Διάφορα

Στείλτε τον στο…Survivor να μη σταυρώσει έπαθλο! (vid)

Το «όλα χάνονται και όλα μπαίνουν» δεν ισχύει σε καμία περίπτωση γι΄ αυτή την φάση, καθώς ΔΕΝ γίνεται να χαθεί!

Το περασμένο Σάββατο στο ματς της Α΄ κατηγορίας ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας έγινε κάτι που δεν πρέπει να έχει συμβεί ποτέ ξανά!

Στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων στο ματς Δοκίμι-Παραβόλα οι γηπεδούχοι προηγούνται με 1-0 και όλοι οι παίκτες της Παραβόλας μαζί με τον τερματοφύλακα έχουν βγει στην αντίπαλη περιοχή για το κόρνερ. Η μπάλα χάνεται και οι γηπεδούχοι βγαίνουν μόνοι τους απέναντι στην κενή εστία.

Ο ποδοσφαιριστής που έχει ξεκινήσει την κούρσα έχει την ευκαιρία να βάλει το πιο εύκολο γκολ της ζωής του και ο συμπαίκτης του που ακολουθεί έχει ήδη ξεκινήσει τους πανηγυρισμούς! Όμως ένα λάθος κοντρόλ βγάζει την μπαλα άουτ και κανείς δεν πιστεύει αυτό που συνέβη.