Κατηγορίες
Διάφορα

Σάββατο 18/3 – Το πλούσιο αθλητικό μενού της TV και το LIVE του SportsUp στην ΕΠΣ Ημαθίας

Δείτε το σημερινό (18/3) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

08:30
FOX Sports
Ski Classics
Birkebeinerrennet

10:45
Eurosport 1
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Schonach, Germany

13:30
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Oslo, Norway

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ζανκτ Πάουλι – Ανόβερο
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Εσπανιόλ
La Liga

14:30
Eurosport 1
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Schonach, Germany

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Μπρομ – Άρσεναλ
Premier League

15:00
ΕΡΤ3
Απόλλων Σμύρνης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Stoiximan.gr Football League

15:00
Novasports 3HD
Βέροια – Κέρκυρα
Super League

15:15
Eurosport 2
Milan-Sanremo
Ιταλία

15:30
www.sportsup.gr
LIVE η 22η αγωνιστική της Α1 ΕΠΣ Ημαθίας

15:45
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Oslo, Norway

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Χόφενχαϊμ – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ – Λειψία
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Άουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Βόλφσμπουργκ – Ντάρμσταντ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Κολονία – Χέρτα
Bundesliga

16:45
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Vikersund, Norway

17:00
ΕΡΤ2
Κηφισιά – Ορεστιάδα
Final-4 Κυπέλλου – Ημιτελικά

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Στόουκ – Τσέλσι
Premier League

17:00
Novasports 2HD
ΠΑΟΚ – Κύμη
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Δόξα Λευκάδας – Απόλλων Πατρών
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Προμηθέας Πατρών – Ρέθυμνο
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Κόροιβος – ΑΕΚ
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 4HD
Κολοσσός – Άρης
Stoiximan.gr Basket League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga

17:15
Novasports 1HD
ΑΕΛ – Παναιτωλικός
Super League

18:00
Eurosport 2
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Aspen, USA

18:00
Novasports 3HD
Ναντ – Νις
Ligue 1

18:45
Eurosport 2
Cross country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Quebec, Canada

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Τορίνο – Ίντερ
Serie A

19:30
ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Final-4 Κυπέλλου – Ημιτελικά

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Ρεάλ Σοθιεδάδ
La Liga

19:30
Novasports 2HD
Ατρόμητος – ΑΕΚ
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπόρνμουθ – Σουόνσι
Premier League

19:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Aspen, USA

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Αμβούργο
Bundesliga

20:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters
Indian Wells, ημιτελικά

20:15
Novasports 4HD
Σπόρτινγκ – Νασιονάλ Μαδέιρα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00
Eurosport 2
Freestyle σκι: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Sierra Nevada, Spain

21:00
Novasports 3HD
Παναθηναϊκός – Λαύριο
Stoiximan.gr Basket League

21:00
Novasports 1HD
Μπορντό – Μονπελιέ
Ligue 1

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις – Οσασούνα
La Liga

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Μίλαν – Τζένοα
Serie A

22:30
Novasports 4HD
Πάσος Φερέιρα – Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

00:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ατλάντα Χοκς – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
ΝΒΑ

02:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Λος Άντζελες Κλίπερς – Κλίβελαντ Καβαλίερς
ΝΒΑ

error: Protected