Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Bowling City Club – De Facto (7-5 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Bowling City Club  –  De Facto  7-5 (τελικό)

39′ ΓΚΟΛ! Εξαιρετική προσπάθεια του Ξαγοράρη, θα περάσει και τον Πετρίδη δίνοντας και πάλι αέρα δύο γκολ στην ομάδα του (7-5)

37′ Πέναλτι για τους φιλοξενούμενους, ο Βούλγαρης θα σημαδέψει σωστά στη γωνία του Μαυρόπουλου (6-5)

Εντυπωσιακή πραγματικά εξέλιξη στο ματς!

36′ ΓΚΟΛ! Πολύ όμορφος συνδυασμός στην περιοχή του De Facto, ο Ζαρογιάννης τελικός αποδέκτης για το 6-4

34′ Μεγάλη ευκαιρία του Θεοδωρίδη από το ύψος της περιοχής, η μπάλα λίγο άουτ

33′ ΓΚΟΛ! Πάσα του Ξαγοράρη στον Ζαρογιάννη, με τη μία ο τελευταίος το πλασέ, ισοφαρίζοντας για την ομάδα του. Στην επόμενη φάση και πάλι ο Ζαρογιάννης από πολύ πλάγια θα δώσει το προβάδισμα στην ομάδα του (5-4)

32′ Δοκάρι για τους φιλοξενούμενους αυτή τη φορά με τον Πετρίδη

31′ Δοκάρι για τους γηπεδούχους με τον Θεοδωρίδη

28′ ΓΚΟΛ! Άμεση απάντηση για τους γηπεδούχους με διαγώνιο σουτ του Ζαρογιάννη (3-4)

26′ ΓΚΟΛ! Ολιγωρία στην άμυνα για το Bowling, ο Σαρηγιαννίδης στον Βούλγαρη, τετ-α-τετ με τον Μαυρόπουλο η μπάλα στα δίχτυα (2-4)

24′ Σουτ του Σαρηγιαννίδη από πολύ πλάγια, με υπερένταση ο Μαυρόπουλος σε κόρνερ

23′ Σουτ του Καϊόγλίδη, σε κόρνερ ο Σιδηρόπουλος

20′ ΓΚΟΛ! Εντυπωσιακή εξέλιξη στο ματς, ο Θεοδωρίδης από το κέντρο σχεδόν θα σουτάρει δυνατά, η μπάλα στα δίχτυα του εμβρόντητου Σιδηρόπουλου (2-3)

19′ ΓΚΟΛ! “Άνοιξε” για τα καλά το παιχνίδι, ο Ξαγοράρης θα σουτάρει δυνατά στη γωνία του Σιδηρόπουλου (1-3)

18′ ΓΚΟΛ! Εντυπωσιακή προσπάθεια του Πετρίδη, θα φέρει τη μπάλα στο δεξί και η μπάλα στα δίχτυα του Μαυρόπουλου (0-3)

17′ Σουτ του Θεοδωρίδη, και πάλι ο Σιδηρόπουλος σε ετοιμότητα. Στην αντεπίθεση ο Μαυρόπουλος θα μπλοκάρει το σουτ του Βούλγαρη

16′ Σουτ από δύσκολη θέση του Βούλγαρη, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Μαυρόπουλος

15′ ΓΚΟΛ! Ατομική προσπάθεια του Τσακαλίδη, θα περάσει και τον Μαυρόπουλο και θα πλασάρει για το 0-2

13′ Εξ επαφής σουτ του Θεοδωρίδη, σωτήρια ο Σιδηρόπουλος σε κόρνερ

10′ Σουτ του Σαρηγιαννίδη άουτ

5′ Δοκάρι για το Bowling με τον Ξαγοράρη

4′ ΓΚΟΛ! Ο Βούλγαρης θα σπρώξει τη μπάλα στα δίχτυα μετα από ωραία πάσα του Τσακαλίδη, ανοίγει το σκορ για τους φιλοξενούμενους (0-1)

1′ Το πρώτο σουτ του αγώνα από τον Θεοδωρίδη, απόκρουση του Σιδηρόπουλου κόρνερ. Στην επόμενη φάση σουτ του Βούλγαρη λίγο άουτ

Bowling City Club : Στεφανόπουλος, Ανθυμιάδης, Θεοδωρίδης, Ζαρογιάννης, Ξαγοράρης, Φιλιππίδης, Καϊογλίδης, Πουλιόπουλος, Μαυρόπουλος.

De Facto : Σαρηγιαννίδης, Πετρίδης, Σιδηρόπουλος, Βούλγαρης, Τσακαλίδης, Τσανακτσίδης.