Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Στέκι Βέροια – 4 Εποχές (12-1 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Στέκι Βέροια  –  4 Εποχές  12-1 (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Το τελευταίο γκολ της συνάντησης ο Πέτγαζλης

38′ ΓΚΟΛ! Κώστας Δημούλτσης δύο συνεχόμενα και 11-1

35′ ΓΚΟΛ! Πήχας και 9-1

34′ ΓΚΟΛ! Ατομική προσπάθεια του Κώστα Δημούλτση, θα περάσει δύο αμυντικούς και θα πλασάρει εύστοχα τον Ανδρεόπουλο (8-1)

31′ ΓΚΟΛ! Ο τερματοφύλακας Ιωακειμίδης θα ανέβει στην εκτέλεση κόρνερ του Πήχα και με σουτ θα κάνει το 7-1

28′ ΓΚΟΛ! Συνεχίζει το σερί του το Στέκι, ο Μπρέγκου αυτή τη φορά από πλάγια θα δώσει διαστάσεις στο σκορ (6-1)

27′ ΓΚΟΛ! Πάσα του Θοδωρή Δημούλτση στον Πέτγαζλη και με κοντινό πλασέ θα κάνει το 5-1

23′ ΓΚΟΛ! Στη μεγάλη περιοχή ο Πέτγαζλης, με προσποίηση να μπερδέψει τον Βασιλειάδη και με πλασέ θα κάνει το 4-1

22′ Κίτρινη κάρτα Μπουτογλίδης

20′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Πήχας από αριστερά με διαγώνιο σουτ θα δώσει αέρα δύο τερμάτων στην ομάδα του (3-1)

16′ ΓΚΟΛ! Άμεση απάντηση των γηπεδούχων, ο Πήχας θα κοντρολάρει τη μακρινή μεταβίβαση του Αμοιρίδη και με σουτ στην κίνηση το 2-1

15′ ΓΚΟΛ! Εξαιρετική κομπίνα σε εκτέλεση φάουλ για τις 4 Εποχές, Μπέγκολι-Μπουτογλίδης και Μουρατίδης θα αλλάξουν γρήγορα τη μπάλα και ο τελευταίος με τακουνάκι θα νικήσει τον Ιωακειμίδη (1-1)

Πιο επιθετική ομάδα οι γηπεδούχοι, αρκετές οι προσπάθειες προς την εστία

8′ Πολύ ωραίο σε εκτέλεση τέρμα για το Στέκι, ο Μπρέγκου θα εκτελέσει τεχνικά το πλάγιο και ο Θοδωρής Δημούλτσης με εναέριο σουτ θα στείλει τη μπάλα στον ουρανό των δικτύων του Βασιλειάδη (1-0)

4′ Κίτρινη κάρτα Κώστας Δημούλτσης

4′ Διαγώνιο σουτ του Θοδωρή Δημούλτση, η μπάλα λίγο άουτ

Στέκι Βέροια : Ιωακειμίδης, Δημούλτσης Θ., Δημούλτσης Κ., Πέτγαζλης, Μπρέγκου, Αμοιρίδης, Πήχας, Κοσμίδης, Τάσος, Δημούλτσης Π.

4 Εποχές : Βασιλειάδης, Μπέγκολι, Νικολαϊδης, Βακιρλής, Μπουτογλίδης, Μουρατίδης, Ανδρεόπουλος.