Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική – Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της 18ης αγωνιστικής (10/2)

1ος όμιλος

Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου  0-1
Αετός Ορφανού – Αλέξανδρος Κιλκίς  0-0
Κεραυνός Πέρνης – Πανσερραϊκός  1-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΑΕ Καλαμπακίου  0-1
Καβάλα – Νέστος Χρυσούπολης  0-0
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  3-3
Ασπίδα Ξάνθης – Ορφέας Ξάνθης  0-2

Βαθμολογία

Β
1 Νέστος Χρυσούπολης 46
2 Καβάλα 42
3 Αετός Ορφανού 32
4 Απόλλων Παραλιμνίου 30
5 Πανσερραϊκός 29
6 Άρης Αβάτου 28
7 Ορφέας Ξάνθης 28
8 Κεραυνός Πέρνης 27
9 Αλέξανδρος Κιλκίς 26
10 ΑΕ Καλαμπακίου 19
11 Εθνικός Αλεξ/πολης 12
12 Εθνικός Σιδηροκάστρου 10
13 ΠΑΟΚ Κοσμίου 10
14 Ασπίδα Ξάνθης 10

2ος όμιλος

Βέροια – ΠΑΟ Κουφαλίων  3-0
Άρης Παλαιοχωρίου – Ολυμπιακός Κυμίνων  0-0
Αλμωπός Αριδαίας – Μελιτέας Μελίτης  3-0
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αγροτικός Αστέρας  0-2
ΠΟ Τριγλίας – Εδεσσαϊκός  1-0
Ερμής Αμυνταίου – ΑΣ Γιαννιτσά  1-1
Μακεδονικός – Νίκη Αγκαθιάς  2-3

Βαθμολογία

Β
1 Βέροια 39
2 Άρης Παλαιοχωρίου 39
3 Νίκη Αγκαθιάς 36
4 ΠΟ Τριγλίας 34
5 Εδεσσαϊκός 30
6 Αγροτικός Αστέρας 28
7 Αλμωπός Αριδαίας 28
8 Μακεδονικός 24
9 ΑΣ Γιαννιτσά 23
10 Ολυμπιακός Κυμίνων 17
11 ΠΑΟ Κουφαλίων 13
12 ΑΠΕ Λαγκαδά 13
13 Ερμής Αμυνταίου 11
14 Μελιτέας Μελίτης 5

3ος όμιλος

Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Φούφα  1-1
ΑΟ Φλωριάδας – Γρεβενά Αεράτα  0-3 α.α.
Θεσπρωτός – Μακεδονικός Σιάτιστας  0-0
ΑΕ Λευκίμμης – Ναυπακτιακός  2-0
Τηλυκράτης – Σούλι Παραμυθιάς  0-1
Κρόνος Αργυράδων – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  3-1
Ρεπό : Θρίαμβος Σερβανιών

Βαθμολογία

Β
1 Μακεδονικός Φούφα 34
2 Κρόνος Αργυράδων 33
3 ΑΕ Λευκίμμης 31
4 Ναυπακτιακός 29
5 Σούλι Παραμυθιάς 29
6 Θεσπρωτός 28
7 Αχέρων Καναλακίου 28
8 Τηλυκράτης 24
9 Θρίαμβος Σερβιανών 21
10 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 20
11 Μακεδονικός Σιάτιστας 13
12 Γρεβενά Αεράτα 5
13 ΑΟ Φλωριάδας -4

4ος όμιλος

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΟ Σελλάνων  1-0
ΓΣ Αλμυρού – Οικονόμος Τσαριτσάνης  0-1
Νίκη Βόλου – Αστέρας Ιτέας  1-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΣ Μετέωρα  3-3
ΑΟ Στυλίδας – Ολυμπιακός Βόλου  0-2
Φωκικός – Πιερικός  2-3
Θησέας Αγριάς – Αναγέννηση Καρδίτσας  3-0 α.α.

