Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Στέγη – Ψυγεία Μαυρίδης (13-5 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Στέγη –   Ψυγεία Μαυρίδης  13-5 (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Σταυρίδης για το τελικό 13-5

27′ ΓΚΟΛ! Κουτσιούκης για το 12-5

34′ ΓΚΟΛ! Σταυρίδης και πάλι (12-4)

32′ ΓΚΟΛ! Σταυρίδης αυτή τη φορά και 11-4

31′ ΓΚΟΛ! Φέιμ για το 10-4

27′ ΓΚΟΛ! Κουτσιούκης και 9-4

26′ ΓΚΟΛ! Φέιμ και 9-3

25′ ΓΚΟΛ! Εξαιρετικό τέρμα από τον Φέιμ, η μπάλα στο Γ της εστίας (8-3)

24′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Μπατανάρας για το 8-2

20′ ΓΚΟΛ! Ωραίος συνδυασμός, τελικός αποδέκτης ο Σταυρίδης και με πλασέ το 7-2

18′ ΓΚΟΛ! Σουτ του Μπατανάρα από το ύψος της περιοχής και η μπάλα στη γωνία του Μαυρίδη (5-2)

15′ ΓΚΟΛ! Σουτ του Φέιμ από δεξιά και μειώνει το σκορ (4-2)

13′ ΓΚΟΛ! Λάθος του πορτιέρο της Στέγης, ο Φέιμ θα επωφεληθεί και με πλασέ θα μειώσει σε 4-1

12′ ΓΚΟΛ! Ατομική προσπάθεια του Μπατανάρα, προλαβαίνει την έξοδο του Μαυρίδη, πασάρει δίπλα του στον Σταυρίδη και εύκολα το 4-0

Πολλές οι απουσίες για τους φιλοξενούμενους, είναι φανερό πως οι γηπεδούχοι θα έχουν εύκολο έργο

5′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Φέιμ θα χριστεί σκόρερ, με πλασέ από δεξιά (3-0)

4′ ΓΚΟΛ! Λάθος της άμυνας των φιλοξενούμενων, ο Φέιμ με κεφαλιά θα διπλασιάσει τα τέρματα της ομάδας του (2-0)

1′ ΓΚΟΛ! Στην πρώτη φάση του αγώνα, ο Κωτούλας από αριστερά θα σημαδέψει τη γωνία του Μαυρίδη (1-0)

Στέγη : Φέιμ, Σταυρίδης, Κωτούλας, Ανδρεϊδης, Λάιος, Μπατανάρας, Σκούμπας, Μαυρίδης.

Ψυγεία Μαυρίδης : Καραβασίλης, Μαυρίδης Χ., Φέιμ, Μήκας, Μαυρίδης Θ., Γκόγκος, Κουτσιούκης.