Κατηγορίες

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Ημαθίας (16-17/2)

Ανακοινώθηκαν πριν λίγα λεπτά οι διαιτητές και βοηθοί που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 19ης αγωνιστικής στην Α Ερασιτεχνική, της 13ης και 15ης αντίστοιχα στη Β ΕΠΣ Ημαθίας αλλά και της 8ης-10ης «στροφής» στους δύο ομίλους της Γ Ερασιτεχνικής, το Σαββατοκύριακο 16 και 17 Φεβρουαρίου.

Αναλυτικά :

Σάββατο 16/2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 19η αγωνιστική

ΠΛΑΤΕΟΣ 15.30 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.30 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΜΠΕΚΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.30 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 15.30 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΠΙΤΟΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ

Κυριακή 17/2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
—————————————————–
ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.30 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.30 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ

ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 15.30 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
—————————————————–
ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 15.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.30 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 15.30 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————————–
ΣΥΚΙΑΣ 10.30 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ

ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 10.30 ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΠΕΤΡΟΥ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Φιλιππος Π.Νερων – Παλασιδειος Ακαδημια
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΣ-ΓΚΟΓΚΟΣ-ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

error: Protected