Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική – Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της Κυριακής 11/2

1ος όμιλος (16η αγωνιστική)

Ορφέας Ξάνθης-ΑΕ Διδυμότειχου  5-0
Καβάλα-Ελπίδα Σκουτάρεως  0-2
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου  1-3
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Δόξα Προσκυνητών  1-0
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου  0-1
Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού  1-0

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Απόλλων Παραλιμνίου 16 11 3 2 29 8 21 36
2 Ελπίς Σκουτάρεως 16 10 3 3 22 11 11 33
3 Καβάλα 16 9 3 4 23 12 11 30
4 Αετός Ορφανού 16 9 3 4 24 16 8 30
5 Νέστος Χρυσούπολης 16 7 3 6 15 9 6 24
6 Άρης Αβάτου 16 5 7 4 12 12 0 22
7 Ορφέας Ξάνθης 16 6 3 7 19 17 2 21
8 Μέγας Αλέξ.Ξηροποτάμου 16 6 2 8 14 20 -6 20
9 ΑΕ Διδυμοτείχου 16 4 5 7 10 19 -9 17
10 Δόξα Προσκυνητών 16 4 3 9 17 27 -10 15
11 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 16 2 4 10 8 28 -20 10
12 Μέγας Αλέξ.Καρπερής 16 2 3 11 12 26 -14 9

2ος όμιλος (23η αγωνιστική)

Άρης Παλαιοχωρίου-ΦΑΣ Νάουσα  ΑΝΑΒΟΛΗ
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας  2-2
Καμπανιακός-Μακεδονικός  0-2
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΕ Καρίτσας  2-0
Ηρακλής-ΑΟ Καρδίας  2-1
Πιερικός-Εδεσσαϊκός  1-1
ΑΠΕ Λαγκαδά-Κιλκισιακός  ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ηρακλής 21 15 4 2 44 12 32 49
2 Άρης Παλαιοχωρίου 21 14 3 4 37 17 20 45
3 Αλμωπός Αριδαίας 22 10 9 3 26 14 12 39
4 Μακεδονικός 21 9 7 5 20 15 5 34
5 Εδεσσαϊκός 22 8 9 5 23 19 4 33
6 ΦΑΣ Νάουσα 20 8 6 6 20 18 2 30
7 Αγροτικός Αστέρας 22 8 6 8 26 31 -5 30
8 Πιερικός 22 8 5 9 21 26 -5 29
9 ΑΟ Καρδίας 21 8 3 10 24 26 -2 27
10 ΑΠΕ Λαγκαδά 20 6 7 7 28 27 1 25
11 Μέγας Αλεξ.Τρικάλων 22 6 7 9 20 31 -11 25
12 ΑΕ Καρίτσας 22 5 8 9 22 29 -7 23
13 Κιλκισιακός 20 5 4 11 18 28 -10 19
14 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 21 4 6 11 15 25 -10 18
15 Καμπανιακός 21 1 4 16 12 38 -26 7

3ος όμιλος (19η αγωνιστική)

ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Φούφα  2-1
Τηλυκράτης-Πανλευκάδιος  0-0
Νέος Αμφίλοχος-Εθνικός Φιλιππιάδας  3-0
Ερμής Αμυνταίου-Αστέρας Παραποτάμου  5-1
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Δόξα Κρανούλας  0-0
Θεσπρωτός-Καστοριά  0-3 α.α.
Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Μακεδονικός Φούφα 18 11 3 4 21 10 11 36
2 Τηλυκράτης 18 10 5 3 27 13 14 35
3 Ερμής Αμυνταίου 18 10 4 4 24 18 6 34
4 Νέος Αμφίλοχος 17 10 1 6 30 15 15 31
5 ΑΕ Λευκίμμης 18 9 4 5 26 17 9 31
6 Θεσπρωτός 17 7 7 3 26 11 12 28
7 ΑΕΠ Καραγιαννίων 18 6 5 7 20 26 -6 23
8 Δόξα Κρανούλας 17 5 7 5 16 17 -1 22
9 Εθνικός Φιλιππιάδας 17 5 5 7 14 20 -6 20
10 Πανλευκάδιος 18 2 9 7 10 18 -8 15
11 Σκουφάς Κομποτίου 17 2 8 7 9 21 -12 14
12 Αστέρας Παραποτάμου 18 2 5 11 13 30 -17 11
13 Καστοριά 17 2 3 12 10 30 -20 9

4ος όμιλος (19η αγωνιστική)

Βόλος ΝΠΣ-Νίκη Βόλου  1-1 
Αστέρας Ιτέας-ΑΠΟΚ Βελούχι  6-2
Αμβυσσεάς Διστόμου-ΑΟ Θήβα  2-1
Ρήγας Φεραίος-ΓΣ Αλμυρού  2-1
Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων  1-0
Οπούντιος Μαρτίνου-Διγενής Νεοχωρίου  1-2
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Βόλος ΝΠΣ 18 15 2 1 51 15 36 47
2 Νίκη Βόλου 18 10 5 3 27 10 17 35
3 ΓΣ Αλμυρού 17 10 2 5 25 15 10 32
4 Ολυμπιακός Βόλου 18 8 6 4 16 10 6 30
5 Αστέρας Ιτέας 17 8 4 5 28 18 10 28
6 ΑΟ Θήβα 18 7 6 5 32 17 15 27
7 Αμβρυσσέας Διστόμου 18 8 3 7 21 21 0 27
8 ΑΟ Σελλάνων 17 5 6 6 19 19 0 21
9 Ρήγας Φεραίος 17 5 4 8 13 21 -8 19
10 Διγενής Νεοχωρίου 17 5 4 8 12 25 -13 19
11 Οπούντιος Μαρτίνου 18 4 2 12 17 34 -17 14
12 Αχιλλέας Φαρσάλων 18 3 4 11 10 30 -20 13
13 ΑΠΟΚ Βελούχι 17 2 0 16 12 48 -36 6

