Κατηγορίες

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Ημαθίας (16-17/3)

Ανακοινώθηκαν πριν λίγα λεπτά οι διαιτητές και βοηθοί που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 24ης αγωνιστικής στην Α Ερασιτεχνική, της 14ης και 16ης αντίστοιχα στη Β ΕΠΣ Ημαθίας αλλά και της 9ης-11ης «στροφής» στους δύο ομίλους της Γ Ερασιτεχνικής, το Σαββατοκύριακο 16 και 17 Μαρτίου.

Αναλυτικά :

Σάββατο 16/3

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (24η αγωνιστική)

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ (από όμορους νομούς)

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 16.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 16.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 16.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΜΠΕΚΑΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ

Κυριακή 17/3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 16.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 16.00 Ολυμπιακος Λουτρου – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 16.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 16.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 16.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 10.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΜΕΣΗΣ 10.30 ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – Παλασιδειος Ακαδημια
Διαιτησία: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΤΑΣΙΩΝΑΣ-ΣΑΜΑΡΑΣ

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 10.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ – Φιλιππος Π.Νερων
Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ-ΓΚΟΓΚΟΣ Ν