Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Κατηγορίες
Διάφορα

Σάββατο 8/4 – Δράση από τα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα και LIVE του SportsUp στην Α1 ΕΠΣ Ημαθίας!

Δείτε το σημερινό (8/4) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:50
COSMOTE SPORT 5
GP Κίνας (Κατατακτήριες δοκιμές)
Formula 1

12:00
EUROSPORT
Σπλιτ
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 2
Εσπανιόλ – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3
Κάιζερσλαουτερν – Γκρόιτερ Φιρτ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
COSMOTE SPORT 1
Τότεναμ – Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:55
COSMOTE SPORT 5
GP Αργεντινής (3ες ελεύθερες δοκιμές)
Moto 3

15:00
ΕΡΤ3
ΟΦΗ – Αγροτικός Αστέρας
Football League

15:30
EUROSPORT 2
Σπλιτ
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

15:50
COSMOTE SPORT 5
GP Αργεντινής (3ες ελεύθερες δοκιμές)
Moto GP

16:00
www.sportsup.gr
LIVE η 25η αγωνιστική της Α1 ΕΠΣ Ημαθίας

16:30
COSMOTE SPORT 3
Λειψία – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6
Σάλκε – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7
Κολονία – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8
Αμβούργο – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT
Γύρος της Χώρας των Βάσκων (6ο ετάπ)
Ποδηλασία

16:50
COSMOTE SPORT 5
GP Αργεντινής (3ες ελεύθερες δοκιμές)
Moto 2

17:00
NOVASPORTS 2
ΠΑΟΚ – Κόροιβος
Α1 Μπάσκετ

17:00
NOVASPORTS 2
Τρίκαλα – Δόξα Λευκάδας
Α1 Μπάσκετ

17:00
NOVASPORTS 2
Λαύριο – Άρης
Α1 Μπάσκετ

17:00
NOVASPORTS 1
Κύμη – Απόλλων Πατρών
Α1 Μπάσκετ

17:00
COSMOTE SPORT 4
ΑΕΚ – Κολοσσός
Α1 Μπάσκετ

17:15
COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 3
Ανζέ – Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:30
EUROSPORT
Σπλιτ
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 5
GP Αργεντινής (Κατατακτήριες δοκιμές)
Moto 3

19:00
COSMOTE SPORT 7
Αταλάντα – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:25
COSMOTE SPORT 5
GP Αργεντινής (4ες ελεύθερες δοκιμές)
Moto GP

19:30
COSMOTE SPORT 2
Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX SPORTS
Ottawa Senators – New York Rangers
NHL

19:30
COSMOTE SPORT 3
Σεβίλλη – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1
Μπόρνμουθ – Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

20:05
COSMOTE SPORT 5
GP Αργεντινής (Κατατακτήριες δοκιμές)
Moto GP

20:15
NOVASPORTS 3
Πόρτο – Μπελενένσες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

21:00
EUROSPORT 2
Chicago Fire – Columbus Crew
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

21:00
COSMOTE SPORT 5
GP Αργεντινής (Κατατακτήριες δοκιμές)
Moto 2

21:00
NOVASPORTS 2
Λιόν – Λοριάν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1
Γιουβέντους – Κιέβο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 8
Τρεντίνο – Σάσαρι
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:45
COSMOTE SPORT 3
Μάλαγα – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:30
NOVASPORTS 1
Σπόρτινγκ – Μποαβίστα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

23:00
EUROSPORT 2
DC United – New York City FC
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

23:00
FOX SPORTS
Baltimore Orioles – New York Yankees
MLB

00:00
Eurosport 1
Global Champions Tour
Ciudad de Mexico, Mexico

01:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Σάρλοτ Χόρνετς – Μπόστον Σέλτικς
ΝΒΑ

02:00
FOX Sports
New York Mets – Miami Marlins
MLB

03:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Σαν Αντόνιο Σπερς – Λος Άντζελες Κλίπερς
ΝΒΑ