Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Τουρνουά Foot Tennis Βέροια

Δέκα σπουδαίες αναμετρήσεις στην 3η μέρα του Τουρνουά Foot Tennis στη Βέροια! (βαθμολογίες, πρόγραμμα)

 Υψηλό το επίπεδο στο φετινό Τουρνουά Foot Tennis, που φανερώνει πως οι ομάδες έχουν εντρυφήσει στον τρόπο παιχνιδιού αλλά και στους κανονισμούς των αγώνων.

Στα 10 παιχνίδια της σημερινής μέρας (3η του Τουρνουά) οι παίκτες έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό, με αποτέλεσμα 4 από αυτά να οδηγηθούν στο τάι μπρέικ και άλλα δύο να κρίνονται στις λεπτομέρειες.

Να σημειώσουμε ότι το αυριανό πρόγραμμα (Πέμπτη 8/6) θα περιλαμβάνει 4 παιχνίδια και την Παρασκευή 9/6 θα ολοκληρωθούν οι όμιλοι. Για τις ομάδες που για διάφορους λόγους δεν συμπληρώνουν το δίδυμο που χρειάζεται για να διεξαχθεί ο αγώνας, μπορούν να δηλώσουν όσους παίκτες θέλουν αλλά να μην αγωνίζονται σε άλλη ομάδα ή αν δεν είναι αυτό δυνατόν να ενημερώσουν νωρίτερα να ειδοποιήσουμε άμεσα την αντίπαλη ομάδα να μην προσέλθει στο γήπεδο.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι παίκτες που αγωνίστηκαν :

Xnet – ΦΠΑ  0-2 α.α.

Καφενείο – SimParts  2-0 (21-6, 21-7)
Σαρηγιαννίδης, Ξαγοράρης / Ταϊλαχίδης, Πρασσάς

Poetry – Consi Cafe  1-2  (21-11, 20-22, 9-11)
Πάνου, Λίπε / Σιδηρόπουλος Θ., Σταμάτης)

Π&Φ – Goody’s  0-2  (16-21, 9-21)
Ντινόπουλος, Δημούλας, Δάσκαλος / Ιωακειμίδης, Χαραλαμπίδης)

Κρύπας – Θράκα  2-0 (21-6, 21-13)
Τριανταφυλλίδης, Τότσκας / Πιτούλιας, Καμπίσης

Cafe Στο 90′ – Φωτιάδης  0-2 (10-21, 13-21)
Μυλωνάς, Δαρδακούλης, Δαουκόπουλος / Γαβριηλίδης, Σοφιανίδης, Μιχαηλίδης

Βarok – Champions League Verias  0-2 (13-21, 17-21)
Βούλγαρης, Τσιούχας / Ζαρογιάννης, Γκίτκος, Σιδηρόπουλος

Στάσου Μύγδαλα – Bijou Box  2-0 (21-15, 21-6)
Ντόγος, Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος / Γκανόλι, Ανάστος

Anfield – Draw  1-2 (12-21, 21-14, 6-11)
Παπαδόπουλος, Παπακωνσταντίνου Γ. / Ντέλλας, Καψάλης

Doctor Wash – Mall  1-2 (21-18, 9-21, 9-11)
Δάτσης, Βόλτσης, Ιωαννίδης Ζ., Ιωαννίδης Θ. / Αργυρόπουλος, Παπαδόπουλος

Pharma Team – Tzimos Service  1-2 (17-21, 21-15, 5-11)
Τσιρανίδης, Τσακαλίδης, Γκιουλέκας / Πρόιος, Σπυρίδης

Οι βαθμολογίες :

Group A
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Tzimos Service 2 0 4 2 89 71 18 4
2 Pharma Team 1 1 3 2 85 64 21 3
3 Consi Café 1 1 2 3 61 92 -31 3
4 Poetry 0 2 2 4 78 86 -8 2
Group B
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Mall 1 1 2 3 69 81 -12 3
2 Ink Da City 1 0 2 0 42 19 23 2
3 Hotel Kapsalis 1 0 2 0 42 24 18 2
4 Doctor Wash 0 2 1 4 63 92 -29 2
Group C
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Champions League 3 0 6 1 130 103 27 6
2 Draw Café 2 1 4 3 117 103 14 5
3 Anfield 0 2 2 4 83 92 -9 2
4 Barok 0 2 0 4 52 84 -32 2
Group D
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Στάσου Μύγδαλα 2 1 5 2 135 95 40 5
2 Ερατεινό 2 0 4 1 88 71 17 4
3 Revoil Καμπαϊλής 1 1 2 2 70 61 9 3
4 Bijou Box 0 3 0 6 61 126 -65 3
Group Ε
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Κρύπας 3 0 6 0 126 65 61 6
2 ΦΠΑ 2 1 4 2 114 51 63 5
3 Θράκα 0 2 0 4 28 84 -56 2
4 Xnet 0 2 0 4 16 84 -68 2
Group F
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Goody’s 1 1 2 2 68 67 1 3
2 Π&Φ 1 1 2 3 74 87 -13 3
3 Στέκι 1 0 2 0 42 26 16 2
4 Special 0 1 1 2 45 49 -4 1
Group G
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Καφενείο 2 0 4 0 84 29 55 4
2 Ariston 1 1 2 3 59 87 -28 3
3 SimParts 0 3 1 6 80 127 -47 3
4 Οικοκίνηση 1 0 2 0 42 22 20 2
Group H
Ν Η ΣΕΤ ΥΠΕΡ ΚΑΤA ΔΙΑΦ ΒΑΘ
1 Φωτιάδης 2 0 4 1 88 57 31 4
2 Argo Κουτσιάδης 1 1 3 3 92 86 6 3
3 Café στο 90 1 1 2 2 69 87 -18 3
4 Χατζηπαυλίδης 0 2 2 4 74 93 -19 2

Το πρόγραμμα της Πέμπτης 8/6 :

18.30 Ερατεινό – Revoil Καμπαϊλής

19.15  Special – Στέκι

20.00 Ink Da City – Hotel Kapsalis

20.45 Άριστον – Οικοκίνηση

Το πρόγραμμα της Παρασκευής 9/6 :

17.15  Καφενείο – Οικοκίνηση

17.30  Pharma Team – Poetry

17.45  Doctor Wash – Ink Da City

18.15   Anfield – Barok

18.30  Consi Café – Tzimos Service

19.00  Hotel Kapsalis – Mall

19.15  Special – Goody’s

19.45  Π&Φ – Στέκι

20.00  Argo Κουτσιάδης – Φωτιάδης

20.30  Cafe στο 90′ – Χατζηπαυλίδης

20.45  Xnet – Θράκα