Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 2/12 – Η φουλ αγωνιστική δράση στην TV και το LIVE του SportsUp σε Football League και ΕΠΣ Ημαθίας

Δείτε το σημερινό (2/12) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

08:45
Eurosport 1
Formula E
Hong Kong

10:20
FOX Sports
Ski Classics
Sgambeda

11:00
Eurosport 1
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Lillehammer, Norway

12:15
Eurosport 1
Cross-country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Lillehammer, Norway

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Χόλσταϊν Κίελ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Θέλτα
La Liga

14:30
Eurosport 1
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Lillehammer, Norway

14:30
Novasports 1HD
Νοτς Κάουντι – Όξφορντ Σίτι
Κύπελλο Αγγλίας

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Νιουκάστλ
Premier League

15:00
ΕΡΤ3
Βέροια – Σπάρτη
Football League

15:00
Novasports 3HD
Αστέρας Τρίπολης – Κέρκυρα
Super League Σουρωτή

15:30
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Östersund, Sweden

15:45
Eurosport 2
UK Championship
York, United Kingdom

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30
ΕΡΤ1
Προμηθέας – Άρης
Stoiximan.gr Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μάιντς – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Βέρντερ – Στουτγάρδη
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Χόφενχαϊμ – Λειψία
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Ανόβερο
Bundesliga

17:00
ΕΡΤ2
Ολυμπιακός – Ηρακλής
Volley League

17:00
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Russia

17:00
Novasports 5HD
Μίλγουολ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship

17:00
Novasports 4HD
Μπράντφορντ – Πλίμουθ
Κύπελλο Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ – Τότεναμ
Premier League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Σοθιεδάδ
La Liga

17:15
Novasports 1HD
Ξάνθη – ΠΑΟΚ
Super League Σουρωτή

18:00
Novasports 3HD
Στρασμπούρ – Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

18:30
ΕΡΤ1
ΓΣΛ Φάρος – Ρέθυμνο
Stoiximan.gr Basket League

18:30
ΕΡΤ1
Πανιώνιος – Κύμη
Stoiximan.gr Basket League

18:30
ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ – Κολοσσός
Stoiximan.gr Basket League

19:00
Eurosport 2
Revolution Series
Glasgow, United Kingdom

19:30
Novasports 1HD
Μπρίστολ Σίτι – Μίντλεσμπρο
Championship

19:30
Novasports 4HD
Τβέντε – Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Κολονία
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη – Ντεπορτίβο λα Κορούνια
La Liga

19:30
Novasports 2HD
Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης
Super League Σουρωτή

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

19:45
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Beaver Creek, USA

21:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ντάλας Μάβερικς – Λος Άντζελες Κλίπερς
ΝΒΑ

21:00
Novasports 3HD
Μονακό – Ανζέρ
Ligue 1

21:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Lake Louise, Canada

21:45
Novasports 1HD
Φέγενορντ – Φιτέσε
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:45
COSMOTE SPORT 6 HD
Ναντ – Μπαρτσελόνα
Champions League

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Τορίνο – Αταλάντα
Serie A

22:00
Eurosport 2
UK Championship
York, United Kingdom

22:30
Novasports 4HD
Διεθνής Μαραθώνιος Σιγκαπούρης

01:00
FOX Sports
Wild – Sharks
NHL

04:00
FOX Sports
Stars – Blackhawks
NHL

error: Protected