Κατηγορίες

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Ημαθίας (10-11/11)

Ανακοινώθηκαν πριν λίγα λεπτά οι διαιτητές και βοηθοί που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 9ης αγωνιστικής στην Α Ερασιτεχνική, της 6ης στη Β ΕΠΣ Ημαθίας αλλά και της πρεμιέρας της Γ Ερασιτεχνικής, το Σαββατοκύριακο 10 και 11 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά :

Σάββατο 10/11

A ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (9η αγωνιστική)

ΠΛΑΤΕΟΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 15.00 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΠΑΡΑΣΙΟΥ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΑΡΗΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

Κυριακή 11/11

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

ΛΟΥΤΡΟΥ 15.00 Ολυμπιακος Λουτρου – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΠΕΤΡΟΥ

ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ

ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΤΙΟΥΓΓΑΡΗΣ-ΠΟΖΙΑΔΗΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 10.30 ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΕΤΡΟΥ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΜΕΣΗΣ 10.30 ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 Παλασιδειος Ακαδημια – Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.