Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Bowling City Club – Dolce Via (4-5 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Bowling City Club  –  Dolce Via  4-5 (τελικό)

38′ ΓΚΟΛ! Τεχνική εκτέλεση φάουλ του Ζαρογιάννη, η μπάλα θα περάσει από το τοίχος και θα καταλήξει στη γωνία του Λαζαρίδη (4-5)

36′ Κίτρινη κάρτα Τενεκετζή

36′ Σουτ του Θεοδωρίδη, με τα ακροδάχτυλα ο Λαζαρίδης σε κόρνερ

35′ ΓΚΟΛ! Ωραίο γέμισμα του Ισλαμίδη, στην κίνηση ο Ευτυριάδης θα σημαδέψει σωστά (3-5)

29′ Κίτρινη κάρτα Θεοδωρίδης

27′ Εκτέλεση φάουλ του Λαζαρίδη, η μπάλα στη συμβολή των δοκών

21′ ΓΚΟΛ! Στην πρώτη φάση του δευτέρου μέρους, ο Μαντζιαρίδης θα εκτελέσει συρτά το φάουλ και ο Γιώργος Φασίδης με εύστοχο πλασέ θα δώσει το προβάδισμα στην ομάδα του (3-4)

17′ Καλή ευκαιρία για το Dolce, ο Παπαδόπουλος δεν θα πλασάρει σωστά η μπάλα άουτ

16′ Σουτ του Θεοδωρίδη εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Λαζαρίδης

15′ ΓΚΟΛ! Πάσα του Μαντζιαρίδη στον Ευτυριάδη, σουτ του τελευταίου από το ύψος της περιοχής, η μπάλα στη γωνία του Μαυρόπουλου (3-3)

14′ ΓΚΟΛ! Δυνατό σουτ του Ξαγοράρη, η μπάλα θα βρει σε αμυντικό και στη συνέχεια στο πρόσωπο του Ζαρογιάννη για να καταλήξει στα δίχτυα του Λαζαρίδη που αιφνιδιάστηκε (3-2)

12′ ΓΚΟΛ! Δύο πανομοιότυπα γκολ μέσα σε δύο λεπτά του Ευτυριάδη από τα αριστερά θα ισοφαρίσει για την ομάδα του (2-2)

10′ ΓΚΟΛ! Ωραία προσπάθεια του Ζαρογιάννη, πάσα την κατάλληλη στιγμή στον Ξαγοράρη και εύστοχο πλασέ (2-0)

9′ Σουτ του Ευτυριάδη από πλάγια η μπάλα ψηλά άουτ

6′ Κίτρινη κάρτα Μαντζιαρίδης

5′ ΓΚΟΛ! Ατομική προσπάθεια του Ζαρογιάννη την κατάλληλη στιγμή θα πλασάρει τον Λαζαρίδη και το σκορ θα ανοίξει στον πρώτο ημιτελικό (1-0)

4′ Πολύ δυνατό σουτ του Ξαγοράρη, θα “τραντάξει” το αριστερό δοκάρι

2′ Δοκάρι για τους φιλοξενούμενους με τον Παπαδόπουλο

Bowling City Club : Στεφανόπουλος, Ανθυμιάδης, Θεοδωρίδης, Ζαρογιάννης, Ξαγοράρης, Φιλιππίδης, Καϊογλίδης, Μαυρόπουλος, Πουλιόπουλος.

Dolce Via : Φασίδης Γιωρ., Μαντζιαρίδης, Τερζής, Παπαδόπουλος, Ισλαμίδης, Τενεκετζή, Ευτυριάδης, Λαζαρίδης, Μαραγκός.