Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Moments – Το Κάστρο (7-4 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Moments  –  Το Κάστρο  7-4 (τελικό)

39′ ΓΚΟΛ! Δύο συνεχόμενα γκολ για το Moments με τους Μπουκλά και Βασίλη Κακαγιάννη κρίνουν οριστικά το παιχνίδι (7-4)

38′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν σε 5-4 οι γηπεδούχοι με πολύ ωραίο σουτ του Λιλιόπουλου Α.

34′ ΓΚΟΛ! Λάθος της άμυνας, ο Κοτσαγκόγκος με προβολή θα δώσει προβάδισμα δύο τερμάτων στην ομάδα του (5-3)

32′ ΓΚΟΛ! Δυνατό σουτ του Παπαδόπουλου από δεξιά η μπάλα στη γωνία της εστίας. Το Moments σε κρίσιμο σημείο μπροστά στο σκορ (4-3)

30′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση κόρνερ του Βασίλη Κακαγιάννη, ο Τσαπράνης θα πεταχτεί στην πορεία της μπάλας και με κεφαλιά θα ισοφαρίσει και πάλι (3-3)

21′ ΓΚΟΛ! Ιδανικό ξεκίνημα για τους φιλοξενούμενους, ο Λιλιόπουλος Α. με το αριστερό θα σημαδέψει τη γωνία της εστίας (2-3)

18′ ΓΚΟΛ! Ισοφαρίζουν οι γηπεδούχοι! Ο πορτιέρο του Κάστρου θα κάνει λάθος, ο Κοτσαγκόγκος θα επωφεληθεί και με πλασέ θα κάνει το 2-2

10′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι γηπεδούχοι με τον Παπαδόπουλο, ο οποίος θα δεχτεί την πάσα του Βασίλη Κακαγιάννη και με πλασέ θα κάνει το 1-2

5′ ΓΚΟΛ! Ωραία σέντρα του Δημήτρη Ταχτατζή, κεφαλιά του Μητρόπουλου και 0-2

3′ ΓΚΟΛ! Ανοίγουν το σκορ οι φιλοξενούμενοι, με δυνατό διαγώνιο σουτ του Μητρόπουλου (0-1)

Γειτονικό ντέρμπι το σημερινό παιχνίδι, καθώς Παλατίτσια και Βεργίνα θα διασταυρώσουν τα ξίφη τους.

Moments : Xασιώτης, Κακαγιάννης Σ., Κακαγιάννης Β., Στυλίδης, Παπαδόπουλος, Τσαντίλας, Κοτσαγκόγκος, Τσαπράνης, Μπουκλάς Α.

Το Κάστρο : Μητρόπουλος, Λιλιόπουλος Α., Ταχτατζής Δ., Βουλγαρόπουλος Π., Κουμούρας, Βουλγαρόπουλος Α., Μουρατίδης, Λιλιόπουλος Μ., Ταχτατζής Δ.