Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Original – Taboo (4-4, 2-3 πέναλτι)

(F5 για ανανέωση)

Original  –  Taboo  4-4 (τελικό, 2-3 πέναλτι)

39′ Κίτρινη κάρτα Τσέος

29′ ΓΚΟΛ! Λάθος του Στεφανόπουλου, η μπάλα στον Καλφούντζο σουτ προς το τέρμα και με προβολή ο Αλμαλιώτης θα ισοφαρίσει (4-4)

25′ Δοκάρι και πάλι ο Ρίσσου για τους φιλοξενούμενους

24′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση κόρνερ με τον Κοτζαχρήστο, ο Πίκος δύσκολα με κεφαλιά θα δώσει το προβάδισμα στους φιλοξενούμενους (3-4)

23′ Δοκάρι για το Taboo με τον Ρίσσου

18′ ΓΚΟΛ! Εντυπωσιακός συνδυασμός για τους γηπεδούχους, τελικός αποδέκτης ο Καλφούντζος και από κοντά θα πλασάρει σημειώνοντας χατ-τρικ (3-3)

17′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση κόρνερ από δεξιά, η άμυνα δεν θα καταφέρει να διώξει και αυτογκόλ (2-3)

16′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Καλφούντζος θα χριστεί σκόρερ, με σουτ από το ύψος της περιοχής (2-2)

12′ Τετ-α-τετ του Αλμανιώτη μετά από κάθετη του Καλφούντζου, η μπάλα μόλις άουτ

7′ ΓΚΟΛ! Στην αμέσως επόμενη φάση ο Κοτζαχρήστος θα κάνει την ανατροπή με δυνατό σουτ από το ύψος της περιοχής (2-1)

6′ ΓΚΟΛ! Ατομική προσπάθεια του Σαμψωνίδη, θα πλασάρει στην απέναντι γωνία του Δουϊτση και ισοφάριση για τους γηπεδούχους (1-1)

2′ ΓΚΟΛ! Πρώτο τέρμα στο ματς για τους γηπεδούχους, ο Καλφούντζος θα κάνει το σουτ από αριστερά και η μπάλα στα δίχτυα του Στεφανόπουλου (1-0)

Original : Παπαδόπουλος, Δουϊτσης, Τσαλουχίδης, Καλφούντζος, Παγούρας, Στραβέλας, Μπίρνας, Ορταντζόγλου, Αλεξανδρίδης, Αλμανιώτης.

Taboo : Στεφανόπουλος, Σαμψωνίδης, Νικολαϊδης, Τσέος, Κοτζαχρήστος, Ρίσσου, Πετράκης, Πίκος.