Νίκη στα… χασομέρια για την Καλλιθέα!

1ee174e69f83d96d1f7a50068bf4cb5c_LΑν και ο Κισσαμικός προηγήθηκε, η Καλλιθέα κατάφερε να γυρίσει το ματς και να πάρει μια σπουδαία νίκη στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης.

Στο 31’ από κόρνερ του Αυγενικού ο Τζημογιάννης με κεφαλιά πέτυχε το 0-1, αλλά στο 37’ οι γηπεδούχοι έφτασαν στην ισοφάριση με τον Σταμόπουλο.

Στις καθυστερήσεις του αγώνα ο Φράγκος πέτυχε το γκολ που υποχρέωσε σε ήττα τον Κισσαμικό.

Καλλιθέα (Λουκάς Καραδήμος): Τσεκρέζι, Λεβέντης, Σταμόπουλος, Μουχτάρης, Ευαγγέλου, Κατσικογιάννης, Τεγούσης, Τσίπρας (75′ Ηλιάδης), Σταύρου, Μασένα (58′ Ντουρμισάι), Σμυρλής (67′ Φράγκος)

Κισσαμικός (Σπύρος Μπαξεβάνος): Γιαγκιόζης, Τσουβαλτσίδης, Γιαννίτσης, Τζημογιάννης, Κουρτεσιώτης, Ενγκουέμ (89′ Σμίλτος), Σελινιωτάκης, Αυγενικού (80′ Βαττής), Ποκόνγκ, Βλάχος (63′ Μάντζης), Σαπαλίδης.