Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 3/2 – Φουλ αθλητική δράση στα κανάλια της TV!

Δείτε το σημερινό (3/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:15
FOX Sports
Ski Classics
Toblach-Cortina

11:15
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Garmisch Partenkirchen, Germany

12:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Red Bull Air Race
United Arab Emirates, Abu Dhabi

13:00
Eurosport 2
Red Bull Crashed Ice
Jyvaskyla, Finland

13:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Garmisch Partenkirchen, Germany

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Χάιντενχαϊμ – Ζανκτ Πάουλι
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Red Bull Air Race
United Arab Emirates, Abu Dhabi

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Σεβίλλη
La Liga

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Race of Champions

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπέρνλι – Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

15:00
ΕΡΤ3
Βέροια – Δόξα Δράμας
Football League

15:00
Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης – Ξάνθη
Super League Σουρωτή

15:30
Eurosport 1
Volta a la Comunitat Valenciana
Spain

15:30
ΕΡΤ2
ΠΑΟΚ – Γλυφάδα
Α1 ανδρών

16:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα cyclocross
Valkenburg, Netherlands

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Γαλατάσαραϊ – Νταρουσάφακα
Basketball Super League

16:30
ΕΡΤ1
Κολοσσός – Πανιώνιος
Stoiximan.gr Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Σάλκε – Βέρντερ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Φράιμπουργκ – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Bundesliga

16:30
ΕΡΤ1
Λαύριο – Τρίκαλα
Stoiximan.gr Basket League

16:30
ΕΡΤ1
ΓΣΛ Φάρος – Προμηθέας
Stoiximan.gr Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

17:00
Eurosport 2
German Masters
Berlin, Germany

17:00
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Willingen, Germany

17:00
ΕΡΤ2
Ηρακλής Χαλκίδας – Παμβοχαϊκός
Volley League

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Άρης
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 4HD
Λιντς – Κάρντιφ
Championship

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Χάντερσφιλντ
Premier League

17:15
Novasports 2HD
ΑΕΛ – Πανιώνιος
Super League Σουρωτή

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις – Βιγιαρεάλ
La Liga

18:00
Novasports 3HD
Λιλ – Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

18:30
ΕΡΤ1
Κόροιβος – Ρέθυμνο
Stoiximan.gr Basket League

19:00
FOX Sports
Butler – DePaul
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Σαμπντόρια – Τορίνο
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Λειψία
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Θέλτα
La Liga

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ – Έβερτον
Premier League

19:30
Novasports 1HD
Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός
Super League Σουρωτή

19:30
Novasports 2HD
Γουλβς – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship

20:15
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπενφίκα – Ρίο Άβε
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:45
Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Τσβόλε
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00
Novasports 3HD
Νις – Τουλούζ
Ligue 1

21:00
Eurosport 2
Six-day Track Championship
Copenhagen, Denmark

21:00
Eurosport 1
Formula E
Santiago, Chile

21:30
FOX Sports
Marquette – Providence
NCAA

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ίντερ – Κροτόνε
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga

22:15
Eurosport 1
German Masters
Berlin, Germany

22:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Πόρτο – Μπράγκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Λος Άντζελες Κλίπερς – Σικάγο Μπουλς
ΝΒΑ

00:00
FOX Sports
Stanford – Oregon
NCAA

01:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Oklahoma – Texas
NCAA

02:00
FOX Sports
Devils – Penguins
NHL

error: Protected