[Γ Εθνική, 7ος όμιλος] Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός 4-3

Σπουδαίο ματς πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Κυριακής στο γήπεδο της Χωράφας, με τους φιλάθλους που είχαν την τύχη να βρεθούν στο γήπεδο να αποχωρούν ευτυχισμένοι τουλάχιστον από την έκταση του σκορ.

Το αγγλικό 4-3 υπέρ του Άγιου Ιερόθεου, στην επιστροφή του στη φυσική του έδρα, αποδεικνύει ότι έγινε συναρπαστικό παιχνίδι.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με 3-0 σκορ στο ημίχρονο, με τον Πανθηραϊκό να κάνει την ανατροπή και να ισοφαρίζει σε 3-3. Παρ’ όλα αυτά, οι γηπεδούχοι δεν είχαν πει την τελευταία τους λέξη και πήραν τη νίκη με γκολ στα τελευταία λεπτά.