5ος όμιλος (15η αγωνιστική)

Τσικλητήρας-Αστέρας Αμαλιάδας  1-1
Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη  2-1
ΑΣ Λεωνίδιο-Διαγόρας Βραχνεΐκων  0-0
Ζάκυνθος-ΠΑΟ Βάρδας  0-1
Αχαϊκή-Παναρκαδικός  1-1
Πανηλειακός-Παλληξουριακός  1-1

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αστέρας Βλαχιώτη 15 10 4 1 28 10 18 34
2 Αστέρας Αμαλιάδας 15 9 4 2 32 12 20 31
3 Πανηλειακός 15 7 6 2 19 8 11 27
4 Καλαμάτα 15 6 8 1 17 8 9 26
5 Παναρκαδικός 15 7 3 5 20 14 6 24
6 ΠΑΟ Βάρδας 15 7 2 6 13 16 -3 23
7 Διαγόρας Βραχνεΐκων 15 6 1 8 18 22 -4 19
8 Αχαϊκή 15 4 6 5 13 14 -1 18
9 Τσικλητήρας 15 6 3 6 11 13 -2 17
10 Ζάκυνθος 15 4 3 8 16 18 -2 15
11 Παλληξουριακός 15 2 4 9 9 30 -21 10
12 ΑΣ Λεωνίδιο 15 0 2 13 6 37 -31 2

6ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΑΠΟ Κερατσίνι-Διαγόρας Ρόδου  1-0
Ιάλυσος-Ιωνικός  1-1
ΑΟ Ζευγολατιού-ΑΟ Λουτράκι  1-0
Προοδευτική-Πέλοπας Κιάτου  3-2
Ασπρόπυργος-Εθνικός  2-0
Ρεπό: ΑΣ Ρόδος

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Εθνικός 14 9 2 3 22 6 16 29
2 Προοδευτική 14 8 4 2 20 6 14 28
3 Ιάλυσος Ρόδου 14 6 6 2 19 11 8 24
4 ΑΠΟ Κερατσίνι 13 6 2 5 12 10 2 22
5 ΑΣ Ρόδου 13 6 3 4 13 10 3 21
6 Διαγόρας Ρόδου 12 5 4 3 10 5 5 19
7 ΑΟ Λουτράκι 14 5 3 6 12 10 2 18
8 Ασπρόπυργος 14 4 5 5 7 14 -7 17
9 Ιωνικός 14 3 7 4 8 8 0 16
10 Πέλοπας Κιάτου 12 1 3 8 8 20 -12 6
11 ΑΟ Ζευγολατιού 14 1 0 13 2 33 -31 3

7ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΑΕ Ερμιονίδας-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής  2-1
Ερμής Κιβερίου-ΑΟ Χαλκίς  4-0
Αήττητος Σπάτων-Παναργειακός  4-0
Ταμυναϊκός-Πανθηραϊκός  1-4
Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας  0-0
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αήττητος Σπάτων 14 9 4 1 22 5 17 31
2 Παναργειακός 13 5 5 3 13 13 0 20
3 Πανθηραϊκός 14 4 7 3 15 10 5 19
4 ΑΟ Χαλκίς 14 5 4 5 17 18 -1 19
5 ΑΕ Ερμιονίδας 14 4 7 3 14 11 3 19
6 Ερμής Κιβερίου 14 4 6 4 20 20 0 18
7 Διαγόρας Αγ.Παρασκευής 14 5 2 7 10 15 -5 17
8 Αιολικός 13 4 5 4 11 12 -1 17
9 Θύελλα Ραφήνας 13 4 5 4 11 11 0 17
10 Τριγλία Ραφήνας 13 4 3 6 13 18 -5 15
11 Ταμυναϊκός 14 2 2 10 10 23 -13 8

8ος όμιλος (15η αγωνιστική)

Ηρόδοτος-Ερμής Ζωνιανών  2-0
ΑΟ Παλαιοχώρας-Άγιος Ιερόθεος  2-0
Αιγάλεω-Ηλυσιακός  1-1
Φωστήρας-ΟΦ Ιεράπετρας  1-0
ΑΕ Μυλοποτάμου-Ατσαλένιος  3-0
Ρεπό: ΑΕ Κηφισιάς

Βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ηρόδοτος 14 8 5 1 22 10 12 29
2 Αιγάλεω 13 8 2 3 18 12 6 26
3 ΑΟ Παλαιόχωρας 14 5 5 4 12 10 2 20
4 Ηλυσιακός 13 4 7 2 16 10 6 19
5 ΟΦ Ιεράπετρας 14 4 6 4 12 12 0 18
6 Ατσαλένιος 14 4 5 5 12 16 -4 17
7 Άγιος Ιερόθεος 14 4 3 7 14 18 -4 15
8 ΑΕ Κηφισιά 13 3 5 5 13 17 -4 14
9 Φωστήρας 14 3 5 6 9 10 -1 14
10 ΑΕ Μυλοποτάμου 14 2 6 6 12 18 -6 12
11 Ερμής Ζωνιανών 13 3 5 5 11 18 -7 11

* Ο Ερμής Ζωνιανών έχει -3 βαθμούς με απόφαση της Πειθαρχικής Επιτροπής

error: Protected