Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Το Μεϊντάνι – De Facto (4-4 τελικό, 2-4 πέναλτι)

(F5 για ανανέωση)

Το Μεϊντάνι – De Facto  4-4 (τελικό, 2-4 πέναλτι)

35′ ΓΚΟΛ! Ατομική προσπάθεια με πλάτη στο τέρμα του Βούλγαρη, θα γυρίσει απότομα και με πλασέ θα νικήσει τον Τζιβάρα, φέροντας το ματς στα ίσια (4-4)

30’Δοκάρι για το De Facto με τον Τσακαλίδη

25′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση φάουλ του Πετρίδη συρτά στον Βούλγαρη και ο τελευταίος με πλασέ θα βρει τη γωνία του Τζιβάρα (4-3)

23′ ΓΚΟΛ! Λάθος του Σιδηρόπουλου, δεν θα διώξει σωστά ο Ιωσηφίδης θα πασάρει στον αμαρκάριστο Παλούκα ο οποίος απλά θα σπρώξει τη μπάλα στα δίχτυα (4-2)

19′ ΓΚΟΛ! Λάθος της άμυνας των γηπεδούχων, ο Τσακαλίδης θα επωφεληθεί και με πλασέ θα μειώσει λίγο πριν την ανάπαυλα (3-2)

16′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση κόρνερ του Ιωσηφίδη ο Παπαδόπουλος με δυνατό ευθύβολο σουτ θα σημαδέψει τη γωνία του Σιδηρόπουλου (3-1)

13′ ΓΚΟΛ! Ωραίος συνδυασμός για το Μεϊντάκι, τελικός αποδέκτης ο Χριστοδουλόπουλος και με πλασέ θα βάλει και πάλι την ομάδα του μπροστά (2-1)

10′ ΓΚΟΛ! Ατομική προσπάθεια του Τσακαλίδη από αριστερά, πάσα ακριβείας στον Σαρηγιαννίδη και ο τελευταίος θα ισοφαρίσει για την ομάδα του (1-1)

8′ Σουτ του Πετρίδη, ο Τζιβάρας δεν θα μπλοκάρει και η μπάλα στο δοκάρι

5′ Δοκάρι για τους φιλοξενούμενους με τον Απόσογλου

4′ Δυνατό σουτ του Βούλγαρη, με υπερένταση σε κόρνερ ο Μάριος Τζιβάρας

1′ ΓΚΟΛ! Στην πρώτη φάση του αγώνα, ο Μπαντιάκας με πλασέ θα σημαδέψει τη γωνία της εστίας (1-0)

Το Μεϊντάνι : Κουτζημπασόπουλος, Τζιβάρας Δ., Τζιβάρας Μ., Παλούκας, Παπαδόπουλος, Ιωσηφίδης, Μπαντιάκας, Λάμπρου, Χριστοδουλόπουλος.

De Facto : Πετρίδης, Βούλγαρης, Σαρηγιαννίδης, Κολεσίδης, Σιδηρόπουλος, Τσακαλίδης, Απόσογλου.