Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Φάσεις και γκολ από 32 παιχνίδια της 23ης αγωνιστικής στη Γ Εθνική (24/3)

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  1-2 (34′ Τριανταφύλλου Κ. / 8′ Μαρασλής, 61′ Σωτηράκης)

Kirkas WebTv

Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης  0-1 (69′ Παρουτζής)

ΚΑΒΑΛΑ ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ

Καβάλα – Αλέξανδρος Κιλκίς  2-1 (16′ Μαρκόπουλος, 41′ Τόσκας / 34′ Αγαθαγγελίδης)

ΚΑΒΑΛΑ ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ

 

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΣ Γιαννιτσά  0-2 (45′ Ρέις, 80′ Θεοδωρίδης)

Νίκη Αγκαθιάς – Εδεσσαϊκός  1-0 (48′ Ζαρογιάννης πεν)

EDESSAIKOS FC

Ερμής Αμυνταίου – Μελιτέας Μελίτης  1-2 (57′ Αθανασιάδης / 16′-42′ Ρωμαίος)

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας  2-1 (4′ Καρλόπουλος, 66′ Τσουκάνης / 64′ Αμαραντίδης)

ORASI TV

ΠΟ Τριγλίας – Ολυμπιακός Κυμίνων  3-0 (1′ Ντούνγκα πεν, 66′ Σουάνης πεν, 70′ Ευθυμιάδης)

ΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3-0 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ from Antonis Paschos on Vimeo.

Αλμωπός Αριδαίας – Άρης Παλαιοχωρίου  1-1 (71′ Μένιος πεν / 39′ Σκέμπι)

Pella Sports

 

3ος όμιλος

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Σούλι Παραμυθιάς  2-1 (45′ Τάσιος, 63′ Νικολόπουλος / 88′ Νούγιας)

sentra kastorias

ΑΕ Λευκίμμης – Αχέρων Καναλακίου  1-2 (47′ Παπαδόπουλος / 49′ Κούσης, 58′ Φέτσης)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΤΖΕΝΤΑ

Μακεδονικός Φούφα – Θρίαμβος Σερβιανών  1-1 (77′ Χάιτας / 27′ Μπλέτσας)

Κρόνος Αργυράδων – Ναυπακτιακός  0-0

Nafpaktianews Web TV

Τηλυκράτης – Γρεβενά Αεράτα  5-0 (23′ Γεωργούσης, 30′ Καταγής πεν, 32′ Τζελάι, 49′ Κολοβός, 90′ Φράγκος)

Tilikratis Lefkadas Official

 

4ος όμιλος

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Απόλλων Μακρυχωρίου  2-0 (16′ Κατσαμάγκας, 22′ Παπαδόπουλος)

MPAMPIS PEIDIS

Θησέας Αγριάς – ΑΣ Μετέωρα  2-2 (11′ Κοτζαθανάσης, 49′ Πέτσης / 67′ Κιάκος, 72′ Λίτσιος)

Voloslive Live Sports

Φωκικός – Αστέρας Ιτέας  1-1 (29′ Μεγάλος / 8′ Γεωργουσόπουλος)

tsag73

ΑΟ Στυλίδας – Οικονόμος Τσαριτσάνης  1-2 (71′ Ζωγράφος / 38′-90+ Κουμπούρας)

Νίκη Βόλου – ΓΣ Αλμυρού  3-2 (53′ πεν-88 Κέρι, 77′ Παπαδόπουλος / 42′ Παπακώστας, 57′ Τσελεπής)

Voloslive Live Sports

 

5ος όμιλος

Προοδευτική – ΟΦ Ιεράπετρας  0-1 (52′ Χίσι)

Ο.Φ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1970

Γιούχτας – Ατσαλένιος  1-3 (64′ Κορτσινίδης / 38′ Καϊμακαμούδης, 43′ Πατινιώτης, 58′ Καρλίτο)

Parapolitika Kritis

Αμπελακιακός – Ιωνικός  1-2 (35′ Σταφσουλάι / 54′ Ατματσίδης, 74′ Θέος)

 

6ος όμιλος

ΠΑΟ Βάρδας – Φοίβος Κρεμαστής  0-1 (74′ Λαμίν)

the match

Παναιγιάλειος – Πανμοβριακός  3-1 (40′-90+ Κοτσόκολος, 45′ Σκούτα / 63′ Αγγελής)

Κωνσταντίνος Μ.

Ιάλυσος – Διαγόρας Βραχνεΐκων  1-0 (5′ Περογαμβράκης)

xxsports videos

 

7ος όμιλος (20η αγωνιστική)

Ηλυσιακός – Χαραυγιακός  0-1 (90+ Κασιάνος)

Abola Sport

Άγιοι Ανάργυροι – Αιολικός  1-3 (63′ Κολλάς / 15′ Διαμαντίδης, 33′ Ποτουρίδης, 67′ Τσουβαλτσίδης)

Podosfairo StaDytika

Απόλλων Ερέτριας – Καλλιθέα  0-4 (20′ Χαρίτος, 42′ Βουκελάτος, 57′ Κρεββατάς, 90+ Ματθαιάκης)

 

8ος όμιλος

ΑΕ Πελλάνας – Παναργειακός  0-2 (63′ Καδάς, 70′ Μαρουκάκης)

flynews gr

Καλαμάτα – ΑΟ Υπάτου  1-0 (5′ Μίνγκας)

ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΩΝ ΣΠΟΡ OFFICIAL

Παναρκαδικός – Αμβρυσσέας Διστόμου  1-1 (13′ Γεωργόπουλος / 85′ Δήμου)

arcadiaportal

Ένωση Λέρνας – Πάμισος  1-2 (70′ Μπιτζής / 15′ Φιλόπουλος, 35′ Παπαδόπουλος)

Argonafplia.gr by VD Media Group

error: Protected