπρικίδης και πάλι για το 12-0

28′ ΓΚΟΛ! Αμπρικίδης και 11-0

25′ ΓΚΟΛ! Φωτιάδης και 10-0

18′ ΓΚΟΛ! Κωτσόπουλος και 9-0

16′ ΓΚΟΛ! Αμπρικίδης αυτή τη φορά και 8-0

15′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση κόρνερ του Αμπρικίδη, ο Κωτσόπουλος στο δεύτερο δοκάρι με πλασέ το 7-0

9′ ΓΚΟΛ! Το έκτο τέρμα της συνάντησης και πάλι για τους γηπεδούχους ο Ραφαήλ Φωτιάδης (6-0)

7′ ΓΚΟΛ! Παράλληλη πάσα του Μουρτζίλα στον Μπλούκα και αυτός εύκολα από κοντά το 5-0

5′ ΓΚΟΛ! Φωτιάδης και πάλι με σχεδόν πανομοιότυπο τρόπο και 4-0

4′ ΓΚΟΛ! Συνεχίζεται το σερί των γηπεδούχων, κάθετη πάσα του Μπλούκα στον Φωτιάδη και αυτός με αριστερό πλασέ θα κάνει το 3-0

2′ ΓΚΟΛ! Δεύτερη φάση στον αγώνα και δεύτερο τέρμα για το Spot Puma, με τον Γερμανό Σαφαρίκα από κοντά να πλασάρει εύστοχα (2-0)

1′ ΓΚΟΛ! Εξαιρετικός συνδυασμός για τους γηπεδούχους, ο Μπλούκας τελικός αποδέκτης της μπάλας και με δυνατό σουτ εξ επαφής θα ανοίξει το σκορ μόλις στο 1ο λεπτό (1-0)

Με νίκη οι γηπεδούχοι τερματίζουν στην πρώτη θέση, ενώ η Ελιά προκρίνεται με το “διπλό”. Οι φιλοξενούμενοι με ήττα με πάνω από 2 γκολ διαφορά μένουν εκτός των μπαράζ των τέταρτων

Spot Puma : Μουρτζίλας, Φωτιάδης, Αμπρικίδης, Λύχνας, Μπλούκας, Σαφαρίκας, Κωτσόπουλος, Χειμωνίδης.

Ελιά : Μπίκας, Σαββουλίδης, Κόγιας, Μουρτζίλας, Καρέτσας, Αντωνίου, Γώτας, Μουρατσασβίλι, Καραλής, Κοσφίτκσας, Μύτιλης, Παπαδόπουλος, Γκέκας.