Κατηγορίες
Διάφορα

Πέμπτη 18/8 – Οι ελληνικές «μάχες» στο Europa League και η συνέχεια στο Ρίο

tele15Δείτε το σημερινό (18/8) πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων

12:50
FOX Sports
Bulldogs – Broncos

14:30
OTE Sport 3 HD
Μπάντμιντον – Ημιτελικά/Τελικοί: Μονό (Γ), Διπλό (Α+Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

14:55
ΕΡΤ3
Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Τελικοί (Α+Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

15:00
OTE Sport 4 HD
Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Τελικοί (Α+Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

15:20
ΕΡΤ1
Στίβος: Προκριματικοί (Α+Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

15:30
OTE Sport 1 HD
Στίβος: Προκριματικοί/Τελικοί (Α+Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

16:00
ΕΡΤ3
Πάλη: Προκριματικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

16:00
ΕΡΤ2
Καταδύσεις – Ημιτελικά: Πλατφόρμα 10μ. (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

17:00
OTE Sport 4 HD
Τρίαθλο: Τελικός (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

17:00
OTE Sport 2 HD
Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

17:30
ΕΡΤ2
Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

18:00
OTE Sport 6 HD
ATP Masters
Σινσινάτι

18:30
ΕΡΤ1
Τάε κβον ντο: Προκριματικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

19:00
OTE Sport 7 HD
Ντινάμο Τιφλίδας – ΠΑΟΚ
Europa League – Playoffs

19:00
ΕΡΤ3
Βόλεϊ (Γ): Ημιτελικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

19:30
ΕΡΤ2
Ποδηλασία BMX – Τελικός (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

20:00
OTE Sport 4 HD
Πυγμαχία – Ημιτελικά/Τελικός: 51κ (Γ), 56κ (Α), 75κ (Α), 81κ (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

20:55
ΕΡΤ3
Τάε κβον ντο: Προημιτελικά/Ημιτελικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

21:00
OTE Sport 5 HD
Παναθηναϊκός – Μπρέντμπι
Europa League – Playoffs

21:00
OTE Sport 3 HD
Μπάσκετ (Γ): Ημιτελικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

21:10
OTE Sport 2 HD
Πόλο (Α): Ελλάδα – Ισπανία
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

21:10
ΕΡΤ1
Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

22:00
ΕΡΤ2
Πάλη
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

22:00
Novasports 1
Αρουκα – Ολυμπιακός
Europa League Playoffs

22:30
OTE Sport 1 HD
Καταδύσεις – Τελικός: Πλατφόρμα 10μ. (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

22:30
OTE Sport 2 HD
Πόλο (Α): Ημιτελικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

23:00
ΕΡΤ3
Χόκεϊ επί χόρτου (Α): Τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

23:00
OTE Sport 4 HD
Χόκεϊ επί χόρτου (Α): Τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

23:55
OTE Sport 2 HD
Πάλη – Ρεπεσάζ/Τελικοί Ελευθέρας: 52κ (Γ), 63κ (Γ), 75κ (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

00:35
OTE Sport 1 HD
Στίβος: Τελικοί (Α+Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:00
OTE Sport 3 HD
Μπάσκετ (Γ): Ημιτελικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:00
ΕΡΤ2
Μπάσκετ (Γ): Ημιτελικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:30
ΕΡΤ1
Στίβος: Τελικοί (Α+Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:55
ΕΡΤ3
Τάε κβον ντο – Τελικοί: 68κ (Α), 57κ (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:00
OTE Sport 4 HD
Τάε κβον ντο – Ρεπεσάζ/Τελικοί: 68κ (Α), 57κ (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:00
FOX Sports
Atlanta Braves – Washington Nationals
MLB

02:00
OTE Sport 6 HD
ATP Masters
Σινσινάτι

02:30
OTE Sport 2 HD
Στίβος – Τελικός: Σφαιροβολία (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

03:40
OTE Sport 2 HD
Στίβος – Τελικός: Ακοντισμός (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

03:50
ΕΡΤ2
Μπιτς βόλεϊ: Μικρός τελικός (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

04:15
OTE Sport 3 HD
Βόλεϊ (Γ): Ημιτελικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

04:35
OTE Sport 1 HD
Μπιτς βόλεϊ: Μικρός τελικός (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

05:00
FOX Sports
San Francisco Giants – New York Mets
MLB

06:00
OTE Sport 1 HD
Μπιτς βόλεϊ: Τελικός (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016