Κατηγορίες
Α1 ΕΠΣ Ημαθίας

Α1 Ερασιτεχνική – Το πλήρες πρόγραμμα της σεζόν 2015/2016

the-ball-488717_640

Με 14 ομάδες θα διεξαχθεί φέτος το πρωτάθλημα της Α1 Ερασιτεχνικής, καθώς Άτλας Ζερβοχωρίου και Λευκάδια δεν δήλωσαν συμμετοχή. Η σεζόν περιλαμβάνει 26 αγωνιστικές και η ακριβής ημερομηνία των αγώνων θα ανακοινωθεί αύριο από την ιστοσελίδα της Ένωσης.

1η / 14η

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Ατρόμητος Διαβατού

Κεραυνός Επισκοπής – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΑΕ Χαρίεσσας

ΦΑΣ Νάουσα – Αχιλλέας Νάουσας

ΑΣ Ειρηνούπολης – Μακροχώρι

ΓΑΣ Κοπανού – ΑΕ Αλεξάνδρειας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Φίλιππος Μελίκης

2η / 15η

Κεραυνός Επισκοπής – Ποντιακή Νεολαία Αράχου

Ατρόμητος Διαβατού – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΦΑΣ Νάουσα

ΑΕ Χαρίεσσας – ΑΣ Ειρηνούπολης

Αχιλλέας Νάουσας – ΓΑΣ Κοπανού

Μακροχώρι – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΑΕ Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Μελίκης

3η / 16η

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

ΦΑΣ Νάουσα – Κεραυνός Επισκοπής

ΑΣ Ειρηνούπολης – Ατρόμητος Διαβατού

ΓΑΣ Κοπανού – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Χαρίεσσας

Φίλιππος Μελίκης – Αχιλλέας Νάουσας

ΑΕ Αλεξάνδρειας – Μακροχώρι

4η / 17η

ΦΑΣ Νάουσα – Ποντιακή Νεολαία Αράχου

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΑΣ Ειρηνούπολης

Κεραυνός Επισκοπής – ΓΑΣ Κοπανού

Ατρόμητος Διαβατού – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Φίλιππος Μελίκης

ΑΕ Χαρίεσσας – ΑΕ Αλεξάνδρειας

Αχιλλέας Νάουσας – Μακροχώρι

5η / 18η

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΑΣ Ειρηνούπολης

ΓΑΣ Κοπανού – ΦΑΣ Νάουσα

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Φίλιππος Μελίκης – Κεραυνός Επισκοπής

ΑΕ Αλεξάνδρειας – Ατρόμητος Διαβατού

Μακροχώρι – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Αχιλλέας Νάουσας – ΑΕ Χαρίεσσας

6η / 19η

ΓΑΣ Κοπανού – Ποντιακή Νεολαία Αράχου

ΑΣ Ειρηνούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΦΑΣ Νάουσα – Φίλιππος Μελίκης

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΑΕ Αλεξάνδρειας

Κεραυνός Επισκοπής – Μακροχώρι

Ατρόμητος Διαβατού – Αχιλλέας Νάουσας

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΑΕ Χαρίεσσας

7η / 20η

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Φίλιππος Μελίκης – ΓΑΣ Κοπανού

ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΑΣ Ειρηνούπολης

Μακροχώρι – ΦΑΣ Νάουσα

Αχιλλέας Νάουσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

ΑΕ Χαρίεσσας – Κεραυνός Επισκοπής

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Ατρόμητος Διαβατού

8η / 21η

Φίλιππος Μελίκης – Ποντιακή Νεολαία Αράχου

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Αλεξάνδρειας

ΓΑΣ Κοπανού – Μακροχώρι

ΑΣ Ειρηνούπολης – Αχιλλέας Νάουσας

ΦΑΣ Νάουσα – ΑΕ Χαρίεσσας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Κεραυνός Επισκοπής – Ατρόμητος Διαβατού

9η / 22η

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΑΕ Αλεξάνδρειας

Μακροχώρι – Φίλιππος Μελίκης

Αχιλλέας Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΑΕ Χαρίεσσας – ΓΑΣ Κοπανού

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΑΣ Ειρηνούπολης

Ατρόμητος Διαβατού – ΦΑΣ Νάουσα

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Κεραυνός Επισκοπής

10η / 23η

Μακροχώρι – Ποντιακή Νεολαία Αράχου

ΑΕ Αλεξάνδρειας – Αχιλλέας Νάουσας

Φίλιππος Μελίκης – ΑΕ Χαρίεσσας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

ΓΑΣ Κοπανού – Ατρόμητος Διαβατού

ΑΣ Ειρηνούπολης – Κεραυνός Επισκοπής

ΦΑΣ Νάουσα – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

11η / 24η

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Αχιλλέας Νάουσας

ΑΕ Χαρίεσσας – Μακροχώρι

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΑΕ Αλεξάνδρειας

Ατρόμητος Διαβατού – Φίλιππος Μελίκης

Κεραυνός Επισκοπής – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Κοπανού

ΑΣ Ειρηνούπολης – ΦΑΣ Νάουσα

12η / 25η

ΑΕ Χαρίεσσας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου

Αχιλλέας Νάουσας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Μακροχώρι – Ατρόμητος Διαβατού

ΑΕ Αλεξάνδρειας – Κεραυνός Επισκοπής

Φίλιππος Μελίκης – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΦΑΣ Νάουσα

ΓΑΣ Κοπανού – ΑΣ Ειρηνούπολης

13η / 26η

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Ατρόμητος Διαβατού – ΑΕ Χαρίεσσας

Κεραυνός Επισκοπής – Αχιλλέας Νάουσας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Μακροχώρι

ΦΑΣ Νάουσα – ΑΕ Αλεξάνδρειας

ΑΣ Ειρηνούπολης – Φίλιππος Μελίκης

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΓΑΣ Κοπανού