Κατηγορίες
Γ ΕΠΣ Ημαθίας

Το πρόγραμμα της Γ ΕΠΣ Ημαθίας 2018/2019

Πραγματοποιήθηκε πριν λίγα λεπτά η κλήρωση της Γ Ερασιτεχνικής στην ΕΠΣ Ημαθίας, για τη σεζόν 2018/2019.

Η έναρξη έχει οριστεί για την Κυριακή 11/11 (έγινε λόγος για τις 11.00πμ, ίσως όμως αλλάξει σε 10.30π.μ.) και οι 13 ομάδες χωρίζονται σε δύο ομίλους με γεωγραφικά κριτήρια.

Στη συνέχεια θα υπάρξουν μπαράζ και θα προβιβαστούν στη Β Ερασιτεχνική πέντε (5) ομάδες.

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

1η / 6η αγωνιστική

ΑΕ Καψόχωρας – Αχιλλέας Νεοκάστρου

ΑΕ Τρικάλων – Δόξα Κυψέλης

ΠΟ Ξεχασμένης – ΑΟ Συκιάς

2η / 7η αγωνιστική

Αχιλλέας Νεοκάστρου – ΑΕ Τρικάλων

ΑΟ Συκιάς – ΑΕ Καψόχωρας

Δόξα Κυψέλης – ΠΟ Ξεχασμένης

3η / 8η αγωνιστική

Αχιλλέας Νεοκάστρου – ΑΟ Συκιάς

Δόξα Κυψέλης – ΑΕ Καψόχωρας

ΑΕ Τρικάλων – ΠΟ Ξεχασμένης

4η / 9η αγωνιστική

ΑΟ Συκιάς – Δόξα Κυψέλης

ΑΕ Καψόχωρας – ΑΕ Τρικάλων

ΠΟ Ξεχασμένης – Αχιλλέας Νεοκάστρου

5η / 10η αγωνιστική

Δόξα Κυψέλης – Αχιλλέας Νεοκάστρου

ΑΕ Τρικάλων – ΑΟ Συκιάς

ΠΟ Ξεχασμένης – ΑΕ Καψόχωρας


2ος όμιλος

1η / 8η αγωνιστική

Άχθος Αρούρης – Δόξα Νάουσας

Άτλας Ζερβοχωρίου – Μακεδονικός Ρόδακα

Παλασίδειος Ακαδημία – Ερμής Τριλόφου

Ρεπό : Φίλιππος Πολλών Νερών

2η / 9η αγωνιστική

Φίλιππος Πολλών Νερών – Άχθος Αρούρης

Δόξα Νάουσας – Άτλας Ζερβοχωρίου

Ερμής Τριλόφου – Μακεδονικός Ρόδακα

Ρεπό : Παλασίδειος Ακαδημία

3η / 10η αγωνιστική

Άχθος Αρούρης – Άτλας Ζερβοχωρίου

Παλασίδειος Ακαδημία – Φίλιππος Πολλών Νερών

Ερμής Τριλόφου – Δόξα Νάουσας

Ρεπό : Μακεδονικός Ρόδακα

4η / 11η αγωνιστική

Παλασίδειος Ακαδημία – Άχθος Αρούρης

Άτλας Ζερβοχωρίου – Ερμής Τριλόφου

Φίλιππος Πολλών Νερών – Μακεδονικός Ρόδακα

Ρεπό : Δόξα Νάουσας

5η /12η αγωνιστική

Άχθος Αρούρης – Ερμής Τριλόφου

Μακεδονικός Ρόδακα – Παλασίδειος Ακαδημία

Δόξα Νάουσας – Φίλιππος Πολλών Νερών

Ρεπό : Άτλας Ζερβοχωρίου

6η / 13η αγωνιστική

Μακεδονικός Ρόδακα – Άχθος Αρούρης

Παλασίδειος Ακαδημία – Δόξα Νάουσας

Άτλας Ζερβοχωρίου – Φίλιππος Πολλών Νερών

Ρεπό : Ερμής Τριλόφου

7η /14η αγωνιστική

Δόξα Νάουσας – Μακεδονικός Ρόδακα

Φίλιππος Πολλών Νερών – Ερμής Τριλόφου

Άτλας Ζερβοχωρίου – Παλασίδειος Ακαδημία

Ρεπό : Άχθος Αρούρης