Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Κατηγορίες
Τουρνουά Foot Tennis Βέροια

Μεταφέρθηκε για Πέμπτη η έναρξη του 4ου Τουρνουά Foot Tennis (πρόγραμμα)

Κάνετε LIKE στη σελίδα του τουρνουά ΕΔΩ

Η διεξαγωγή του συλλαλητηρίου για τη Μακεδονία την Τετάρτη 6/6 και μάλιστα στις ώρες που είχε οριστεί η έναρξη του 4ου Τουρνουά Foot Tennis στη Βέροια, αναγκάζει τους διοργανωτές να μεταφέρουν κατά μία ημέρα την έναρξη.

Το πρόγραμμα διαμορφώνεται ως εξής :

Πέμπτη 6/6 (μεταφέρονται αυτούσια από Τετάρτη)

17.30 Café στο 90′-LoReal Madrid
17.45 Argo Κουτσιάδης-Fit House
18.15 Papatzikou-Χατζηπαυλίδης
18.30 Φωτιάδης-Γκίτκος
19.00 Draw Café-Hotel Kapsalis
19.15 ALU/SYN-ΦΠΑ
19.45 Μισαηλίδου Ιωάννα-Doctor Wash
20.00 Στάσου Μύγδαλα-Το Στέκι
20.30 Ink Da City-Revoil Καμπαϊλής
20.45 Mall – Π&Φ
21.15 Karagiannis Team-Relax
21.45 ALL time – Poetry

Παρασκευή 7/6 (μεταφέρονται αυτούσια από Πέμπτη)

17.30 Ζαφειρίου/Τσιόνα – Ψυγεία Μαυρίδη
17.45 Xnet – Delante Bar
18.15 Karagiannis Team-Ink Da City
18.30 Στάσου Μύγδαλα-ALU/SYN
19.00 Relax-Revoil Καμπαϊλής
19.15 Γκίτκος-Fit House
19.45 Καφέ Δάσκαλος-Χατζηπαυλίδης
20.00 Goody’s-LoReal Madrid
20.30 Doctor Wash-Hotel Kapsalis
20.45 Μισαηλίδου Ιωάννα-Draw Café
21.15 Φωτιάδης-Argo Κουτσιάδης
21.45 Το Στέκι-ΦΠΑ

Σάββατο 8/6 (παραμένει ως είχε)

17.30 – 20.30 1ο Τουρνουά Ακαδημιών
20.45 Draw Café-Doctor Wash
21.15 Hotel Kapsalis-Μισαηλίδου Ιωάννα
21.45 Π&Φ-Ζαφειρίου/Τσιόνα

Κυριακή 9/6 (παραμένει ως είχε)

17.30 – 20.30 1ο Τουρνουά Ακαδημιών
20.45 Poetry-Xnet
21.15 Mall-Ψυγεία Μαυρίδη
21.45 ALL time-Delante Bar

Δευτέρα 11/6 (μεταφέρονται αυτούσια από Παρασκευή)

17.30 Papatzikou-Καφέ Δάσκαλος
17.45 Café στο 90′-Goody’s
18.15 Xnet-ALL time
18.30 Ζαφειρίου/Τσιόνα-Mall
19.00 Delante Bar-Poetry
19.15 Ψυγεία Μαυρίδη-Π&Φ
19.45 Ink Da City-Relax
20.00 ALU/SYN-Το Στέκι
20.30 Fit House-Φωτιάδης
20.45 ΦΠΑ-Στάσου Μύγδαλα
21.15 Revoil Καμπαϊλής-Karagiannis Team
21.45 Argo Κουτσιάδης-Γκίτκος

Το πρόγραμμα των μπαράζ και των νοκ άουτ θα ξεκινήσει από Τρίτη 12/6