Βαθμολογία

Β
1 Νίκη Βόλου 50
2 Ολυμπιακός Βόλου 47
3 ΑΣ Μετέωρα 33
4 Αστέρας Ιτέας 31
5 Θησέας Αγριάς 26
6 ΑΟ Σελλάνων 25
7 ΓΣ Αλμυρού 23
8 Οικονόμος Τσαριτσάνης 23
9 Πιερικός 22
10 Απόλλων Μακρυχωρίου 21
11 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 19
12 ΑΟ Στυλίδας 17
13 Φωκικός 13
14 Αναγέννηση Καρδίτσας -5

5ος όμιλος

Ιωνικός – Ατρόμητος Πειραιά  5-0
Εθνικός – ΑΟ Επισκοπής  0-1
ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Παλαιόχωρας  1-3
Αμπελακιακός – Ατσαλένιος  0-0
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΟΦ Ιεράπετρας  2-1
Γιούχτας – Προοδευτική  2-0
Ρεπό : ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Βαθμολογία

Β
1 Εθνικός 34
2 Γιούχτας 33
3 ΟΦ Ιεράπετρας 32
4 Ιωνικός 32
5 ΑΠΟ Κερατσίνι 26
6 ΑΟ Επισκοπής 25
7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 20
8 Προοδευτική 19
9 Αμπελακιακός 18
10 Ατσαλένιος 17
11 ΑΟ Παλαιόχωρας 14
12 Ατρόμητος Πειραιά 9
13 ΑΕ Νεάπολης 9

6ος όμιλος

Νίκη Τραγανού – Διαγόρας Ρόδου  1-2
Διαγόρας Βραχνέικων – Πανομβριακός  3-0
Ιάλυσος – Θύελλα Ραφήνας  2-0
Αχαρναϊκός – Πανηλειακός  0-0
Παναιγιάλειος – Φοίβος Κρεμαστής  (11/2)
Παλληνιακός – ΠΑΟ Βάρδας  0-1
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

Βαθμολογία

Β
1 Ιάλυσος 44
2 Διαγόρας Ρόδου 38
3 ΠΑΟ Βάρδας 30
4 Παλληνιακός 26
5 Θύελλα Ραφήνας 25
6 Πανηλειακός 24
7 Διαγόρας Βραχνεΐκων 18
8 Νίκη Τραγανού 18
9 Αχαρναϊκός 17
10 Πανμοβριακός 16
11 Παναιγιάλειος 14
12 Φοίβος Κρεμαστής 11
13 Αστέρας Αμαλιάδας 3

7ος όμιλος (16η αγωνιστική)

ΠΑΣ Κόρινθος – Χαραυγιακός  0-1
Απόλλων Ερέτριας – Άγιοι Ανάργυροι  2-5
Καλλιθέα – Άγιος Ιερόθεος  2-0
Θύελλα Καμαρίου – Πανθηραϊκός  1-0
Αιολικός – Ηλυσιακός  2-1
Αιγάλεω – ΑΟ Χαλκίς  1-0

Βαθμολογία

Β
1 Αιγάλεω 41
2 Ηλυσιακός 30
3 Αιολικός 28
4 Άγιοι Ανάργυροι 24
5 Πανθηραϊκός 23
6 Άγιος Ιερόθεος 20
7 Θύελλα Καμαρίου 20
8 Χαραυγιακός 17
9 Καλλιθέα 16
10 Κόρινθος 16
11 ΑΟ Χαλκίς 15
12 Απόλλων Ερέτριας 6

8ος όμιλος

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕ Ερμιονίδας  2-0
Πάμισος – Αμβρυσσέας Διστόμου  0-2
Ένωση Λέρνας – ΑΟ Εικοσιμίας  5-0
Μανδραϊκός – ΑΟ Υπάτου  0-0
Παναρκαδικός – Παναργειακός  2-1
ΑΟ Κατασταρίου – Ασπρόπυργος  2-2
Καλαμάτα – ΑΕ Πελλάνας  3-1

Βαθμολογία

Β
1 Καλαμάτα 48
2 Ασπρόπυργος 42
3 Παναργειακός 36
4 ΑΟ Κατασταρίου 29
5 ΑΕ Ερμιονίδας 29
6 ΑΕ Πελλάνας 26
7 ΑΟ Υπάτου 26
8 Παναρκαδικός 24
9 Αστέρας Βλαχιώτη 23
10 Αμβρυσσέας Διστόμου 23
11 Μανδραϊκός 21
12 Ένωση Λέρνας 15
13 Πάμισος Μεσσήνης 7
14 ΑΟ Εικοσιμίας 1
error: Protected